Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... že nezavoláš, zesraný dementní kriple, tvá demence ja fantastická, předveď ji zase :)))
  • ... tvá demence mi vůbec neva, ty nejprimitivnější bezmocná sračko :)))
  • 0
  • ... máš smůlu, dementní hlupáku, primitivně jako ty nikdo neuvažuje, jsi neskutečně ubohá nula :)))
  • Jestli chce Bureš uspět, tak nesmí nosit na hrad koblihy, ale Becherovku. *15*
  • Koukat se do dějin -nemaj,jo a jinak ja si "živořim "celkem dobře a ne díky podlejzání, ale díky tomu že jsem nikdy nebyl bez příjmu a tímto nemusím lézt do každeho anusu *1* *1* *1* *1* *1* chápeš ty pr agrovyžerto *2* *2* *2* *2* *2*
  • vanhorne
    "Polovina z vas by nemela práci nebyt jeho podniků, ve kterých vás slušně platí"
    Zase to tak neprehanej Andreji s temi kralovskymi platy ktere platis tem Rumunum ve Vodnanech.
  • Asi tak, chtěli se odtrhnout tak at si žijou u sebe,dobrý soused k Vám taky neleze s celou famílií každý den.Někdy mi to připadá jako by se zase chtěli spojit a dělit HDP jak za Husáka 50 na 50 a s 20% podílem na HDP.
  • at tě nepraskne žilka krompáču *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Tohle žádný Němec nepsal,spíš nějaký ukřivděný Slovák závidící Česku.Protože pokud by Německé podniky odešli třeba na Slovensko či Ukrajinu tak teprve vidí východ a že by polovina podniků už patřila čobolskému Burešovi tak to by muselo Slovensko ve válce porazit USA *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Tahle zricenina ma telefon 723 983 963 . Naprosta zoufalost a padelek cloveka. Zije z podpory , je vsemi vysmivan a rad se chlubi ( pokousi ) svymi znalostmi neceho co vubec neovlada. Odtud ty preklady. V zivote nic neprelozil , mozna tak pytel na odpadky kterymi se zivi.
    Rudo zamec a udelej ze sebe zase nulu , hop !!
  • mají krásný pohodový a bezstarostný život. Nesrovnatelný s tvým zpackaným živořením.
  • Hele mm - kdyz tak milujes Nemecko a Nemce, tak se starej o to, aby je tam opet nejaky Merkelovou vitany migrant nevrazdil...

    Cechy nech napokoji...

    Kdyz ctu tve prispevky je mi jasne = jsi zamindrakovany, opusteny a vsemi opovrhovy a tak si tady anonymne honis sve miniaturni ego...
  • jsi Rudyn Hrebeňár z Ostrova, Lidická 1332. Místní špína a vyvrhel.
  • tobě mohu vrazit krompáč do pr.ele ty duševní chudáku .
  • pherynk
    Je to tak a ne jinak.
  • budte rádi ty ceska luzo že tady pan babiš chce vubec vladnout- takové line narodni verbeži. Polovina z vas by nemela práci nebyt jeho podniků, ve kterých vás slušně platí. jste neschopní podnikat, pracovat na sebe ale kafrat to jste jedničky. Ruce leve mozek chorý. KDyž vás srovnám s naši dělnickou třídou u nás v nemecku, tak to se nedá ani , jaká jste svoloč. Máte se tu královsky díky našim lidem a pořád málo *12* až odejdeme s našima podnikama, to se ještě budete divid a brečet jaká jste luza neschopná jeden jak druhý *12*
  • Take mi vadi, ze se k nam stehuji slovaciska ve velkem...

    Ruzne radoby heerecky, zpevacky, modelky...

    Vadi mi cesko - skovenske porady, reklamy - ne ze bych je sledovala...
  • A trouba z Agrovyžertu je tu,však i posluhovači nekončí dobře
  • Blahopřeji soudruhu BTW.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit