Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani kapr Tluchoř si svůj rybník nevypustí. Daně budou vyšší ne proto, aby bylo něco lépe, (protože se více do st. kasy nevybere, akorát mbude všechno dražší), ale proto, aby vláda nepadla. Oni by pak přišli o penízky, všichni tam.
  • Ono už i některým pravičákům dochází,že s ODS je cesta pouze k politickému funusu.Pokud bylo co rozkrást,tak jim bylo co nabídnout.Ale v rozkradené a zadlužené zemi budou podmínky pro velkozloděje stále horší.
    • Přečti si preference blbe
  • Chtěl jsem se vyjádřit,ale nemusím,protože některé příspěvky jsou na úrovni a souhlasí s nimi 90% národa.Jsem rád,že opakované strašení komunisty vždy před volbama je již obehraná písnička.Vývoj od 50tých let šel dopředu a bývá zvykem,že se neopakuje.Připadá ,mi to jako po roce 1968,kdy po půl roce pražského jara se vše na to poukazovalo,že tady je vina.Nejhorší vláda asociálů si musí uvědomit,že jednou příjde konec.
  • To je zase blábol. Logicky vzato, na schválení daní vlada Tlučbubu vůbec nepotřebuje, protože tento návrh dostane podporu napříč politickým spektrem...
  • Koalice má problém. Ale asi bude řešitelný, to jen Tluchoř Nečase nyní vydírá. Má důvod. Před časem jej Nečas "sprdnul" a zapomněl na přísloví: "Nešlap po lidech, když jdeš nahoru, nevíš, kdy je potkáš, až půjdeš dolů". Ale já tedy Tluchoře nenávidím ještě víc, než Nečase, takže kdyby se náhodou chtěli vzájemné povraždit, bylo by to ideální řešení nejen pro mne, ale myslím, že i pro národ. A tak Tluchoř to Nečasovi vrací i s úroky. Asi koalici nezbude, než se vzdát daňového balíčku i spojování hlasování o daních s důvěrou vládě. Nečasova zbraň se obrátila proti němu, s tím zřejmě nepočítal. Otázkou zůstává, zda spojovat restituce také s důvěrou vládě, Nikdo nevíme, jak moc Tluchoř touží se Nečasovi pomstít, zatím se k restitucím nevyjádřil a pro Nečase by bylo riskantní to spojovat, nemuselo by se jim to vyplatit. Tluchoř samozřejmě tak jako tak po tomto ultimátu bude muset ODS opustit, TOpka jej chtít nebude, možná KDU, ale tam se ještě neví, zda její nárůst do voleb potrvá... a pak také, zda Bělobrádek obětuje někoho ze svých aby podržel vychytralého příživníka, který jim může volby pěkně "zaříznout" svou negatívní pověstí...
  • se zde jen píše a nekoná se nic,tato vláda a koalice už dávno nemá tady co dělat,schváluji samé nesmysly,okrádají stát a lid a neděje se nic.Odbory couvly,lidí se bojí vzít hole do rukou a hnát tu verbež.Vládne sám blb,který kdo ví jak a kde vystudoval.
  • Ještě pár let PSEUDOKRACIE se šmejdy v čele a zůstanou tu jen miliardáři a žebráci ...
  • všechny ke zdi a postřílet
  • Je to všechno jedna verbež odeesácká,topácká,i lidem.Chce to volit
    komunisty.Ti by jim přišlápli to jejich podkrčí.LIDI NEBUĎTE HLOUPÍ!!!
    • Volit komouše a nebýt hloupý? To se naprosto vylučuje!
  • ale co to žvaníš Kalousku, že bez této tvojí legislativy není možné snižovat tunelářský deficit české gubernie??
    Tvoje ekonomické vize mně silně připomínají ruský feudalizmus, ve kterém vladaři u koryta moci bohatli, zatímco mrtvým duším-mužikům, zbyly místo bot jen láptě (kusy hadrů kolem chodidel)...a co jim sebereš příště..demagogu??
    Tvoje ekonomické vize mně silně připomínají nacistické ghetto, jakožto sklad použitelného lidského materiálu, ve kterém o něco déle přežili ti zdravější, jakožto levná pracovní jednotka...na kterou gauneři u koryta moci vypočítali náklady cca 30 feniků...staří, nemocní a malé děti byli zločinecky likvidování, prý v zájmu těch zdravějších...aby i ti se nakonec udřeli k smrti...zákeřně, podle zločineckého sloganu: Abeit macht freit...
    Takže Kalousku...podle mého názoru...jsou ty tvoje vize součtem těchto dvou zločineckých režimů...neboť....tržní hospodářství na Západě od Rýna není o tunelování národa a vlasti do mrtě....nýbrž o plodné práci, obchodě a vytvářením hodnot-bohatství...
    Jenže ty Kalousku ani nevíš, že chceš-li prodat koláč, musíš ho nejprve upéct...ale tys ho rozkradl duhým a teď tvrdíš, že deficit zachráníš posledním drobkem, jehož prodejem zachráníš ukradenou pekárnu a rozkradený sklad mouky a kvasnic???....ty demagogický hlupáku??...asi stejně, jako když prodáš padáky, kterými zabiješ-vytuneluješ zákazníky-parašutisty...dle mého názoru...jsi společensky nebezpečný šílenec...
    Takže Kalousku....ty tvoje reformy pokládám více za nacisticko-bolševickou žumpu, než za zdravou a produktivní ekonomii...dle mého názoru...děs!!!
    • Vážený pane, opravte, prosím, Vaši němčinu : Abeit und freit -> nejsou správně.
      • Nauč se raději číst. Napsáno je: Abeit macht freit, což je chybně, správně je : Arbeit macht frei = Práce osvobozuje... a ne tvoje Abeit und freit. Zajeď si do Terezína - na velké pevnosti ten nápis je stále napsán, jak byl původně, jako připomínka terezínských mučedníků...
    • lepe bych to nenapsal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit