Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vladimír Liška:

    OTAZNÍKY ČESKÉ HISTORIE, Dějiny Čech, jak je neznáte

    Velice doporučuji přečíst si jak si to Čecháčkové "postolicovali" už za Rakouské monarchie.

  • dzixy
    Domnívám se, že mladému Klausovi a jeho Trikolóře úspěch zajistí samotní ODSáci na čele s upovídaným Fialou. Pro ně je vše, co vláda zajistí a vykoná, pořád "všechno špatné".
  • Trikolóra má reálnou naději přetáhnout další ódeesáky, protože je derivátem ódeesácké ideologie. Ovšem tentokrát se protagonisté Trikolóry  snaží vymazat kontury ódeesácké ideologie a nahradit je přívětivostí, realismem a odporem proti zhoubné politice Bruselu, proto bude přitahovat i mnohé slušné lidi. Navíc Klaus ml. projevil vrchovatou porci občanské zodpovědnosti a morálních postojů, které zohledňují zájmy budoucích generací, vůči kterýmžto generacím jsme povinni udělat vše, co je v našich silách, pro zachování našich tradic, kultury a češství. Trikolóra s přibývajícími úspěchy bude stále víc objektem pokusů o dehonestaci. Trikolóra tak ještě zdaleka nemá vyhráno. K tomu, aby se stala politickou stálicí, má ještě daleko. Mnoho politických subjektů krátce zazářilo a pak zmizelo v politickém propadlišti. Jen občané ČR zůstávají a tak někteří ambiciózní konjunkturalisté by nejraději vyměnili celý elektorát a nahradili jej voliči, kteří budou orientováni na čistě materialistické bázi a budou mít problémy s logickým myšlením a s nezkresleným vnímáním reality
  • Karel

    Ano je velice dobré mít na pravici rozumné lidi ale mám obavy že jablko nepadlo dost daleko od stromu a technologie moci kterou používal jeho táta nebo tkzv. dnešní opozice byla pro mně nepřijatelná.

     Trochu to připomíná stranu Lidem s paní Kočí(krásně popsala "nezávislou justici"), která podrazila tehdejší vedení své strany a nikým nevolená se přidala k tkzv."pravici(dnešní demoblok)"(mnohem levicovější praktickými kroky než ČSSD).

  • Tak mi přijde, že kdo má do "zadku díru" - zakládá nějakou stranu...

    Zřejmě to teď frčí...

    • Naštěstí tuto možnost má v demokracii skoro každý. nechápu lidi, kterým to vadí. Snad jen u bývalých bolševiků by to dávalo smysl.

      • Proč jen u bývalých bolševiků...?!

        Máme tu nepočítaně různých stran a hnutí - kdo to vše platí...?


        Tím nechci nijak propagovar vládu jedné strany - toho už bylo dost...

  • Obávám se, že se mezi Čecháčky najde dost prostoduchých, kteří skočí Klausovi na sliby čehokoliv. Nezapomínejme na činy jeho otce konfidenta StB KLUKa, jimiž táhl naši zem na východ. A "jablko nepadá daleko od stromu".

    Konfident KLUK se prý za komunismu 3x cpal do KSČ a přesto ho nevzali. Asi věděli proč.


    • dzixy
      Občane, ty si ale protiřečíš. Že Klause prý nevzali do KSČ, prý "věděli proč" uvádíš, jako jeho negatívum, a přitom je to naopak. A s tím STBáctvím opravdu přeháníš. Šíříš fake news.
  • Ta fotka stojí zato.Ještě tam chybí Bureš z jedné a Ovar z druhé.Voličů tohoto exota je mi líto,
  • Takovou stranu jsme potřebovali jako koza drbání. S tím samozřejmě nebudou souhlasit kavárníci, pravdoláskaři a chvilkaři, to je jasné. Už na diskuzích blijí, pomlouvají, haní, i urážejí.  

    • Už na diskuzích blijí, pomlouvají, haní, i urážejí.To umí takové partaje jako SPD,KSČM a jim podobný morální odpad.
      • Ach tak, až dosud jsem netušil, kam patříte.

    • Takovejch stran už tady bylo. A nikdo je vlastně nepotřeboval. Je zajímavé, že VKml dvakrát vstoupil do ODS, aby poznal, že jeho názory nejsou s touto stranou kompatibilní. Tak si holt založí svoje přikyvovatele, protože když se to povedlo Babišovi, tak by to mohlo fungovat. Že se to na druhé straně nepovedlo Zemanovi, to ho nijak asi netrápí.

      • Vše ukáží volby. Ale nepochybuji, že předvolební průzkumy ukáží velice malou předvolební podporu Trikolóry, jen aby odradily voliče. 🙂

  • Miliardar Kellner.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit