Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Dějiny nejsou žádnou přehlídkou na jedné straně hrdinských a na straně druhé odsouzeníhodných činů. To jenom generace následující si podle vlastních kritérií zařazují své předchůdce do černých a bílých škatulek jednoduchého vidění světa.

  Lidé, ani jejich činy nejsou ani jenom černé, ani jenom bílé. Protože lidský život je prostě barevnější. Ten minulý, současný i budoucí.


  • "Lidé, ani jejich činy nejsou ani jenom černé, ani jenom bílé. Protože lidský život je prostě barevnější."

   Ano, lidé a lidský život je často hnědý nebo dokonce rudý, což je horší. A nyní nám na východě život žloutne a to bude katastrofa pro celé přemnožené lidstvo, které opět začne "od píky" v jeskyních.

   • To že komanči pošli jako systém ještě neznamená dávat výhodu tomu druhému který byl daleko horší.Dneska skutečně je hrozbou fašistický systém "komunistickejch" elit využívající totalitní nacionální  vykořistování pracující a chybí jim jen ta neskutečná ložiska všeho na Sibiři.Taková evoluce systémů , spíš je zarážející s jakou ochotou měníme svoji civilizaci za spotřebu.Jinak to už bylo dávno předpovězeno že pokud lidský potenciál jihovýchodní Asie spojíte s nerostným a územním bohatstvím Sibiře vznikne režim který nepujde porazit a bude se čekat až se sám zhroutí(at už z jakehokoliv důvodu)

 • Řekl bych docela pravdivý a objektivní hodnocení l. republiky a to měly komunisti asi 

  300 000členů ! Ono na společnost platí fyzikální zákony jako je akce a reakce nebo

  třeba tlak a proti tlak. Je nutné hodnotit společnost a její vývoj objektivně a nevymýšlet

  si nepodložené hodnocení !

  https://www.dotyk.cz/magazin/prvni-republika-zivot-delnici-30000713.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=5DvonDC776i-202007162213&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

  • No a pak přišli hnědí socialisti a po nich rudí socialisti, což bylo mnohem horší. A nyní máme v parlamentu organizaci podle zákona zločinnou a opovrženíhodnou... Holt, stádo je nepoučitelné...

 • TheGGG

  a teď se komouši roztahují rovnou po celém západě, říkají si progresivní liberálové, antifa, BLM atd. ale není to nic jiného než neo-marxistická krajně levicová agresivní tlupa novodobých komoušů, která pořád jede svůj cíl zničit západ a rozvrátit kapitalismus...

 • Je třeba dodat, že komunisté zavraždili v koncentrácích minimálně 3x tolik lidí, než nacisti a to mnohem brutálnějšími a odpornějšími způsoby - většinou je umlátili, vyhladověli, upálili nebo nechali umrznout včetně kojenců. Smrt z vyčerpání byla ještě tou nejlepší variantou.

  Nacisty uplatňované usmrcování kyanovodíkem tj.  Cyklonem B, (komunisty převzatý a kontinuálně v ČR v Kolíně vyráběný tzv. Uragan 2,) bylo odporné, ale mnohem rychlejší, bezbolestné a tím podstatně lehčí, než obludná brutalita komunistů.

  Je zarážející, jak komunistická propaganda, lži a do dnes fungující přísná komunistická cenzura, nadále překrucuje moderní dějiny, a že se stále objevují lidské zrůdy, které jejich ideologii konzumují.

  • TheGGG

   nacisté v koncentračních táborech experimentovali na lidech, ubíjeli vězně za živa, trhaly je psy, házely živé děti do pece nebo s oblibou přinutili vězně otevřít pusu zakousnout se do dřevěné klády a pak mu ze zadu duply na hlavu. Ohavných praktik nácků je celá řada, nemá cenu je vypisovat. 

   ale jistě, komáři jsou také zlo, obě ideologie jsou ohavné a je zvlášť děsivé, že komáři znovu přichází a tentokrát ze západu.

  • Tak Nacismus byl v podstatě humánní ideologie....nevycházím z údivu a jsemť dojat....neměli bychom ji zavést?😯 člověk se neustále dovídá nové a nové věci ještě překvapivější než například  úvahy o tom, že Američané nebyli na Měsíci nebo že žijeme uvnitř Země.  Jestli ono to spíš nebylo tím že Komunisté lifrovali lidi do táborů a Nacisté se s takovými banalitami pokud možno nezdržovali, likvidovali co nejvíc lidí přímo v terénu, kdo by se zdržoval s koncentráky a péčí o vězně, jedině když potřebovali pracovní sílu....

  • Když jedna propaganda střídá jinou, vždycky mají společnou jen pěnu nenávistí kolem tlamy. A vztek, nenávist a násilí. To jsou zdroje propagandy včera, stejně jako dneska. 

 • Komunismus je jen horší forma fašismu, které BOHUŽEL opět roste sebevědomí. 

  • každé uplně jiné a nelze kombinovat historicky ,kombinaci obou vidíte dnes v ČLR(včetně nacismu vždyt tomu taky říkaj říše nikoliv tisíciletá ale středu)  a za tichého tleskání světa jenž zhodnocuje peníze - kapitál.

  • Když pomineme ty nešťastné jedince, kteří měli ten "nesprávný" rasový nebo třídní původ, tak za nacismu ten, kdo "držel h.bu a krok" mohl přežít. Za komunismu to bylo mnohem horší, lidé byli vydáni na zvůli "soudruhů".

   Komunismus má také na svědomí mnohem víc obětí, uvádí se, že je to mnohem víc než 100 milionů mrtvých!!!

   • Co je to proti kapitalismu který má na svědomí celou miliardu mrtvých......😉 ti vaši Nacisté byli fajn kluci miloval jste je, že.........? Je to vidět u každého vašeho příspěvku.....

    • vanhorne

     "Co je to proti kapitalismu který má na svědomí celou miliardu"

     Zatim neni duvod bit na poplach. Az jich zavrazdi 10Md, tak dej zase vedet.

     • Konečně někdo kdo nedělá z komára velblouda.....😉

   • Co, komunismus má na svědomí 25miliard lidí, píší to někde v novinách a přispěvovatel je tam nějaký pán, který si nechá říkat Obcan.....

    • A to jenom v tomto Vesmíru.....bůhví co Komunismus napáchal v paralelních Dimenzích.....😀

   • 100% vedle a je vidět že současná propaganda slaví úspěchy, nedávno článek erudovaného germanisty z Velké Británie že za nástup Hitlera k moci mohli Prusové resp.východní Německo , není co dodat , fašismus či nacismus je ekonomičtěji uspěšnější než komunisti ,neb komunisté stávající elitu likvidují a fašisté či nacisté ji likvidují až když nechce kolaborovat(někdy je otázkou co je horší).Z hlediska ČR jednoznačné a stále více zamlčované oběti nacismu versus komunismu (tam nelze hovořit ani o tisícinásobcích) 

    Dam příklad ,vaši rodiče budo anti komunisty - můžete dnes psát , vaši rodiče budou antifašisty-antinacisté ,či třeba jiného méněceného původu ,neárijci - myslíte že po 40 letech nacistů u moci by jste byl mezi živými ,či narozenými ?Odpovězte si sám.Dávat název obětem nacismu neštastný jedinec , no to nechám radši bez komentáře.

 • Copak "brouci z volstrýtu", horší jsou medvědi od "myšího oleje" nebo teď "Či-Ko-Vir" (čínský komunistický virus) z Wu-Chan.

 • vanhorne

  "Když komunisté zaklekli na brouky z 'volstrýtu'..."

  Tak vida, jak se nam zas jedno stare prislovi potvrdilo ktere nas uci, ze " Co se v mladi naucis  ve stari jako bys nasel". To se Bures v mladi naucil zaklekavat broucky a jak se mu to ted na stara kolena hodi. I kdyz tech broucku neni tolik, ale kdo hleda ten si jiste sveho broucka na zakleknuti najde, aby nevysel ze cviku.😉

 • Jako by tomu dneska bylo jinak. Líbila se mi věta agenta Bonda z jednoho dílu, který  o devadesátých letech na své šéfy prohlásil "doba a režimy se mění, ale kecy zůstávají pořád stejné" ejhle imperialistický 007 střílel sarkasticky do vlastních řad....(jestli on to nebyl zakuklený komunista, dvojitý agent)😉  jinak metody biologické a bakteriologické války se vážně studovaly a testovaly na obou stranách fronty.....to není žádný hoax a fake news.....

  • ok nemusí to "činky" testovat na nás a určitě bych jim za to jako premiér (i zadlužený)či místopředseda jiné (zadlužené) partaje neděkoval.Myslim že Rusko,USA,i dnes ČLR v tou jedou vesele dál.Platí tyhle svinstva si uniformu nevybíraj.

 • Po vítězném únoru v osmačtyřicátém roce nastala doba stalinského temna. Obávám se, že současní merkelovsko-eurohujerští aktivisté při svém budování eurohujerské diktatury překonají tehdejší stalinské aktivisty. 

  • Soudruh packali je putlerovsko-stěpohujerský aktivista? 😯

  • opravdu ,takže po zveřejnění Vašeho názoru jste byl oběšen či sťat , 

    amen ,

   je neskutečné jaké íčoviny dokáží někteří vypustit z huby či napsat v případě že platí co jste napsal mi bohužel již nemůžete odepsat

 • Mandelinka bramborová JE americký brouk!

  • Takovou hloupost může napsat jen zloděj mého nicku - bolševická ku...!

   • to se stává

     ,ale mandelinka bramborová musí být z Ameriky ,pokud by byla ze SSSR tak nežije  neb by jí dříve vše snědli včetně nati  " spokojení" občané" komunistického ráje"🙂tím pádem nemohla být sovětská.

    To není kec neb ještě za socíku někteří "internacionální pomocníci"jedli i nať protože přes těch několik malo brambor filtrovali iron , i přes vysokou odolnost to nebylo tak uplně "výživné" .To prej měl bejt náš vzor.

  • Opět pod mým nickem exhibuje nějaká bolševická k...!

  • ano janáku stejně jako brambory jsou z emeriky ,  tak odkud může být škůdce brambor , není brambor není mandelinka jak prosté🙂a naopak. 

   .Sakra co na to asi náčelník Apačů ,se jako měl v Jugoslávii utopit ve vodopádu.?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit