Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náboženský manipulující fanatismus zmixovaný podivnou pravicovou ideologií, tak tomuto spolku já prostě nevěřím. Jen klasická touha po světské moci a korytech, nic míň to bratře Bělobrádku není. *16*
  • KDU a ČSL opět říkají bla bla bla a po volbách skutek utek, hlavně že potečou prachy.Kalousek pokud vím je z vaší strany a co dokázal jen občany ždímat.
    • Drzost těch zlodějů,kteří se léta podíleli na devastaci a korupci na ministerstvu obrany je neuvěřitelná.To jako máme uvěřit,že z vlků budou beránci ?
  • KDU-ČsSL je pravicová strana. Určitě by podpořila cirkevní restituce. Jsem věřící, ale myslím si, že vracet katolíkům znovu to, co nám po Bílé Hoře sebrali je nehorázné.Tak jako SZ se snaží dostat do jakékoliv vlády. Kam výtr, tam plášť.
    • kýho výra, kde fouká ten výtr ? básníku ? :-)))
    • Ale, notak, soudruhu.... Dobrý pokus, hlupák ti naletí....
  • Volit lidovce je jediná naděje naší společnosti.Jako jediná strana má konzistentní program od 90.let a zbavila se prospěchářů.Zastává solidní sociální program založený na poctivé práci.Tak se probuďte!! Václav
    • pláčeš na špatném místě, běž se raděj pomodlit, to by ta naděje byla opravdu móc špatná !! :-))) dvoraku vac.
    • Ty už se asi do smrti neprobereš. *8*
    • Čemu vy černozadedlníci říkáte jediná naše záchrana ? Vždyď jste vždy jen kradli a vykořisťovali ty chudák veřící, z kterých jse prachy tahali pod pohrůžkou pekla
      • Omyl, černoprdelní lidé cpou peníze flanďákům dobrovolně, jako odpustek za spáchané hříchy v průběhu týdne a aby se zavděčili duchovnímu pastýři telat. *1*
    • A odkud je kalousek ty zjeve? *16* *16* *16* Hlavně je volte, budeme v jeste vetsi pr... nez jsme. *10*
    • Václave, pokud zlodějně na obraně říkáš "konzistentní program" a souhlasíš s ní , tak si je vol. Já ne.
  • Flandaci taky do p r d e l e. *11*
    • ... k tobě na návštěvu?
      • Beztak má plno...
  • Stačí co jste už dopolitiky dodali!!!Kalousek,Severa,Kalbáč,Pavelka a ryšavá zpěvačka
    nám stačí.Charakterně nejhorší,co může být!!!Pamatujeme, co díky vám máme a to bohatě stačí!!!Prdelníci černo!!!
  • Lidi serte na ne.Podivejte,kdo z nich vylezl,Lux,Kalousek,atd je jich tam jak nasrano. *16*
    • ... vymyšleno ... krademe jak můžeme, šup do zpovědničky, a zase jsme čistý jak lilie ... *1* *1* *1* --- hergot co mi to žere lilie, že by to byl květopas *10* *10* *10* zkusím svěcenou vodu *1* *1* *1*
  • S oživováním "mrtvol" už jsou v této zemi dostatečné zkušenosti. Takže by jim to mohlo vyjít.
  • Tu vaši alternativu už jsme tady několikrát zažili!
  • A ještě pak páter Vyklouz na hradě to by se jim líbilo,Lux byl taky pěknej had !!!
    • ... jsi nydupaný vědomostma, které nikdo jiný nezná :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit