Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podívejte se také na to kdy sem BTW vkládá ty jeho žvásty.
    Pondělky až neděle. Ráno, dopoledne, odpoledne, večer až do noci.
    A máte také jasno. Je to buď placený Troll. Nebo důchodce. Nebo flákač na dávkách.
    Běžný smrtelník nemá čas piknikovat na Tiscali celé dny.

    Vysvětlení? Blbům jako jsi ty nic nevysvětluji. To bylo jen vyvrácení tvojí další lži.
    Kdo je na Facebooku a dá si malou Simču do přátel, tak ví co zveřejnila, Má 12 přátel.
    Vkládá zvířátka, americké komiksy a srandovní věci. Jako normální osmiletá holka.
    Pravda a láska zase zvítězila nad BTW. Tedy nad lží a nenávistí. Zduř.
    *1*
  • To je vysvětlení korunovanýho teplýho blbce Semjona Gayínka, laskavý čtenář si udělá obrázek sám!!!
  • BTW! Na vizitku si přidej tento titul: Korunovaný Vůůůůůl *1* *1*
    Simona je malá holka. A víš proč si dala nick Američanka? Protože má ráda americké
    komiksy. Na facebooku je nyní pravidělně vkládá. *2*
    Tvoje ješitnost dostala pořádnou pecku. Osmiletá holka tě tu zesměšnila. Bravo.

    a dál s tebou nehodlám ztrácet moc drahocenný čas. Jsi trolleček Blbeček!
    Pokud ti k životu stačí jen nonstop prdět na Tiscali, tak jsi chudák.
    Pitomci na levici a na pravici. polibte si preference.
  • Všímáte si toho blbce co odešel, Semjona Gajínka???
    Jednou tvrdí, že Simona odešla, pak zase, že Simona je malá holka a pak tomu dá korunu, když kváká, že Simona je americky smýšlející, prostě tenhle xindl Semjon Gayínek je blbec, blbec, blbec ...... nad něj větší blbec na celém širém světě není!!!
    PCHE !!!
  • Simona odešla. Jen Semjon Gayínek BTW, místní to Trolleček Blbeček zůstává. *15*
    Poznáte ho snadno. Za vteřinu si prdne deset bodů i když tu bylo jen pět lidí. *15*
  • už z Tiscali odešel a přitom tady smrdí 24 h denně furt pryč, je to takovej místní blbej kouzelník!
  • bbbb. Vaše partička podporuje Putina a jeho politiku. Proto jste logicky označeni
    za Putinovce. Já používá slušnou argumentaci. Netapetuje. Přesto mu stále kradete nicky. Toto je debata. Ne sjezd KSČ jen s jedním názorem. To vám stále asi nedošlo.

    Vaše praktiky metodama StB dost zavání. Ukrást nicky a napsat že dotyčný je socka na dávkách nebo cvok. Podobně se StB snažila kritiky režimu prezentovat jako cvoky a alkoholiky. Jen snaha ušpinit, zesměšnit a v očích veřejnosti nepohodlné štouraly diskreditovat.
    • Myslíš že si nikdo nevšiml že BTWmu ihned naskočí desítky bodů. I když napíše
      blbost. Každý si všiml, že se tu podvádí s hlasováním.
      Malá Simona odešla na Facebook. Tak proč si jí pořád berete do huby? Játrovka už vám to napsal jasně. Kopat do ní když se nemůže bránit je ubohost. Nic jiného.

      Ano tapetovala. Protože z vaší strany se nedočkala debaty. Jen urážek a pokroucení jména. A na nic se nevymlouvej. Stejně nyní ničíte i toho s nickem Já.
      Jen proto že nefandí Kremlu jako vy.
      • všimni se já mám pořád jeden nick to že si ho neudržíš je tvoje hloupost....Kalouskovče
  • Všem jmenovaným hvězdám již vyhasínal jejich kahan slávy a tak není nic jednoduššího, než se jakýmkoliv způsobe, který zatím ještě nepoužili, se opět ukázat světu. No a svézt se na Putinovské vlně je záruka, že to uvidí svět. Holt, když už to nejde schopností, tak se použije fígel.
  • bobo :celé to tu zabila simona svejma lekcema historie.tapetováni nesmyslů.a kdo měl rozumnej protinázor toho uarážela a ozačila komunistou a putinovcem.tak prosím nelži.jsme rádi že je pryč.
  • BTW, právě ty jsi hrobařem debaty na Tiscali.
    Stačí sem napsat něco co se ti nehodí do ruského krámu a hned začneš Gayínkovat.
    Nebo v hm převleku čapisrálovat. Výsledkem je nuda.
    Soudruzi v redakci Tiscali servírují pořád dokola Rusko, Ukrajinu, migroše nebo nález kosti v Řecku. Zase nuda a nic než nuda. Naši domácí politiku Tiscál do placu nehodí.

    Antiparoubek sem chodí málo. Malá Simča odešla. Co jsem se koukal tak vkládá zvířátka na Facebook. Zůstalo tu tak 6 lidí. Pořád dokola ty stejné fráze a názory. Nuda. Nuda.
    Výsledkem je mrtvé Tiscali. A to se podivným hlasováním ( 10 bodů za mžik) nezamaskuje
    • ty seš blbec Simone.
      • Já se jmenuju Milan. Takže dost laciný pokus o dehonestaci fízle.
        Simonu nemusím ale nikdy jí nebudu kur..t jméno.
        Je zajímavé že ti tu pravidelně procházejí sprostá slova. Jiné za ně cenzor bez milosti
        blokuje. Zvláštní spravedlnost cenzora v redakci.
        • se časem podá Simone
          • Jsi prostě ruský homosexuál a vadí ti zdejší slečna Simona. *15*
            Tak se s tím smiř teplomete. Pizděním jmen nic nezměníš Gay Putine. *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit