Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Já nechápu, proč je takový problém hodit vajgly do koše? Vždyť je popelník nebo koš skoro na každém rohu. Je teda pravda, že u nás před prací to také vypadá dost často tak, jako kdyby tam nikde žádný popelník nebyl. Vajgly jsou všude možně jen ne v něm. Máme přitom kvalitní venkovní vybavení, jde jen o lenost lidí.

 • Nebylo by jich tolik, kdyby nezakázali kouřit v hospodách. Vyrobili si problém sami, tak ať sbírají chytráci !

  • Argumentace opravdu hodna dospělého člověka. Kdyby jste mi dovolili vás otravovat jinde, tak se vám nebudu mstít  tím , že budu dělat nepořádek.  Paní Zdeno, kde Vy jste dala rozum????

   • On vás chtěl kuřák otravovat kouřem v nekuřáckých hospodách? No tak to se pak nedivím vašemu rozhořčení.

    Nebo vy jste chtěl naopak kuřáky otravovat v kuřáckých hopsodách? 

    Vy nekuřáci jste se chovali trochu jako dementní lidé. Podobně jste mohli vyžadovat, aby se ve veřejných domech nevyskytovaly lehké ženy, na diskotékách, plesech a koncertech, aby nezněla hlasitá hudba, v kinech, aby se nepromítali žídné erotické filmy a abyste měli právo si vedle ve večerce koupit pračku v akci.

    A přitom stačí a stačilo málo. Kde se mně to nelíbí, nevyhovuje mně to, tak tam nejdu a těch služeb nevyužívám. Na hospody žádné zákonné nebo dokonce ústavní právo fakt neexistuje.

    Vám se sice povedlo zavést ten nelogický plošný zákaz, ale já nepochybuji o tom, že současná "doba zákazová" bude postupovat dál a jednou se nějaký ze ztákazů dotkne i vás. A pak ochutnáte vlastní polévku 🙂
    • Přesně tak reaguje každý feťák!!!  Je to moje zdravý, tak si ho můžu poškozovat jak mne napadne a když se vám to nelíbí tak běžte jinam, já si teď potřebuji šlehnout. Ale já musím na té zastávce stát protože čekám na autobus a banda feťáků =kuřáků nehledí. Doma se třeba můžeš pokálet, ale na veřejnosti neutravuj svou produkcí svinstva. To, že nemáš rozum neznamená že ti to můsím tolerovat , když už budu platit tvoje zdravotní náklady , které se dostaví s jistotou , tak jako , že vyjde slunce.

   • Argumentace paní Zdeny je logická a odpůrcům kouření nepříjemná. Zákaz kouření v hospodách je barbarské restriktivní opatření. Po celá staletí hospody byly svatostánkem kuřáků. Nyní by mělo být rozhodnutí o zákazu kouření na majiteli a ne na několika horlivých zdravotnických inkvizitorech.
 • "jedním z velkých ekologických problémů jsou i cigaretové nedopalky, které se v přírodě rozkládají kolem deseti let."

  .

  A v čem je to vlastně problém? Jak negativně se projevují ty vajgly na přírodě? Jen tím způsobem, že jsou? 

  Jak velkým problémem jsou pro ekologii kameny, které se v přírodě "rozkládají" miliony let?

  Jak velkým ekologickým problémem jsou různé bomby, které se občas najdou při výkopových pracích? 

  Jistě, člověka mohou ohrozit, ale jsou pro přírodu nebo ekologii problémem, i když se nerozloží ani za desítky let? 

  Neděláte tady zase z komára velblouda?

  • A co kdy ty vajgly začaly vozit na tvoji zahradu, to by jsi už pochopil co je špatně???

   • A kdyby vám na zahradu někdo začal házet kameny, tak se z těch kamenů stane něco neekologického?! 😂

   • Argumentace "greténa"! 

 • Neptejte se kdo nastoupí a sami nastupte na brigádu. Myslím si, že pracovníkům tiscali by ruční sbírání vajglů rozhodně prospělo a tak by zmínění pracovníci konečně udělali něco užitečného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit