Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud vysoký vojenský činitel US prohlásí , že je záměrem destabilizace všech zemí , protože intervence je moc nákladná , tak bych stím umístěním vojáku na polském území min. počkal než se projeví Tramp. Zná někdo stát , kde po umístění US army byla nastolena demokracie ???? Já ne!!! Sorry! *9*
  • Homokládo, pokud ukážeš na psychiatrii kompletně své nenávistné příspěvky, určitě tě přijmou na lůžkové klece i bez doporučení.Jako jediný lék se ovšem jeví trvalá hospitalizace bez přístupu na internet.
  • Švýcarská přímá demokracie se vyvíjí od roku 1291.Pan Okamura by si o tom měl něco přečíst
  • měli je zakázat.. takhle jim narůstají křidélka brouků pytlíků. kteří se rodili v klandru v kině.. všude byli a všemu rozumí...
  • Proč jen jsme se stali kamarády amerikánů,hledáme nepřítele s kterým by jsme se měli utkat.Rusáci se na nás vyprdnou.To jenon náš kamarád za velkou louží hledá v evropě nepřítele a teď je to jasné.Ale kdo bude bojovat,za americké ideály.Mladí se Vám na to vykašlou
    • Ty loudo, oni se na nás nevyprdli.. my jsme se vyprdli na rusáky.... Jestli si někdo myslí, že v dnešním světě můžeme sami fungovat efektivně... tak se velmi mýlí.. vždy je nutné spolupracovat... rozhodující je, jestli je to demokratická země, která si na nás nemyslí jako na budoucí jejich území... loudo, pozdravuje tě Voloďa z Krymu
      • 3,14ča
  • Tak jsem vám zase vopíchal několik politiků, favoritem je Švarcnberk, on mi sám přimazává!!!
    • Klasický projev hloupého bolševismu...
  • tu?
    • da
  • Z jiného soudku:

    Zeman je mezinárodní nula. Spojeným národům může navrhnout cokoli, třeba let na Mars


    https://nazory.aktualne.cz/komentare/zeman-je-mezinarodni-nula-osn-muze-navrhnout-cokoli/r~6a9a0ae080ac11e6bc7c0025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-0&redirected=1474548063
    • Tak jako ty Simone zde na Tiscali, ty jsi jeste min nez nula, blbce teplej..hi..hi
  • Že to je názor komunistů, je jasné jako facka,Ale, že má stejný názor i pan Troška mě překvapilo, nebo je to Váš šprým, pane Troška
  • Komoušům se NATO nelíbí? tak ať si prokremelskou perdel políbí. *1* *1*

    Mínus 10 za 30 vteřin. Moc nápadný hlasovací podvod Ruse Teplý Hnuse BTW *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit