Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na každém šprochu, je pravdy trochu!!! Ne USA. ale CIA!!! *8*
  • Ahoj pussynko. Pověz nám něco..
    • Víš že po těch dnešních nehorázných pomluvách na moji osobu ani nemám náladu.
      • A na jakou osobu? Já jsem se v tvé identitě nějak ztratila.
        • Prostě Simona. No nic jdu ven. Ten šílenec co mě tu půl dne krade nick a plive
          na mojí rodinu tělo zdraví i vzdělání už byl opravdu přes čáru.
      • Ku předu modrá, zpátky ni krok.
  • s konspiračním teoriemi se roztrhl pytel. Například ta konspirační pohádka, že prý pár islámských analfabetů uneslo a řídilo dopravní letadla, systém NORAD je nezastavil a nakonec shodili budovy s železobetonovým skeletem které byly projektovány proti nárazu letadel. Těch pohádek je celá řada, že prý Američané byli na Měsíci a neviděli tam údajně žádné cizí základny, že na Marsu údajně nejsou pozůstatky mimozemské kultury a ta tvář prý je výplod světla a stínu. A jedna z posledních konspiračních teorií je ta o údajných neviditelných ruských tancích na Ukrajině. JAK ŘÍKÁM KONSPIRAČNÍCH POHÁDEK JE VŠUDE, KAM SE PODÍVÁŠ.....
    • Jsme odkázáni pouze na informace, které si vysosáme z netu. Tudíž i ty mihou být nevěrohodné. Mám známého, který byl vysoce postaveným důstojníkem v armádě, a ten mi řekl, že v podstatě teď již jsme ve válce. Protože již teď se vede informační válka... Jde jen o to, kdo dříve zpracuje a zblbne co největší masu lidí, která se pak dá pod joho velením do pohybu bojovat za svou pravdu či víru. nenechte se zblbnout a zůstaňte lidmi...je to tak...
      • válka nikdy nepřestala, jen se utlumila.....jediný rozdíl je v tom, ŽE SE OTEVŘELA DRUHÁ FRONTA INTERNET takže už není možná taková snadná jednostranná manipulace přes televizi rozhlas či noviny nýbrž lidé mohou získat informace skrze internet z druhé strany. A to totalitářům z USA velmi pije krev......
  • Saudi?
  • článek js nečetl ..nadpis stačí...pokud by měl mít článek pokračování měl by autor vypsat ty konspirační teorie, popsat jejich žně a také prameny odkud své neochvějné informace zaručeně pravdivé info čerpal....rád bych také znal pravdu... je-li to vůbec možné ....nebo měl přinejmenším tak jasno jako má autor..je to pohodlnější...
    • Pravdu se pravděpodobně nikdy nedovíte, protože oficiální informace (TV,ČRo,tisk) je také jedna velká konspirační teorie.
      • o to větší údiv jak k ní dospěl autor článku...
        • autora článku jest zdrojem myšlenky.
          • tak to je jiná...vidíte....to mě ani nenapadlo... za jidášův peníz...a je to pravda?
  • cccp?
    • to nemáš na to pořídit si vlastní nick ubožáku?
  • zbraně jim tutově dodává fašista Putin
    • že v tom nemá prsty Barák s bombama?
  • Naší soudruzi s IS z pomocí našeho všeckýma mylovaného Vůdca nadsoudruha degeneralisisma Putina tůto válku vihraje protože náš Vůdce Putin se nevzdávé a všecky války keré vede a potporuje vihraje. Potom bude na svjetě komunyzmus a každý si budeme dójit svojeho kozla protože Vůdce Putin nás to naučí. Čest!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit