Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak mocní a jejich "ctitelé" v dnešní EU zneužívají média je až neskutečné. Každý, kdo má jiný názor než vládnoucí agentura a jejich nohsledi v politicky zkorumpovaných médiích, je hned rasista a co já vím co všechno. Nejčastěji jsou radikálové, jak jinak, zprava. Kdo jiný, než média by měla být tím katalyzátorem, která poví všem pravdu a nic než pravdu. Bohužel tomu tak není. Proto v dnešní době mluvit o nějaké novinářské etice médií a jejích pracovníků, je opravdu lichovní, protože ji nelze nijak poznat, spíše opak. Média se většinou zaprodala mocným a bohatým, a tak se pravdy zřejmě nedočkáme, leda si ji zjistíme sami. Proto každý jedinec, který má jiný názor, než mocná média, má jistě pravdu, protože si ji mohl ověřit na vlastní oči, uši a všemi dalšími smysly. A náprava médií - veškerá žádná.
    • A co teprve Putlerovi agenti ! Čím víc se Putlerovo rádobycarství propadá do s.aček, tím jsou poskoci toho zákeřného skřeta aktivnější. Nejdi jim o to budovat svou zem po vzoru těch lepších, ale zničit ty lepší, aby na tom byli stejně špatně.
      • no a důkáz máš kde?agente?
  • ... pitomeček Simona s koulema a její propaganda obrátila všechny svoje příznivce k Rusku a je tady sama :)))
  • Seznam konfidentů StB:
    Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování:
    Zaveden dne 22. 11.1983. Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV.
    Registrační číslo: 27296. Krycí jméno: MAN
    Příjmení (název): Zeman Jméno: Miloš Datum narození: 28. 09. 1944.
    Svazek zničen 5. 12. 1989
    • no škoda že se už nedovíme kdo tam byl z těch největších
    • kamarádil se v tom spolku s Veškrnou a Kocábem
  • Je neuvěřitelné, jak může národ pod vedením havloidů tak zdegenrovat za pouhých 25 let, tím mám na mysli toliko národ český, který byl vazalem 40 let bolševika. Ale jak a díky komu zdegeneroval náš jižní soused, který žil od velké války v " demokracii" a bez bolševického útlaku, že si není ani schopen v I. kole prezidenských voleb zvolit hlavu státu. To je na povážnou. Asi to není tím bolševikem, bolševik a Putin je všeobecným strašákem, ta ryba EU smrdí od hlavy a ten smrad a totalita přichází z Bruselu. Národe vzbuď se, zažeň zlého ducha jménem brusel a kultivuj vzdělání národa jménem vlastenctví.
  • Co je to zase za komedii, půl roku starej článek???


    PCHE !!!
  • Lepší být pravicový pseudoradikál než kolaborující bezmozek s totalitními způsoby jako je Halík, Diensbier, Pehe, Mitrofanov, Šiklová, Šabatka, Gabal, Sopbotka, Krnáčová, všichni z HFC apod.
    • Svatá slova pane.... *3* Všechny tyhle kolaburující h.vada vypráskat ven !!! *16*
  • zajímavé, opět ať kliknu kam kliknu, "bylo už hlasováno dříve" - co je to zase za Tiscali podvod???
    • Co jiného čekat od Tichcali prolehlého ruskými agenty.
      • To je fajn.
      • Agentíci z "neziskovek" na to nemají? Všude už jsou ti ruští agenti. To máte teda blbý... *15*
  • Kdyby mně někdo před pár lety tvrdil, že"dobrý" bude ten, kdo zákon porušuje nebo porušování podporuje a zlý bude ten, komu to bude vadit a bude proti porušování zákoů a podpory tohoto porušování protestovat, tak bych tomu nevěřil

    To samé platí i o tom, že kdyby mně někdo před pár lety tvrdil, že ten, kdo obsadí neoprávněně nemovitost jiného bude opět ten "dobrý" a bude nazýván aktivistou, tak bych opět nevěřil

    A kdyby mně ještě do třetice řekl, že soud v Itálii osvobodí člověka, který kradl v supermarketu s odůvodněním, že ten, kdo má hlad má právo krást,

    Tak bych ho poslal do pr... s tím, že je ožralej nebo úplně vylíza...ej
  • jako fakt nevím kdo je zlej troll, fakt nevím, fakt nevím *7*
    • ?? *7*
  • Hofera se bojí celá unie, proto falšovali volby
    • ano pane jura72 takové lidi tu potřebujeme, pokračujte dostanete medaili
    • souhlas mám informace, že poláci zfalšovali volby v Rakousku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit