Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Vystoupilo na Masarykově nádraží přes tisíc migrantů z Německa? Okupují uprchlíci pražskou Náplavku?"

    .

    Nebo: "Z Afriky a Asie přijdou tisíce lékařů a inženýrů." (na tento internetový vtip tak nějak autoři podobných článků zapomínají. Nechápu proč?)

  • vanhorne

    "Zakáže nám Evropská unie písmeno Ř?"

    Bylo by to rozumne. Mister ŘeŘicha would you spell your name again, please. 

  • Jedině v barandovtv , parlamentních listech a aeronetu se maká a to bez aprílu 😀

    • Nechci ti radit, ale občas by sis mohl přečíst i jiné knihy než jen propagační brožuru CIA pro "boj s idelogickým nepřítelem". Dost to rozšiřuje obzory.  Já vím že to máte nařízené...ale přece jen....Pro začátek abys nezatěžoval mozek něčím složitým, zkus aspoň kuchařku nebo leporelo pro děti......🙂

      • Mezi soudruhy si tykáme, že? A co čteš ty ? Poraď nám neuvědomělým ? Třeba se nám podaří dostat se na tvou úroveň? Díky

        • Všichni lidé jsou bratři, brácho. Nejsem si ovšem jist, zda by se mi za tebou  chtělo vstupovat do strany.

           Tak já jsem četl třeba Alenka v říši divů, nepodceňuj tu knihu, obrovským způsobem rozvíjí představivost, teorie relativity a kvantová teorie, průhledy do mikrokosmu, základy kosmologie a astrofyziky, pak například knihy od finančního odborníka Kiyosakiho který mi otevřel oči jak funguje světová ekonomika, profesora Dienela o systému rozšíření a zkvalitnění demokratického procesu, a řadu materiálů o alternativní léčbě. K tomu samozřejmě nějaké materiály o UFO ale ne nějaké podřadné spisky nýbrž ověřené informace, materiály o archeologii, náboženské texty.....záběr mám široký přes vědu, ekonomiku politiku zdraví atd. Řádově bych to odhadoval na tisíce knih pokud to počítáme dejme tomu jedna kniha sto listů textu. No a abych nezapíral i nějaké agitační letáky a umění propagandy a dezinformace by se v tom našlo. Takže celkem mám představu jak pracujete. A co ty? Pochlub se.....

          • Stále jste mi neodpověděl, jak to máte s tykáním a s bratrstvím s imigranty.😍

            • Nějak mi unikla vaše myšlenka o bratření s imigranty. Kdepak jste ji zapomněl? V příspěvku nebyla....🙂 Jinak já nemám s nikým problém, žid rom rus američan němec všichni jsme lidi. Jen požaduji aby když ke mně přijde někdo na návštěvu choval se slušně a dodržoval má pravidla jinak s ním vyrazím dveře. Stačilo? A pokud o to tak stojíte, tak vám budu tykat, třeba vám to pomůže ke zvednutí sebevědomí.....

          • Že si jsou všichni lidé bratři a proto si smí tykat, tak o tom v naší společnosti silně pochybuji. Smí si s vámi tykat i imigrant, protože je váš bratr ? A budete se o něj jako o svého bratra starat ? Jestli ano, tak mi klidně tykejte, jinak nemusíte. Díky

            • Á o patro níž reakce, tu jsem v záplavě příspěvků přehlédl.....vysvětlení výše....

          • vanhorne

            "ale ne nějaké podřadné spisky nýbrž ověřené informace,"

            Ovsem v tvem pripade ty informace overuji tebou vybrani a schvaleni odbornici."renomovaní odborníci se k pohádkám mainstreamu stavějí s pohrdavým posměchem." A kdyz tak zminujes, ze "záběr mám široký' ten je opravdu siroky, jako obilni kombajn u ktereho to je myslim 4m. Mluvis z cesty, ale omlouvaji te leky ktere uzivas.

            • Hlupák mne nemůže urazit. Chápu to jako projev jeho ubohosti a malosti poněvadž nic víc v životě nedokáže než vztekle a závistivě plivat na schopnější a moudřejší. 🙂 Užírej se, když tě to baví.....

              • vanhorne

                Reakce na příspěvek:

                 "Užírej se, když tě to baví...."

                Hahaha, proc bych se mel uzirat?

                • Reakce na příspěvek:

                  u těch kombajnů došlo k modernizaci. Už jsou šestimetrové žací lišty.....😛

  • Musím souhlasit s autorem článku. Internet je hotová pohroma. Zatímco na konci prvního tisíciletí s pádem Velké Moravy se úspěšně podařilo vyhladit jakékoli záznamy .ve slovanském písmu Bukvici a ta byla nahrazena takzvanou Cyrylicí které málokdo rozuměl a navíc se texty psaly v ještě méně známé Latině, nepohodlné texty byly zničeny utajeny nebo překrouceny a to umožnilo prostý lid manipulovat a dezinformovat a snadněji tak ovládat, s vynálezem knihtisku a šířením překladů z Latiny do klasických jazyků a vyučováním čtení a psaní dostali mocipáni těžkou ránu. 

    Ještě za Nacismu a Komunismu kdy vládnoucí kruhy kontrolovaly rádio, tisk a televizi, bylo šíření pravdy možné pouze letáky a samizdatem. 

    S objevem a rozšířením internetu dostali konspirátoři, mocipáni a manipulátoři poslední zdrcující ránu. Teď už jim věří jen mentálně zaostalí a duchem slabí jedinci, poněvadž lavina do té doby skrývaných a překrucovaných faktů nezastavitelně protrhává přehradu zamlčování a lhaní. 

    Už i průměrně inteligentní lidé vidí, jak byli celá staletí voděni za nos a mainsteamu  nevěří pomalu ani předpověď počasí. Co teprve například  ty konspirační báchorky o jedenáctém září kdy prý pár nezkušených muslimů uneslo dopravní letadla, oblafli systém kontroly vzdušného prostoru USA a zbourali věžáky původně konstruované proti nárazu letadel kdy tvrzení odporují pozorovaným faktům a renomovaní odborníci se k pohádkám mainstreamu stavějí s pohrdavým posměchem. 

    Má to dnešní režim opravdu těžké. už mu věří možná tak maximálně pacienti psychiatrické léčebny a to ještě jen tehdy pokud jsou nadopováni drogama označovanými jako údajné "léky". 

    • Hele, realisto, to jsou ale moudra. To psali v Rudém právu nebo v Pravdě? 😀

      • namhal
        Tiscali další zkorumpovaný deník řízený Bruselem. Horší než Husákův FUTI.
      • Tys to tam viděl Občane? Nojo ty vlastně nic jiného nečteš než oficiální mainsteam ať předlistopadový nebo současný a politickoideologické oběžníky. 🙂 

    • vanhorne

      "nadopováni drogama označovanými jako údajné "léky""

      Jakou davku tobe doctor naordinoval?

      • Tak mně se nafetování podařilo vyhnout, což ovšem jak vidím, nemůžu říct o tobě a zanechalo to jak vidno u tebe trvalé následky....😛

  • No né!!! Soudruh realista toho tolik přečetl a přesto je stále jeho uvažování "rudé". 😯To je asi tím, že také studoval sebrané spisy Marxe, Engelse, Uljanova, Džugašvilliho a BožíLesa (Gottwalda) a možná i spisy A. Zápotockého jak "Rudí řádí nad Kladnem", "Vstanou noví živnostníci" (on to ovšem chytře skrýval pod názvy "Rudá záře nad Kladnem" a Vstanou noví bojovníci" 😂 )

    • vanhorne

      "Rudá záře nad Kladnem" a Vstanou noví bojovníci"

      Do te jejich knihovny patri take nezapomenutelne dilo " Nastup" od Rezace.

    • Musím tě zklamat soudruhu Občane. Tyto spisy jsem opravdu nestudoval. Ale chápu že ty je důvěrně znáš z VUMLu a dle hesla "podle sebe soudím tebe" coby bývalý bolševický kádr jsi po převratu jen pohotově převlékl kabát a ejhle abrakadabra z kovaného bolševika je najednou kovaný "demograt". Ovšem bolševická rétorika a myšlení ti zůstalo. Místo imperialistů teď všude vidíš komunisty. Nebyl prokurátor Urválek náhodou tvůj příbuzný? Věříš že by mne to v tvém případě vůbec nepřekvapilo?😀

      • Příteli realisto, umíš docela dobře kontrovat. 😀

        Musím tě ale zklamat, VÚML jsem nestudoval. Avšak i na normálních VŠ a universitách se musely skládat zkoušky z tzv.  "Dějin mezinárodního dělnického hnutí a KSČ"😬, dále z "Politické ekonomie"😬, z "Marxistické filosofie" 😬a z tzv. "Vědeckého komunismu". 😯A ti soudruzi "profesoři" se domnívali, že studenti budou "studovat" sebrané spisy těch "učenců". 😂 On však nebyl problém zjistit, co ta citovaná sebranka napsala a o čem v těch "spisech" píše a hlavně co soudruh "profesor" chce při zkoušce slyšet. 😀😂

        Bolševikem (ani menševikem 😉) jsem nebyl. V mém příbuzenstvu sice byli komunisti, ale musím tě zklamat, Urválek můj příbuzný nebyl.

        A dělit lidi na imperialisty a komunisty? Takové zjednodušené chápání opravdu nemám. 😀

        • To je právě tím, že přes třicet let opravdu hodně čtu tak mne hned tak někdo nerozhodí a umím kontrovat. Mně je úplně jedno jestli jsi dělal VUML nebo ne to je tvoje věc a mne to nezajímá ale když tě tak sleduju v diskusích opravdu mám velmi silný pocit že jsi myšlením zamrzl v minulém století a z nějakého důvodu nedokážeš překročit svůj vlastní stín. Prostě abych tak řekl dle tvého myšlení "vrcholem je parní stroj a basta" A že máme benzínové motory elektromotory jadernou reakci volnou energii atd. to nějak nedokážeš pochopit. A tak všechny okolo tebe kdo nesdílejí tvůj jediný správný pohled na svět nálepkuješ dle svého dinosauřího myšlení na "soudruhy, rudé, bolševiky" atd.

          Ale mně to nevadí, já jsem si na to zvykl a žádný vývojový posun vpřed od tebe neočekávám. Mám z toho srandu.....😀

          • Příteli, to že hodně čteš je velice prospěšné. Také hodně čtu. Možná bychom ve výběru četby v mnohém shodli. Jestli jsem myšlením zamrzl v minulosti, to musí posoudit jiní. Nevím čeho má být vrcholem parní stroj, to byl vrchol techniky v polovině době Marxově a proto si také vymyslel hypothesu o "základně" a "nadstavbě". Dnes víme, že naopak hmota je koncentrovaná energie (E = m.c2) a mnozí vědci dokazují, že energie je koncentrovaná  INFORMACE. Ale to zde nemůžeme diskutovat. Pokud tě to zajímá, literatury je na trhu dost.

            A že někoho nazvu "soudruhem" "rudým", "bolševikem", to je nadsázka pro zpestření a kdo jimi není, ten se nad tím usměje.

            Hlavně, že z toho máš srandu, "veselá mysl, půl zdraví". 😀

  • Třeba vyhlášený dezinformátor je nějaký Jegl nebo jemu podobný novinářský šmudla Fendrych Martin. V běžné novinařině se absolutně nechytali.Občas jim vyšel nějaký ten štěk. Nedalo to ani na slanou vodu. Ovšem rádoby mazaní šmudlové vyzkoušeli prskat okolo sebe jedovaté sliny. K tomu není třeba skoro žádný mozek.Stačí namastit pár hloupostí a poloinformací, opatřit titulkem "tahounem" - a událost je na světě. Obsahem blbost od kosti, slovní zásoby chabé ale šefiček v redakci poškrábe za ouškem a zas přisype korunku do měšce.

    • vanhorne

      "Třeba vyhlášený dezinformátor je nějaký Jegl nebo jemu podobný novinářský šmudla Fendrych Martin"

      Zda se, ze malo ctes okoune. Je jich vice, kteri jsou ti tak neprijemni. Franěk z toho by te chytla zabrova krec, ale bohuzel ten uz sedi vedle Peroutky, Hanák, Jelínek, Koukal, Mitrofanov a dalsi. 

  • TheGGG

    no jo, co všechno se objeví na internetu a přitom by se to v reálu nikdy nemohlo stát....

    feministka seřve muže za podržení dveří, studenta vyhodí ze školy protože trvá na tom že existují jen dvě pohlaví, iránský univerzitní vědec našel přímou souvislost mezi modlením k alláhovi a mírou zemětřesení, migráčci zachránění z moře na dohled libýským břehům, herečka má problémy protože není transcosi a usilovala o roli transčehosi, oslovení dámy a pánové již není korektní,

    to je hrůza, to by se přeci nikdy stát nemohlo... oh wait... přesně to se děje a že se k nám dostane jen zlomek zpráv o kriminalitě migráčků, nebo že pissálci jako napovel začali na všech webech pro-muslimskou agitku, to je jen třešnička na dortu.

    Každopádně největší fake news v poslední době bude pětkrát otrávený Skřípal a novičok kam se podíváš, to byla skutečně povedená divadelní hra by britské tajné služby,,,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit