Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zeman je můj prezident
  • Tak už si to ujasni, je nebo není?
 • Doba nazrává tomu,aby jsme my budoucí zasloužilí revolucionáři si dávali už revoluční vercajk do pucu a kvalitní bejkovec do revoluční pohotovosti.
 • Nechat Nečase ještě mizerně vládnout do podzimu,tak to je funus ODS jistý.Pokud budou za třičtvrtě roku chtít lidé jenom zlinčovat straníky ODS,tak to ještě dopadnou odesáci dobře.Také může do té doby se vzedmout taková nenávist proti odesákům,že většina národa bude chtít vyb ít celé odesácké rody,za podíl na zbídačení této země.Uvedené si už kdysi vyzkoušeli s úspěchem v Rusku,když revolucionáři vybili celou carskou rodinu.Od té doby už jim carská rodina nikdy neškodila.Dodnes vybití celé carské rodiny většinu Rusů nemrzí.
 • Toho starýho svazáka by se ráda zbavila celá republika včetně mě. Bohužel, je tu ten problém, že po tom co se ten směšný socialistický režim kvůli svým vlastním nedostatkům nechal sejmout v té tzv. revoluci se sice objevila jistá "jména", ale ne všechna, ty největší zrůdy běhají pořád mezi námi. Dnes dělají ředitele na školách, vlastní podniky, továrny, sedí na krajích, okresech a městech a 3 z nich se dostali dokonce i na hrad (Zeman, Havel a taťka Klaus). Jsou to pořád zrůdy, které se neostýchaly zabíjet úspěšné a opravdu pracující lidi, ted jen převlékly kabátek a zase jsou nahoře nad námi. Problém je, že spousta lidí jsou tupci a myslí si, že ti noví komunisté (KSČM) chtějí něco změnit... opravdu? Filip, Semelová, Grebeníček a spol. ? Ti jsou naprosto stejní jako Nečas. Tady už je jen jedno jediné východisko, díkybohu. Jednoduše, přibližně za 2,3 roky se tu seběhne občanská válka ve které proti sobě půjdou dvě skupiny: Lidé jako já, soběstační, schopní, kteří už v životě dokázali více než jen živořit na druhých a my půjdeme proti těm kteří volí komunisty, chtěli by přerozdělovat majetek, kteří potřebují aby jim někdo DAL práci, protože jsou neschopní a hloupí a také proti těm, kteří sedí na hradě právě nyní a seděli tam i kdysi... tak to bude...

  Mohlo se žít skvěle až do teď, mohli jsme být dál ve vědě, lékařství, strojírenství, stavebnictví a umění, třeba bychom i jako monarchie vydrželi a zůstali bychom silným evropským státem a temná minulost by nás nikdy nepotkala, kdyby vážený pan Karel Marx a pan Friedrich Engels nikdy nezpracovali svou ideu.... je to moc smutné.
  • Starouši Nováku, velice výstižné, jenom dodám:
   Havel byla morální utorita uznávaná ve světě. Nezaslouží si dávat ho do řady s těmi lumpy Klausem a Zemanem. Ale ani Klaus ani Zeman snad nikoho nezabili. Tedy pokud vím.

   A nejde jenom o ideu pánů Marxe a Engelse smíchanou panem Vladimírem Uljanovem s mongolsko tatarskou nájezdnickou tradicí. On se i pan Adolf Schickelgruber alias Hitler u těch pánů také učil, pouze tu jejich ideu z rudé přemaloval na hnědou.

   Ono to ale začalo už v r. 1918, kdy naši občané přispěli k rozpadu Rakouské monarchie a i kdy pan Eduard Beneše se svou skupinou nacionalistickou prosadil nacionalistickou (náckovskou) ideu tzv. "národního státu" tzv. "českoslsovenského národ".

   Ale jinak souhlasím.
   • Havel nebyl vůbec prezident, ale jen loutka v rukou cizího kapitálu!Neuměl nic, ničemu nerozuměl a jen štval národy proti sobě, zaplaťpánbůh že už tady není, ten by se ještě napáchal škod.Klaus je taky škodná ale o hodně chytřejší než Havel.
    • Öpravdu Havel byl velmi uznávaný, těmi zahraničními lotry kterým rozprodal skoro celý majetek republiky, a to za babku, nyní už tady není naše skoro nic.
 • Otázka má znít opačně, kdo se nechce zbavit nečase, přihlásí se jen Kalousek, je to jeho poskok!
 • Většina národa chce Nečase zachovat na postu premiéra. Jen pár zdejších rudořitníků si myslí, že jsou celej národ. Chacha...
  • Apači, asi nebydlíš v Čechách. Tak se vrať do svého tépee a nemontuj se do politiky, o které zjevně nic nevíš. Howg.
  • To si fandíš víc, než Vinnetou... Všechny volby vy, pravičáci proháváte, žijete z minulosti ( asi jakoby jste vylezli právě z hrobů, no, politicky už se tam zase brzy vrátíte )a ty se považuješ za "většinu ??? To tam asi počítáš i svého "pindíka", že také může o volbách hlasovat, či jak ???
 • Na každém šprochu je pravdy trochu.

  http://www.youtube.com/watch?v=V4SBGgUhTLw
 • Obávám se, že ta ODS neví co činí. Všici víme, že lídrem je Kalousek a kdo asi tak si s ním bude lépe rozumět než Nečas, který to bystře pochopil? A bez Kalouska se Ódeeska ani neuprdne.
 • V KLDR jdou na dračku konzervy s lidským masem.
  • Prý jsou taky nějaké na americkém trhu.
  • Tak si dej Pišto bacha, aby tě někdo neunesl a neskončil jsi sám v konzervě v KLDR....
 • Napište raději kdo ne, bude to kratší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit