Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou všechno důsledky té tzv. sametové revoluce, která žádnou revolucí vůbec nebyla, bylo to jen dohodnuté předání moci při zachování KSČ, která se pak přejmenovala na KSČM. Kdyby se to vzalo z gruntu, tak se s tou komunistckou svoločí zatočilo, jako kdysi bolševici v Rusku s carem, buržoasií a Kerenským a vo tom to jééé.
    • Slušný člověk by se styděl za to, že byl u komunistů a stáhl by se někam stranou. Znal jsem lidi, kteří se po chcípnutí komunismu spolupracovníkům omlouvali za to, že byli v KSČ. A přitom jejich "provinění" spočívalo pouze v tom, že si museli "koupit" rudou knížku, aby mohli vykonávat svou práci.
  • když celou republiku rozkradli a vedou bývalí komunističtí funkcionáři, jejich rozmazlení synáčci a jejich děvky, potom to tak vypadá
    • a tady je jasný dúkaz :https://www.novinky.cz/ekonomika/445681-duchodci-v-rusku-stradaji-rada-z-nich-nema-ani-na-jidlo.html
      • to může být stejně psané i na české důchodce
  • když do čela státu, vlády, sněmovny, senátu atd. může jít kdokoli bez jakékoli kvalifikace prověření a možnosti ho kontrolovat a odvolat a dotyčný má ještě imunitu, aby když něco zprasí a rozkrade, se mu nic nestalo (výše zmínění kontrolují a rozkrádají státní majetek v hodnotě bilionů a ještě ohrožují zdraví a bezpečí milionů občanů a to vše bez jakékoli kontroly a kvalifikace), tak opravdu nějaký bezvýznamný příštipkář v přestupkové komisi mne netrápí.
    • Ovcané si je volí. Z koblihu a zmrzlinu. Nebo za hloupé sliby.
      • *4*
      • tak je to v pořádku. Ať je v přestupkové komisi třeba generální tajemník uvksč. Je mi to jedno....
  • Zase článek vo hovně! Co taky čekat od puberťáka, že.
  • Klientelismus a nepotismus spojený s politickým hochštaplerstvím ovládly mnohé radnice, zejména v malých obcích, kde si místní honorace hlídá výnosné trafiky ve státní správě a nikoho schopného mezi sebe nepustí.
  • Náš staříček Křenek byli za války hakoš a po válce dodnes komóš, a jak sa máme dobře, i Sajmonkovi ústav sme zehnali.
    • idiote BTW, jediný kdo potřebuje lékařskou pomoc jsi ty, vždyť ty tu už asi 3 roky jenom sajmonuješ, opravdu ti to připadá normální ??
  • *5*
    • víme sajmon, jsi atlet
  • Copak já můžu něčemu rozumět, já starej buzerantík a kuřbuřtík redakce Tiscali.
  • *5*
  • https://www.youtube.com/watch?v=PbijU5xqpRo
    • doufám že to není pravda, chce se mi plakat








      WOW !! *13*
      • Jen plakej Sajmone.
      • není, vše natočila CIA s vrahy z volstrýtu *3*
        • uffff








          YEAH !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit