Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou fakt blázni ti poláci. Vůbec nevím, o co jim jde. Podle mě by se žádné knihy pálit neměly a to ani v případě, že se Vám nelíbí.  Třeba knihy ani z bazarů nebo ani učebnice by se neměly pálit ani vyhazovat. Vždycky se najde někdo, kdo by si takovou knihu rád přečetl nebo by se z ni naučil... Přemýšlejte.

    • Naprostý souhlas. Zvlášť ještě pokud se jedná o Harryho Pottera. Já osobně mám například tuto sérii velice ráda. I přes to, že nejsem zrovna velký čtenář, tak jsem knížky četla všechny. Filmy jsem pochopitelně také viděla všechny. Zrovna nedávno jsem se dívala na celou sérii a došla jsem k závěru, že nejlepší je stejně první díl

  • Harry Potter je typickou ukázkou dekadentní literatury, ovšem na druhé straně demokratický systém by nikdy neměl zakazovat, natož pálit kteroukoliv literaturu, byť je sebevíc pokleslá. Šíření jakýchkoliv informací včetně těch, které pobuřují pokrytecké eurohujery, by mělo být za všech okolností svobodné, tedy neomezené, resp.neregulované. Trestáni by měli být ti, kteří zneužívají svého postavení k selektivní prezentaci nebo k zákazu informací v jakékoliv podobě.
    • Souhlasím s názorem rusohujera z Vejprt až na ty jeho eurohujery, kteří ho zjevně stále straší. Že by schizofrenie?

    • Wolfcastle

      Harry Potter to je ta nelogická slátanina plná nedomyšleností kde se složitě plánuje připravuje arealizuje jeho přemístění a tak se naklonuje a letí na koštěti když pak o pár minut později k cestování stačí chytit skřítka za ruku a teleportovat se kamkoliv 😂jako větší nedomyšlenost a slátaninu by člověk pohledal úplně se nabízí srovnání s Hobbitem/pánem prstenů to byl dokonale promyšlený svět včetně jazyků historie a logických návazností ne jak Rowlingové slátanina bez jakých koliv pravidel... Holt to je tak když knihu píše chlap a nebo pipk@....

  • To je věcí názoru. Já jsem zásadně proti pálení knih i takových jako je Hitlerův Mein Kampf nebo sebrané spisy Marxe-Engelse-Lenina-Stalina. Neměly by se ovšem nově vydávat, ale už vydané by měly být k disposici v knihovnách pro osoby zabývající se historií, psychiatrií apod.

    Otázkou je ovšem, jestli by takové knihy neměly být půjčeny pouze osobám s patřičným vzděláním a s příznivým psychiatrickým posudkem.

    • KIMCID

      Prosím jaké spisy udělal Stalin?

      • Kulihrachu BTW, najdi si to na internetu.

        • KIMCID

          parULe,sajmone,křenku,Nováků,koloběžko,Občané stačí dát jen jeden ale to by musel nějaký být.ta zruda obyčejnou  tužkou podepisovala jen rozsudky smrti

  • TheGGG

    rowlingová je naprosto mimo a HP knížky jsou průměrné fantasy pohádky, ale je to pořád menší pohádka jak křesťanství, islám a další fantasy....

  • Proč pálit (?) - stačilo semlít a vyrobit z papírové masy třeba toaletní papír - ovšem pro čtenáře s nickem "jiri.bort" s upozorněním, z čeho je vyroben, aby mu omylem neovlivnil při jím vykonávané činnosti jeho duševno...

    • Bruselští eurohujeři jdou na likvidaci a selektivní servírování informací sofistikovaně, např. podvodnou ochranou osobních dat v podobě GDPR. Právě GDPR je jedním z mnoha výsledků iniciativního blbnutí bruselských novátorů. GDPR mj. i zlikvidovalo hodně používanou aplikaci "Spolužáci". Bruselští byrokrati jsou prohnilou strukturou, jejíž "předností" je vymýšlet taková opatření, která posílí eurohujerský diktát a zároveň učiní život obyčejného Evropana ještě více nesnesitelným.

  • Pomatená Rowlingová. Já podobné pitominy nečtu a takové knížky vůbec nekupuju, ani dětem. Je to naprosto iracionální a s pohádkama to nemá nic společného. A když si vyznavači této nesmyslné literatury uvědomí, co to dělá s lidskou myslí, tak se Polákům nedivím, že to pálí. To je jediná obrana. Nekupovat nečíst likvidovat. Jen škoda papiru. 

    • Paní Blažíčková, když jste to nečetla, jak to můžete kritizovat? 

    • "Pomatená Rowlingová" vydala miliony výtisků a točily se podle jejích knih filmy. Pro někoho možná "pomatené." Jiný tomu říká prostě "vkus." 

      Nechcete nechat prostor pro to, aby to, co je a co není pomatené rozhodli lidé tím, co si koupí a nekoupí? Tomu se říká trh. 

      Jinak nastupují cenzoři a rozdávači dobra. Předseda Senátu pan Kubera takové nazývá méně lichotivě. 

    • TheGGG

      né že by HP byla nějak kvalitní fantasy, ale jak vás poslouchám, vaše děcka asi čtou jen ovna typu babička a podobné chuťovky, které jim navždy znechutí knížky...

    • sow.da

      Přečetla jste aspoň jednu knihu od Rowlingové, nebo jenom propadáte hysterii kněží?

      Pořád říkám, že fanatismus je to nejhorší.

      • Četla první díl Harryho P, a větší hivadinu jsem neviděla, mam rada fantasy, ale tohle nemá nic společného s fantasy ani pohádkama, je to výroba přihlouplých děti, které si pletou realitu s fantasmagorií a jsou schopny tomu věřit a napodobovat. To je cílem Rowlingové, zničit křehký svět pohádek hrubou až satanistickou predstavivostí, že jsem všemocný vládce. Čarují litam přeměňují ničím a podobné pitominy. Prostě Škoda papiru 

      • KIMCID

        HP mám rád. Ale po té co Rowlingová naskočila na moderní vlnu menšin a z Brumbál udělala homosexuála. Mě přestala zajímat.

  • Někteří polští duchovní patřící k jakési militantní skupině katolických ortodoxů se veřejně projevili.

    Malinko pozapomněli na to, že žijeme ve 21. století.

    Ctít tradice je jedna věc a žít reálný život je věc druhá. Tihle novodobí Koniášové se v tom jaksi ztrácí. Reálný svět je prostě jiný, než věrouka 12. století, kdy si církev svatá vystačila s kánony Tomáše Akvinského.

    Pokud se v církvi nebudou na svět dívat očima současnosti, sami sebe odsoudí k minulosti.

  • mezi lidma se opět vrací tmářství a sektářství

    jsme zaplaveni okultními filmy, knihami a tlakem všech těhle podvodníků s temnotou kteří zatahují už i naše děti do čarodějnictví.

    musí se proti tomu dělat jestli nechceme aby se zase vraceli všelijaké satanistické spolky

    • Je třeba pochopit o co jde- Židi si vykládali Boží zákon způsobem,že se to Bohu nelíbilo a seslal Ježíše,aby přinesl nový zákon,Jenže Židi setrvali na tom starém ,povyšovali se a pojali nenávist ke všem ostatním lidem.Satan měl z toho radost a lidem ještě i sám škodil čarodějnictvím.Církev věc řešila jak to jenom šlo,ale Satan má pořád více navrch a bude to pořád dál zkoušet.Ta polská  hranice s hořícími krámy je činem zoufalství.  

    • KIMCID

      středověk trvá....

  • Kdo měl doma problémy s duchy, které skončily zbavením se nejrůznějších čarodějnických předmětů, či knih, tak počínání Poláků chápe. Náš svět holt není pouze materiální. 

    • Wolfcastle

      Kdo měl doma problémy s duchy, měl by navštívit Choholouška!

  • KIMCID

    pomatený poláci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit