Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ani budíka jsem dnes nepotřebovala, radši jsem nespala, abych tu byla zase první!
    • to zase bude ruská roštovačka

      vivat Prag Pride
    • přééésně
      • vivat Stalin
  • Zas všechny servery dostaly befel psát o Maroku jako ráji na zemi a zemi zaslíbené. Fuj tajbl!! Jeďte si tam na dovolenou samy, vy sluníčkářský ku.vy!!! Nikdo rozumnej se nepojede nechat zavraždit mezi ty bestie!!! Jak byste si přály, co, vy ku.vy!!! *11* *16* *11* *16*
  • sháním práci pro mrzáka, pro mě!
    • http://flek.cz/clanky/hledam-praci/kde-hledat-volna-pracovni-mista-a-nabidky-prace-v-rusku
  • Umírnění do doby, než se z nich stanou fanatici.
  • už se těším až zase vyhulím amrdólskýho politika!
    • a co my komsomolci ? *10*
  • Jak široká (úzká) je hranice mezi umírněným islamistou a radikálním islamistou?
  • Socani jsou také umírněný islámisté, pokud k nám nenatahají tvrdý jádro teroristů ?! *6* *1*

    uportal.parlamentnilisty.cz/Articles/9461-cssd-podporuje-muslimy-do-senatu-za-ni-kandiduje-arab.aspx
  • Simonku, tak nezlob pořád. Ještě si pořád leštíš kopí? *1* *1* *1*
  • Co provádí náš hlavní „spojenec“ a „ochránce“…

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tereza-Spencerova-USA-musi-podporovat-teroristy-Proste-musi-Jinak-jim-hrozi-katastrofa-457547
    • přéééésně, na všech ostatních ruských webech jsou stejné informace
  • islám v evropě zakázat a postavit mimi zákon,neznám nic horšího než je islám,to už i nacismus byl mírumilovnější
    • Juro, souhlas. Jen bych to formulovat přesněji: postavit mimo zákon jakékoliv VEŘEJNÉ projevy islamismu. Ve svém soukromí ať si mlátí hlavou o zem třeba každou hodinu a stejně tak může v roukromí hajlovat před obrazem Hitlera nebo Stalina.
    • co stalinismus ?
      • proti islámu salanka
    • Jukni na amrdóly jejich nacismus má k míru hódně daleko!!!


      TAK TAK !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit