Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znovu se ptám. Nač náš národ čekal staletí než dostal šanci setřást ze sebe otrocké jho katolické církve a šlechticů kteří maj svůj majetek založený na okrádání podvádění a znárodnění pokud dnes chce na hradě knížete.
    Nač spousta našich legionářů a osobností nasazovalo život a bojovalo za svobodu našeho národa proti Rakousku Uhersku pokud se dnes volá šlechta na hrad.
    S úděsem sleduji jak mnoho našich spoluobčanů jsou jen hloupé ovce které opět lezou do tohoto chomoutu a nejhorší je že zcela dobrovolně.
    A opět tu máme stáré známé kádrování: kdo je pro Karla je vzdělaný a lepší a kdo je proti němu je pomalu nevzdělaný trhan.
    • Jenom zakomplexovaný trotl jako ty všude kolem sebe vidí hloupé ovce. Jsi zase trapný.
    • Opravuji: Kdo je proti Karlovi není nevzdělaný trhan, ale něco jako tupý lidoop.
      • Proti tvému dosti chatrnému IQ je i ten lidoop králem moudrosti. *1* *1* *1*
        • Ty víš, co je IQ? Blahopřeji.
  • raději tuneláře Zemana,než koktavého berdardýna z Rakous
  • Jeden větčí hajz než druhý. jeden ožral druhý pochází z fašistické rodiny.
  • Nevím, ale myslím si, že je to opět pěkná fraška stran.Co do toho mají kecat strany?volte toho nebo toho! Karel je Karel a Miloš je Miloš. *3* je mi jedno, co kdo kdy řekl nebo udělal.Dnes je dnes a nezaujatě by se mi víc líbil Karel.Má alespoň noblesu *1*
  • Pokud nepůjdete volit, bude prezidentem Schwarzenberg! Pro mne je nepochopitelné, proč se někdo chce dobrovolně vzdávat České koruny a Českého občanství. EU jako hospodářský blok, to ano, ale žádnou politickou nebo bankovní Unii NECHCI!! Přiznávám se, že od začátku druhého kola prezidentské volby jsem v "mocenské skupině" pana Zemana, Klause a dalších pár milionů občanů ČESKÉ REPUBLIKY, protože chci udržet ČESKOU KORUNU i ČESKOU STÁTNOST.
    A kdo chce euro a občanství Unie, ať si volí Schwarzenberga a jeho "Kalouskovskou" mocenskou skupinu.
    Také mimo jiné nechci, aby se na Pražském hradě objevili podobné obrazy z jídelny Schwarzenbergů

    http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2548-tak-tohle-uz-je-moc-na-hrade-schwarzenbergovy-manzelky-se-hajluje.aspx
    • Parlamentní listy jsou levičácká agitka. Já jsem pro kosmopolitní společnost. Bez Evropy se neobejdeme.
    • Protože je mi Tě líto, nabízím Ti zajištění klecového lůžka v Bohnicích zcela zdarma.
  • Pro výchovu nové generace by jistě bylo vhodnější, kdyby v čele učebny byl raděj obrázek Krtečka či Ferdy mravence. *1*
  • Lidi neblázněte, Schwarzenberg přece presidentem nebude, je div, že se vůbec dostal do 2. kola!!!! Ovšem ožrala Zeman - druhá strana téže mince!
  • Nebudte smesny,je davno rozhodnuto-kdo bude na hrade.Myslite si ze na tom kdo bude v cele CR rozhodnou volici?
    • Mám stejný názor... Data a soubory hlasů ještě neproběhlé volby už jsou nahrána někde na velkokapacitním flashdisku a pak se jenom překopírují. Hlasy občanů se vymažou. A nikdo nedosáhne přezkoumání, protože volební lísky budou okamžitě po odeslání skartovány na velké řezačce papírů. Prohodit to jde za pár minut... Ale přesto je potřeba jít k volbám, aby kníže věděl, že vyhrál podvodem. Ne, že by se to nějak dotklo jeho cti, tu on žádnou nemá, ale bude mít strach ve funkci, že se lid zvedne proti němu. Je ukvapený a udélá chybu...
  • Nevolím ať si je zvolí ti, co je vybírali!!!
    Nestoudnost, nemravnost,nestydatost, frivolita,amorálnost,zpustlost,zkaženost,sprostota, neslušnost,hanebnost,oplzlost,kluzkost,obscénnost,prodejnost a tupota.To jsou základní kritéria pro českého politika. Pokud nesplníte, alespoň 70% těchto charakterových vlastností pro kandidáta,tak v naší vrcholné politice, nemáte skutečně co dělat. Českému voliči bude včas, vše sděleno přes média a ten dle Své Svobodné Vůle Zvolí, toho kdo mu bude určen.
    P.S. Samozřejmě až po vyčerpaní: “VŠECH“ kádrových rezerv kandidátu z KSČ- Prognostického ústavu.
    Popřípadě jak je v našich krajích od nepaměti zvykem povoláme kvalitního mladého zahraničního kandidáta. Jediné co musí splňovat je věk nad 70 let.
    • Nevolíš, neřeš.
  • Volim Karla a ne ČSSD -Gross,Rat,Zeman ........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit