Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan prezident Zeman mluví pravdu, narozdíl od toho zaprodaného lháře chrchly havla
    • čemu říkáte pravda """"" novičoku, atd atd, blitím do klenotů, pochcaným poklopcům.- lik´vidací novinářů, nařčením buzkové, dehonostací opozice, napacením kde-koho ?????peroutky atd, atd, jmenujte jednu dobroun věc ?????????????????,,, siola
      • Ale to jsou popsány problémy všech co tu píšou nevyjímaje tebe. Ave u Jupitera.
  • Havloidním sviním je vždy potřeba ukázat jejich místo na hnojišti dějin, dobrá práce Pane Prezidente Zemane!
  • Pan Prezident Zeman vždy hne žlučí havloidním sviním!
  • Že ale Pan Prezident Zeman hnul žlučí debilním chrchloidům, že
    • Zloději nicku, nevšiml jsem si, že bychom měli nějakého Pana Prezidenta. To ožralé strašidlo co se dostalo na hrad pomocí stádu p.tomců a ruských kolaborantů není žádný president.
  • Ten vlastizrádný ruský ksindl by měl dostat holí přes tu jeho ulhanou držku.Bože to je ostuda tenhle prezident.Zajímalo by mě jak se zase vylže s toho průšvihu s CEFC.
  • Omlouvám se slušným lidem ,že jsem Zemana volil
    • Já ho nevolil, ale chybami se člověk učí. Budiž ti odpuštěno. *4*
  • dělat z Rudly Hrebenčuráka debila
    • 0
  • 0
  • Když prezident mluví pravdu a nekecá to, co chce kalouskova konstruktivní opozice, tak žvaní?
    Nechte se s tou "vaší demokracíí" vycpat. Zlatí komunisti, zlatý socík.
    • To ožralé hradní strašidlo neříká pravdu, ale vede opilecké kecy a dělá naší zemi ostudu po celém světě.
      A komunisti jsou zločinci, máme na to zákon.
  • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit