Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vládnout, jako ten předseda JZD s přezdívkou Bureš, zvládne i ukrajinská uklízečka, ta má navíc lepší slovní zásobu a pracovní zkušenosti. Takže o BUDOUCNOST BEZ BABIŠE bych se vůbec neobával. Neschopnějšího premiéra a tak naprosto zoufalou vládu jsme tu ještě neměli. To co se odehrává na silnicích za působení zmatkáře a neumětele ŤOKA, to tu snad nebylo ani v dobách, kdy po nich táhla dezorientovaná okupační sovětská armáda v roce 1968. O zmatku a bezvládí na ostatních amatérsky spravovaných ministerstvech je zbytečné se zmiňovat. Stačí buzerace svatebčanů a neschopnost policie najít člověka, který ji osobně žádá o ochranu- komedie je slabé slovo

  • Dokážete uvést, kolik let působíte jako odborník v oboru silničního stavitelství a dopravního plánování, případně zda jste zaměstnán v soukromém či státním sektoru? Jinak není možno ani částečně posoudit relevanci vyšeho VDT.

   Jakou váhu má váš trollí výmětek lze posoudit okrajově z nesmylů v něm obsažených (pro jednoduchost jen těch posledních):

   1) Osobně není telefonicky, SMS ani e-mailem.

   2) Policie jednoho státu nemůže hledat ani chránit libovolného člověka na území jiného státu. Tato činnost je vyhrazena nějakému druhu tajné služby a veřejnost se oní logicky neinformuje, výjimečně ex post. U velmi významných osob nebo u velkých skupin nevýznamných osob se pak takovou činností zabývá armáda, k čemuž je nutný souhlas obou komor Parlamentu.


 • Zelení, gazdíkovci, lidovci, kalouskovci a další politické subjekty mající vystavené základy na chatrných eurohujerských hodnotách a na toleranci k intolerantní věrouce jsou pochopitelně ohroženi pádem do politického propadliště.

 • josef.servit.9

  Kulatý stůl s Kalouskem byl jasným důkazem, kam ta sebranka patří! Žádní Piráti, ale přitróblí Kalouskovci! Končíte Talibanci.

 • Mě udivuje proč se piráti schovávaji za českou vlajku a nemaji tu svoji černou s lebkou a skříženými 

  hnáty.Tento spolek sprejerů a dredů má za cíl jenom vyvolávat zmatek v české politice.Teď mají za cíl 

  dostat Babiše z vlády pak to může být třeba ODS podle toho která strana bude u moci.A ještě na konec 

  štvaní veřejnosti proti vládě trestné a měli by koukat na svět přes mříže.

 • Bican se ve spoustě věcí jako obvykle mýlí. Pravdu má sice v tom, že řadě stran hrozí při příštích volbách vypadnutí ze sněmovny. To pravda je, ale to asi umí odhadnout kdokoli, na to není potřeba žádné extra IQ. Taková souhra okolností jako při minulých volbách aby se tam o chlup dostalo tolik pětiprocentních trpaslíků se už asi nemůže opakovat. Pravdu ale nemá v tom, že je to nějaké hrozba pro demokracii - naopak to demokracii jen prospěje, protože bude sněmovna konečně zase trochu přehlednější a práceschopnější.

  Pravdu pak už vůbec nemá ve svých pseudoanalýzách, i když fakta jsou každému na první pohled zřejmá:

  TOP09 jsou jen zdivočelí lidovci, kteří kdysi využili popularity stárnoucího bývalého hradního kancléře. S jeho pomalým odchodem z politiky však logicky ztrácejí na přízni voličů i na síle. Dohromady s lidovci prostě mají těch zhruba 10 % voličských hlasů, doufejme že příště už se nestane aby si je rozdělili skoro přesně mezi sebe a do sněmovny se dostane jedna nebo druhá z těchto dvou stran.

  Piráti jsou zase z větší části (alespoň co se týká voličů) zdivočelí zelení. Obě tyto partaje nikdy nemůžou dát přes 5 procent, budou tam jedni nebo druzí.

  A stejné situaci se nezadržitelně blíží dvojice ČSSD a KSČM. Pokud se alespoň jedna z těchto stran rapidně nezmění, tak příště budou ve stejné situaci jako TOP09 a lidovci - do sněmovny se dostane jen jedna z nich (celkem lhostejno která).

  No a STAN ? Tohle je klasická parodie na politickou stranu, ti se mílovými kroky blíží svému zániku a vymizení z politické scény stejně jako před nimi ODA (spolek založený proto, aby si nahrabal v privatizaci) a Bártovy Věci Veřejné (pokus o získání co největšího množství státních zakázek pro bráchovu firmu).

  Trochu podivná dvojice je pak KSČM a Okamurovci. Ačkoli jejich programy i politické vyjadřování se diametrálně liší, tak si vždycky budou navzájem přetahovat své voliče. Minule Okamura velmi vydělal na migrantské vlně, uvidíme jak tenhle souboj o stejnou skupinu voličů dopadne příště. A platí to co u dvojice ČSSD-KSČM: Je celkem jedno která z těchto dvou se dostane přes 5% a která zůstane pod touto hranicí.

  Přesto ale část těchto pětiprocentních trpaslíků bude hlasovat pro nedůvěru vládě, protože dobře vědí, že nemají sílu vládu shodit a vyvolat tak případné nové volby, a tak si uchovají své vysoké (a aktuálně ještě zvýšené) platy ještě na další 3 roky. Kdo by nakonec pohrdnul milionkem ročně, aniž by byl v práci za něco odpovědný, že ? Chtějí se prostě jen o kousek zviditelnit a někomu při tom okopávat kotníky (protože jak praví přísloví - výš nedosáhnou).

 • PIRÁTI - před těmi neobolševiky měl být národ varován už před volbami!  Ze zpráv v tisku staršího data snadno zjistíme, že Bartoš je (a ne že není) neobolševik, presentující FALEŠNOU VIZI, že tzv."Piráti" jsou "mladí liberální "ajťáci" a studenti", co chtějí změnit stát směrem k lepšímu, k tzv."transparentnosti" - což je jen SPROSTÁ LEŽ! 

  "Pirátské strany"všech zemí (včetně Česka) zastřešuje a koordinuje tzv. "INTERNACIONÁLA PIRÁTSKÝCH STRAN" (PPI-Pirate Parties International) - už od dubna 2010! To je ULTRALEVIČÁCKÁ nadnárodní saubande, podobná bývalé bolševické "Internacionále"!  PPI má sídlo v Bruselu, odkuď koordinuje a řídí všechny "pirátské strany" - jako Moskva koordinovala a řídila bolševiky od roku 1917 až do rozpadu SSSR kolem roku 1990! PERLIČKOU - která by měla být tesána do kamene - je, že prezident této"Pirátské internacionály"je - MUSLIM - jistý Guillaume SAOULI (Švýcarsko) a viceprezidentkou Ms. Bailey LAMON - ultrabolševická aktivistka, hlásící se k anarchismu a MARXISMU, obdivovatelka Baadera a Meinhoffové i dalších vrahů z "Rotte Brigaden"!


  Členy předsednictva této (k evropským hodnotám destruktivní) Pirate Parties International jsou z České pirátské strany Jakub MICHÁLEK, Marcel KOLAJA a Vojtěch PIKAL - pozor na jejich řečičky! Jsou podobní vůdcům tzv. "Rudých Khmérů"
  (původně také studentů a "studentů", někdy i absolventů pařížské Sorbonny, i jiných vysokých škol ve Francii, původem z Kambodže - během studia v Paříži napojených na prašivé francouzské komunisty) - z jimi provedeného puče a "vlády" se Kambodža stále ještě obtížně vzpamatovává!


  TATO SEBRANKA PROVEDLA - pod dohledem a s oporou čínských a zpočátku i vietnamských bolševiků - v KAMBODŽI STÁTNÍ PŘEVRAT a poté cílenou destrukci Kambodže, ze které se tato dodnes nevzpamatovala! A PŘI SVÉM NÁSTUPU K MOCI - BĚHEM OBSAZENÍ PHNOMPENH - MĚLI TAKÉ PLNÁ ÚSTA IDEÁLŮ A POUČEK, JAK MÁ SPOLEČNOST FUNGOVAT!


  Viz také http://www.gloria.tv/article/idB9UB97cxoD26vLyhfQ2WeYx  

 • Že by pochod černých košil. To už tady jednou bylo v Itálii. 😍

 • Celá "naše" politická scéna (nebo radši ochotnická?) je jedna velká šaškárna boje o plný korýtka...o nic jiného jim nejde..

 • Mně stačí k životu Malá strana a Velká strana. Jako demokrat tedy lidovládce si dokážu vládnout a řídit svůj život sám. Žádnou smečku neznámých parazitů a darmožroutů kteří by mi chtěli s imunitou a za mé peníze šéfovat.....NEPOTŘEBUJU.

  • To nejste sám. Myšlenka byla již před lety zhudebněna v písni Malostranská (Pražský pouťový orchestr, Supraphon, 1990).

   (http://pporchestr.cz/texty/?pisnicka=65 )

 • Nebudu volit Piráty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit