Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • jenom hlupák by si myslel že generál neposlechne rozkaz k válce.
  každý voják je cvičen k boji a je to jeho posláním.
  KAŽDÝ voják si rád vystřelí a pokud dostane rozkaz jaký dostane jen jednou za život a nebo vůbec tak ho s radostí splní
 • Americký prezident, představitel největší demokracie světa, si potřásá vřele rukou s čínským prezidentem. Uzavírá s Čínou obchodní dohody za spousty miliard korun. Uznává celistvost Číny. Ve Vietnamu přijde na to, že Vladimír Putin je celkem milý parťák. A zamyslí se nad sankcemi proti Rusku. Svou cestu po Asii hodnotí jako úžasný úspěch. Prestiž USA prý nikdy nebyla lepší. Smyslem všech zahraničně politických akcí nynější americké vlády je sloužit zájmům amerického lidu a prosazovat jeho zájmy.
  NULY a teď mi odpovězte na otázku, co udělal americký prezident DONALD TRUMP ŠPATNĚ!?
  Očekával jsem demonstrace před americkým velvyslanectvím. Červené karty pro prezidenta Trumpa. Kde byl ten, co vše zná nejlépe a od všeho má pravděpodobně i klíče!! Miroslav Kalousek? Ptám se, proč nemával zuřivě vlajkou Tibetu před americkým velvyslanectvím!? Proč nelomcoval židlí se spícím knížetem, aby taky protestoval! Na kterém náměstí v Praze vřískala ta hérečka, oznamovatelka textu Štěpánová! Kde se pohoršoval Kocáb, Halík, Kraus, Pehe, Svěrák a celá ta skvadra pražské kavárny? Proč nesháníte podpisy pod petice? Proč nevedete oduševnělé projevy? Proč mlčí Moravec a všichni štvaví moderátoři na ČT a ČT24!? SPADLA VÁM BRADA, CO?
  Potom ale, vy NULY, nechápu ten vřískot, když to samé a s velkým předstihem uskutečnil prezident ZEMAN! To si KALOUSEK málem vyřval hlasivky a potrhal vazy v rameni, jak zuřivě mával Tibetskou vlajkou a dožadoval se demokracie! Štěpánová byla tak rozzuřená na našeho pana prezidenta ZEMANA (demokraticky zvoleného většinou hlasů) že málem praskla vzteky! A televize se mi málem rozskočila, kolik útoků na prezidenta v ní bylo.
  A přitom náš pan prezident udělal to samé co ten americký. Sloužil zájmům českého lidu a prosazoval jeho zájmy.(Zájmy většiny, né nul.) A s velkým předstihem před americkým.
  NULY, JE MI VÁS OPRAVDU LÍTO! Začíná mrznout a mě vrtá hlavou, do které řiti se na zimu asi zavrtáte. Do té ruské nechcete, německá je plná migrantů. Tam byste se nevešly. Do americké s takovými názory co máte, vás pravděpodobně nepustí.
  Bude to pro vás asi těžká volba.
  • Vážený Vladimíre Jando, nevím, kdo jste, ale o to tady nejde – Vy také nevíte, kdo jsem já. Tváříte se velmi rozhněvaně, ale mám jisté podezření, že si svůj hněv dost vymýšlíte. Dokonce si myslím, že jste vůbec neočekával demonstrace před americkým velvyslanectvím, že jste neočekával ani červené karty pro prezidenta Trumpa. A dokonce mám jisté podezření, že jste hlupák. Toto podezření vyplývá z Vašich chatrných znalostí mé milované mateřštiny, kterou je čeština. Tibetská vlajka se píše s velkým písmenem jen na začátku věty. Když napíšete „Kde byl ten, co vše zná nejlépe a od všeho má pravděpodobně i klíče!!“, pak musíte na konci věty napsat otazník. Ani dva vykřičníky tento otazník nenahradí, dokonce ani tři. Totéž pak platí pro větu „Proč nelomcoval židlí se spícím knížetem, aby taky protestoval!“ Nejprve mne napadlo, že jste třeba sudetský Němec a že Vás češtinu učil nějaký ruský bělogvardějský emigrant, ale pak jsem si všiml poetického obratu „A televize se mi málem rozskočila, kolik útoků na prezidenta v ní bylo.“ Tak to ne, řekl jsem si, tudy cesta nevede, na takovou metaforu by cizinec nepřišel. Jste tedy zřejmě Čech, ale buď ze smíšeného manželství, nebo Čech dlouho pobývající v Bulharsku, na Krymu či v Besarábii. Tam se totiž takhle podobně naši krajané vyjadřovali. Zejména věta „Proč nevedete oduševnělé projevy?“ tomu nasvědčuje. Normální Čech by napsal „Proč nepronášíte oduševnělé projevy?“, zatímco v kdysi českých (dávno zaniklých) vesnicích na Krymu se projevy nepronášely, ale vždy „vedly“. Lingvisty je zaznamenán na starobylém magnetofonovém pásku rozhovor s Františkem Márou, rodákem z jedné z oněch českých vesnic. Záznam byl nahrán v roce 1962 a František Mára v něm říká: „Stalin měu v Moskvje vest projeu, že aby všici lidi si dobře žili.“
   Pak se naskýtá další problém. Ten vytvořil p. Janda sám, když napsal „Anebo jste zticha proto, že vlastně Donald Trump neudělal vůbec nic špatného.“ Všimněte si, tady opět chybí otazník. A to už je závažné, to by mohlo vést až k podezření z tzv. otazníkového syndromu, kterým trpí hlavně obyvatelé delty Dunaje, kteří se živí rákosím a uschlými škeblemi. Ale ani tady si nemohu být diagnózou jist. Vladimír Janda totiž napsal „a mě vrtá hlavou…“ A přiznávám, tady jsem s jeho určováním v koncích. Správný tvar je samozřejmě „ mně vrtá hlavou…“, zatímco jím použitý tvar odpovídá lokalizaci do okolí německého města Iglau (dnes Jihlava). A korunu všemu nasazuje výraz „(Zájmy většiny, né nul.)“. Ta čárka je jisté vodítko, ale opět do slepé uličky – NÉ používali nejčastěji obyvatelé Krumau (dnes Český Krumlov). Kam tedy Vladimíra Jandu lokalizovat?
  • Plný souhlas. Navíc, nula od nuly pojde. To platí na všechny jmenované nuly ve tvém příspěvku.
   • No zeman a ta sebranka kolem něj jsou opravdu nuly - dokonce s velkým N.
    Něco tak nicotného, zbytečného, otravného jako je ta rusácká nula zeman neexistuje.
    To i ten nejotravnějšní hmyz - h.o...a.d.o. je přijatelnější - že ano NULOzemane?
    • Doufám že emigruješ až vyhraj volby
  • Ty NULO, rozdíl je v tom ato podstatný. Zatímco pan prezident Trump je skutečným prezidentem suverení země a podle toho také vystupuje, tak to prolhané, ožralecké, podlé, populsiticky žvástavé, dementní, nesvéprávné rusofilní komoušsko konfidentské STB-cké p.a.k.o. z pražského hradu se jen poníženě plazí před svým řídícím guru KGB-ckým gaunerem putinem, oddaně mu olizuje řiť a dál připoutává čechy zpět k vychodostepním nájezdníkům.
   Je mi tě upřímně líto, že jsi na tak nízkém vývoji inteligence, že dokážeš odivovat něco tak odporného jako je zeman.
   Např.: vystoupení toho ..... v komedii zvané - tvrdý postoj zemana k rusáckému článku k r.68 - no to byla taková šaškářská špína, že by ji nedokázal vytvořit ani spolek divadelních ochotníků z poslední vesničky. Ty dvě zrůdné kretury -zeman s putinem, upekli tuto komedii jen pro takové prosťáčské hlavy jako ty - k posílení podpory té hradní zrůdy v nadcházejících volbách jako důsledného ochránce české svrchovanosti. Hnus všech hnusů, ale pro prosťáčky tvého ražení DOBRÉ, že ano.
   • Ty jsi ten pravý, prasečí palice, od koho si necháme do toho blejt z té své prasečí držky..ha..ha...
   • Já jsem možná na nízkém vývoji inteligence ale ty se řadíš k těm NULÁM. A k nim bych opravdu patřit nechtěl, fuj, být třeba jako Kalousek, to bych musel chodit kanálama.
    • Koukám jak Kalousek stále hýbe žlučí jistým lidem. Proto ho budu volit.
     • Tak tak správně - lépe bych to nenapsal a naše řady se úspěšně rozrůstají.
      • Ano, slibně míříte k 0,5%. Jen tak dál, držím palce.
     • zeMAN a VIL krásně prskají a je jim to howno platné
      • zeMAN a V.I.L = Sajmon
   • Naprostý souhlas. Jde jen o to, jestli ta NULA pouze trpí nedostatkem soudnosti nebo je za "své názory" placena nebo jinak odměňována nebo tak činí, protože se "na ni něco ví".
 • Trump je excelentní prezident.
 • Obávám se, že svět směřuje k tragedii. Těch 7.5 miliardy homo, prý "sapiens" je na Zemičku opravdu moc.
  • naopak: Tragédií této planety je těch 7,5 mld přemnožených parazitů, kteří se ale snad v dohledné době navzájem vyhubí...
   • Naprostý souhlas. Zřejmě jsem se vyjádřil nepřesně. Tato planeta tu tragedii jistě vyřeší ve svůj prospěch, jak se už možná v minulosti stalo. Ale pro těch 7,5 miliardy to tragedie bude.
    • Sám jsi tragédie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit