Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jaké volby proboha - jen dementně komediální vystoupení pro kmoušské tupečky.
  Zločinecký komoušský KGB-cký skřet dostane 101.1% hlasů při účasti 99,99% voličů. Nebo snad čeká někdo něco jiného. Stejná šaškárna jako u nás za vlády komoušských zrůdných bestií.
  Na pražském hradě již gelují ovar-gaunerovi tu jeho rusofilně žvástavou tlamu, aby mu dobře zajela až po ramena do řiti bolševického kriplzmrdského rusáckého opadu putina až mu bude jako správný vlastizrádně rusofilní sráček blahopřát k "vítězství ve volbách".
 • Největší šance pro Rusko je Putin - prezident. Rusové to vědí a proto ho opět zvolí. Křiklouni pouze závidí, že má Putin takovou podporu lidu.
  Moudrý člověk má své myšlenky v hlavě, hlupák na jazyku.
  A těch křiklounů - hlupáků - na různých náměstích a majdanech jsou statisíce.
 • V Rusku nemají volby. Tam mají pouze povinnou komedii, při které bude potvrzen ve funkci současný rádoby car gosudar. Jako to bylo u nás za komunismu.
  • nebere vážně. Ty jsi něco jako zdejší obecní šašek. Jediný kdo se o tě zajímá, je doktor Chocholoušek.http://meteleskublesku.cz/media/12/snd/04.mp3
 • Je před volbami a tak je potřeba tvrdě zaútočit na Rusko a Putina. Je vytvořena kauza otravy dvojího agenta a jeho dcery. Ale:

  1. Skripala je v Anglii 8 let...nic se mu nestalo. A najednou - pouhých pár dnů před volbami prezidenta v Rusku je zavražděn. Není známo kým...
  Bez jakýchkoliv důkazů je v rusofobské hysterii obviněno Rusko.

  Ptám se : Je možné, aby si Rusové, kdyby tedy po OSMI letech chtěli likvidovat dvojího agenta si vybrali tento, pro ně absolutně nevhodný termín ? Myslím, že by mohli klidně týden počkat...

  2. Nervový plyn "novičok" byl uskladněn z éry SSSR až do r. 1999 na území Uzbekistanu - tedy státu, který nepatřil k Rusku. V tomto roce požádal prezident Uzbekistanu o pomoc USA s likvidací této látky. A kongres USA na tuto akci vyčlenil finance a akce se uskutečnila. Přemýšlivější pochopí.

  3. Kdyby už opravdu agenti Ruska chtěli zabít Skripalu - udělali by to látkou, která by okamžitě všechny nasměrovala na Rusko ? Je to jako nechat na místě činu vražedný nástroj s vlastními iniciály. Totéž by šlo beze stop udělat střelbou s tlumičem.
  • Opět výborně napsáno, díky pane!
  • Zdravstvuj Lery, jsi takový blb od malička nebo jsi měl úraz na hlavě ?
   • Lery nejdřív sloužil v Rusku a tam to začalo. Pak ho unesli mimozemšťani a chtěli s ním spolupracovat a když viděli jaký je to degene tak ho vrátili. Lery by chtěl s mimozemšťany spolupracovat a zavést jim tam komunismus podle ruského vzoru, ale oni nemají zájem. *1*
 • Putin je ten, kdo Rusko dostal znovu mezi velmoci. To pochopil i ožrala Jelzin, který ho dostal na kolena ale který nakonec sám Putina podpořil.
 • a ostatních zbytečná starost. Masaryk taky byl několik volebních období. Když prostě se čas od času objeví jedinec mimořádných kvalit a klíčový pro přežití země, je celkem pochopitelné že ho osud drží na místě dokud má své zemi co dát. Masaryk nakonec ze zdravotních důvodů abdikoval, pak zemřel a za rok jeho země zanikla. A to co z ní po válce zbylo, zmarasili komunisti a po sametu dorazili dementkradi.
 • Pavel_Jegl
  Totální dehonestace odkazu Václava Havla a pošlapání principů Pravdy a Lásky.
  Urážka jediných demokratických USA a naplivání do tváře TOPáckých svazáků!

  https://youtu.be/iQlQ5At16ag?t=10
  Tak na tu Pravdu a Lásku soudruzi a až do dna! *1* *1* *1*
  *5*
 • Rusko bude po volbách ještě silnější, americké zrůdy se musí třepat strachem před Ruskem, jinak by už byla válka
  • Rusácký vychodostepní lidský odpad nikdy nebude mít na civilizovaný zbytek světa.
 • Samo
  Jasně, že vyhraje Putin, protože to co Zeman prohlásil na adresu, že to jsou většinou lidé pod hranicí debility a většinově holdují alkoholu, platí dvojnásob o Putinových voličích v Rusku. Putina volí i lidé z vesnic odkud pocházejí vojáci, kteří padli na východní Ukrajině a jinde při válkách, které Putin rozpoutal a také v dnešní době v Sýrii. Oficiálně tito padlí nesloužili v armádě, ve skutečnosti ale byli vojáky z povolání. Tím, že je Putin před zahraničním angažmá ve válkách na oko propustil z armády, tak se vyhnul placení odškodného rodinám, které kolikrát i tak jsou na hranici bídy.
  • ObcanHaveI
   Až na to, že Pan Zeman pouze citoval, jenže pro imbecila tvýho formátu, zřejmě k nepochopení blbečku!
 • Zajímavý titulek článku. Ne proto, že by byl aktuální, ale naprosto zbytečný. Otázka zbytečná, protože si každý, nejenom Rus, dokáže na ní odpovědět hned a nemusí již dále číst článek. Bohužel takových titulku, často "hoaxů" je na Tiscali dost často. Rusové chtějí Putina, tak ať jej mají. Co my s tím můžeme udělat?? Demonstrovat?? Účinek nulový, od Rusů snad jenom výsměch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit