Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na většině losů není žádná výhra. Proč by také firma která tuto podvodnou činnost provozuje rozhazovala peníze hlupákům?

    • To je přece logické! Stírací losy nejsou charita, ale ekonomická aktivita, nicméně bych se velmi rád seznámil s někým, kdo na los získal částku, která ho zajistila když ne do konce života, tak alespoň na několik příštích let. To se mi zatím nepovedlo, nicméně - pokud by nešlo o osobu mně velmi blízkou,

      divil bych se, kdyby se mi s tím někdo svěřoval...

  • A v Bulharsku mají opravdové výherce jako v USA třeba, nebo jedou český model o tajných výhercích které nikdo nikdy neviděl...😉

  • sitlof

    Na to kašlu, od dětství jsem nikdy nic nevyhrál, takže to jde "mimo mě". Ani Sportka, ani losy, tombola, později Fortuna, výherní automaty, nyní on-line sázky - NIC nehraju/nesázím !   Na mě teda nevydělají, cha.

    Když jsem byl malý, už skoro před 50 lety, tak u tety na pouti bývaly výherní pulty (člověk za 3 nebo 5 Kčs dostal kartu s čísly a nějaký paňáca - komediant je "losoval", na tabuli se rozsvítilo číslo výhry). Vyhrál jsem nějaké oplatky a plechový tác s potiskem, ten jsem dal tetě. Ale to byla tehdá taková "lidová" loterie s trapnými cenami, tam vyhrál možná i každý 3. hráč, kdekdo. A potom v NDR bývaly takové kiosky (podobné trafice), kde lacino za pár feniků prodávali jejich "losy" na rozstřihnutí. A kdo vyhrál, tak hned dostal tu výhru - asi vše bylo přímo v tom kiosku. A tam jsem vyhrál i peníze - 1 M, 2 M, to byla taky taková "lidovka" - malé výhry, ale bylo jich hodně.

    Dneska je to ale hlavně veliké oblbování lidí a legální zlodějna ...

  • Člověk je prostě takový zvláštní tvor. Prvně dělá věci jak by neměli být. Aby se pak pracně až ze samého dna kam mnozí padnou. Jen někteří jsou pak schopni se poučit,dokud to jde. Procitnou a vstát a pochopit že je jen na něm samém jeho vlastní odpovědnost co je pro něj jaksi destruktivní. Systém dnešního konzumního způsobu je zatím celkem slušně živen hloupostí, závislostí a lákadly vidiny bezpracného zisku. Ti nejvíc psycho a bezpáteřní, všehoschopní se pak stanou součástí a spolutvůrci systému...

  • Kdo chce kam, pomozme mu tam.

    • sitlof

      Proč pomáhat, ať si tam vleze sám ...

  • Ja stírám i bez losu... :-/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit