Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to nevím Ale jisté je že EU je na to připravena ze všech zemí absolutně nejhůře to vidíme dnes a denně jak nepřátelé proudí přímo do srdce evropy a nikdo je nezastavuje a ani to neumí
  • Super blábol, jen tak dál. Zombi jsou plné hranice.
    • A politici jsou v klidu. A stále nechápou zombaci sežerou i je.
  • Pamela
    Neandrtálci. ach pardon pánové. Mějte se tu pěkně.

    Jdu s kamarádkou na diskotéku. Od zítřka máte týden pokoj. Jsem objednaná
    jako profesionální společnice jistého podnikatele. Chce abych byla panenka
    Barbie - hezká a hloupá. Prostě taková ozdůbka na večírek. za 10 000? proč ne.

    Také jsem se rozhodla přes víkend natočit sexy video. Ve středu bude na Youtube pod
    názvem Simona Křenková. Pak můžete posoudit jaká jsem pussy a kuřačka.

    Pa kucíííí, Vaše? Jste smrtelně nemocní ale příšerně bohatí? Pak ráda vaše *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Taxi to užij,no....:-)
    • ostapkotab
      blbko
    • bezregistrace
      Simon má svrbění análu ... smetej všiváku zalez do kanálu ať už je od tebe klid ouchyle
      • Pamela
        Já jsem holka tedy ta Simona. Tobě to vadí takže pořádnej ouchyl budeš spíše ty.

        Jakej máš problém ty ubožáku? Nesneseš že si s tebou mladá holčina vytřela zadek.

        Nabídla jsem osobní setkání i sex. ve středu se každý kdo chce může mrknout na
        sexy video na youtube. pokud i potom budeš tvrdit že nejsem holka dostaneš
        tu bílou slepeckou hůl kterou jsem ti už jednou přislíbila.

        Vy ostatní se mějte fajně. Ty bez registrace si tu dál nenávistně plivej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit