Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kolik lidí makalo dlouhé desítky let a důchodu se vůbec nedožili, či ho pobírali rok nebo dva?

    Kde jsou tyto peníze, a nikde o tom žádný článek.

    Nehodí se?
  • Hranici pro odchod do důchodu je třeba odsunout tak vysoko, aby se ho většina populace nedožila ( třeba do 73let ) - tím zachráníme náš důchodový systém a všechny problémy budou vyřešeny *1* *1* *1* *1*
  • místní troll zde?
  • Trochu nostalgie z „klidné“ Prahy…

    http://www.reflex.cz/clanek/fotogalerie/74816/jak-se-nam-zilo-za-totality-praha-roku-1970-ocima-tehdy-mladeho-fotografa-z-amsterdamu.html
  • Tak jak havlovo netáhla a lemplové. Tady máte výsledek hospodaření p. Babiše. Ještě něco?

    https://www.novinky.cz/ekonomika/413496-prebytek-statniho-rozpoctu-v-srpnu-stoupl-na-81-2-miliardy.html
  • Celej život poslouchám jak se maj důchodci špatně, že se jim musí přidávat přitom nikdo neříká že se mají špatně jen ti co si nenašetřili co svoje prodiktivni leta prožraly prochlastali a prokouřili. Co budu mít já v důchodu?
    1. šetřit není z čeho páč mladí musí zplácet hypotéky (nikdo jim nedal státní, družstevní nebo podnikový byt)
    2. Důchod VŮBEC NEDOSTANU protože do důchodu půjdu až kdoví kdy (dnešní důchodci ho pobírají klidně o deset let dříve)
    3. Na důchod si prý mám a MUSÍM šetřit protože ikdyž ho dostanu až kdoví kdy a pravděpodobně se spíš nedožiju tak bude velmi nízký????

    Proč porát máme poslouchat jak důchodci mají málo, když my nebudeme mít NIC???
    • Kdo píše tyto bláboly měl by vědět především to, že lidé skutečně dostávali zdarma, či za vklad do SBD byty a byla všude práce.Dále pak ti neschopní komunisti našetřili do důchodového systému ČR na 50 let dopředu, což strýček Klaus použil pro své zvrhlé polistopadové projekty a teď je v škatulce pro penze kulový.
      Takže vinu za to, že není na penze musíte křičet na ty pravicové prasata *12* .
  • Vybral jsem si povolání, ze kterého se chodilo do důchodu v 55. Tomu jsem podřídil i volbu VŠ (v zahraničí) a něco mě to stálo. Měl jsem i investice (v hodnotě rodinného domu) ale skončily ve fondech alias na Bahamách. Měl jsem i investice v akciích ale skončily zlodějským povinným odkupem podle zákona o vytěsnění minoritních akcionářů. Fuj! Udělal jsem si druhou VŠ v zahraničí za svoje peníze. Nezapočítají mi za to rok do důchodového pojištění, protože před odjezdem jsem nastavil příkaz na 500,-(290,- bylo minimum) ale zvýšili minimální pojistné na 502,-. Nedoplatek -2 Kč nejde podle zákona doplatit ani odpustit - zaniklo pojištění...
    Teď je mi k 60, jsem dlouhodobě nemocný ale ne dost na invaliditu. Tak kdo mě rozumně zaměstná? Na sociální dávky to není: Mám obrazy a 20ti leté auto, které bych nejdřív musel prodat. Po potvrzení č. 100 (čísloval jsem si je, opravdu) jsem na sociálku přestal chodit - neefektivně žebrat. A z čeho mám žít, když jdu do důchodu nejdřív v roce 2022? Máme 4 děti - manželka byla 17 let bez příjmu - všechny studovaly VŠ (to taky něco stálo). Přesto otitulované děti žijí na hranici bídy a nezaměstnanosti jako já, bez bytů, bez rodin. Nejvyšší soud (po 10 letech) rozhodl, že prostor (užívaný od r. 1896 jako byt) je nebytový, protože na stavebním úřadu majitelé neudělali oficiální rekolaudaci na byt. Takže výpověď bez náhrady a zaplaťe soudy... Myslím, že snaha, poctivost a pracovitost nestačí. Nedivte se, že mám blbou náladu a deprese. A to jsem pravicový volič!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit