Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • guten tág
    • blbe !!!
      • semjon multinick má dneska své dny *15*
        • Stejně jako ty pitomče, chichichi!!!
          • Na rozdíl od tebe mám práci, kámoše i koníčky.

            Jen pro zoufalce jaklo jsi ty je putyka u Tiscali otevřená až do rána *15* *15*
            • Simona odešla. Takže na ní kydej hnoje kolik chceš. Mě je fuk
              Já mám tebe i jí na háku. Ty sám jsi multinick zlej btw putin rybana pusinka troll *2*

              Mě nic nenakecáš šašku. Já tu byl ještě v době kdy tu Simona vůbec nebyla.
              A ty také. A už tehdy jsi tu stále mlel o Gay bordelech v Plzni.
              Jsi zdá se ználec Gayínku BTW.

              To bleskové klikání bodů tě vždy prozradí. *15* *15* *15*
            • Ty wole, napřed se podívej na koho reaguju a pak mektej Semjone Gayínku!!!
        • Jasný multinicku zlej trolle.

          Až na to že už tu nestraší Simona ale ty. Zlej solder rybanna btw troll.
          *2* *2*
  • Utajený komunistický puč v ČR v roce 1989

    Opravdu jste si mysleli, že se vzdali bez boje? Nebo, že by připustili bezvládí a skutečnou revoluci? Od roku 1945 nás sovětští komunisté, za pomoci našich komunistů, udržovali jako kolonii SSSR. Sověti rozhodovali o všem podstatném a drancovali zemi. Za zboží a suroviny často neplatili a naši komunisté si nedovolili nic říct (např. uran těžený na náklady ČSSR a zdarma vyvážený do SSSR). Ve skutečnosti držela StB/KGB otěže "revoluce" a následné ekonomické transformace. Rusové nebyli nikdy ochotni se vzdát vlivu a výnosů

    velení Rudé armády na území ČSSR dostalo rozkaz napomoci demonstrantům v případě, že budou napadeni bezpečnostními složkami ČSSR. V níže uvedeném dokumentu ČT cituje Zbyněk Čeřovský, člen vyšetřovací komise pro ubjasnění událostí 17. listopadu, dokumenty KGB zaslané na MZV ČSSR (od 14:40), kde bylo jednoznačně napsáno co považuje KGB za žádoucí vývoj v ČSSR těsně po 17. listopadu 1989: Havel se stane prezidentem a nedojde k žádným represím na ministerstvu obrany a vnitra.
  • Smrad multinick Simon, co zde smrdí nonstop se o5 rozhodl plevelit a tapetovat slušnou diskuzi svými propagandistickými nesmysly a polopravdami...
    • přééésně, Tiscali by mělo Simona Tečku zablokovat na stálo, zůstali by zde jen normální přispěvovatelé s vyváženými příspěvky
      • Ty sám jsi multinick Tečka. Takže nedávej tvůj kabát jiným.

        Ty si teplomete odporuješ v každý větě. Nejsdříve nám tvrdíš že Simona nemohla
        být holka protože ta by přeci nebyla na Tiscali.
        Pak si sám uděláš ženský nick Rybana a páchneš tu až do půlnoci. Rozpor.
      • Ty abys tu nechyběl blbečku!!!
    • Jediný multinick jsi tu ty sám zlej rybanno trolle.
      Chceš to popřít? pak ať Tiscali zveřejní Ip adresy a bude jasno.

      Na hlásání lží a nesmyslů je tu tvůj Zeman.
      • Jen ať zveřejní, jsem pro, vyšlo by totiž najevo, že zde smrdíš nonstop se svou partičkou virtuálních nicků, multinicku a tapetáři Semjone Tečkove Tiskaliči ...: )))
        • Cha cha. Mě nic nenakecáš nulo. Já byl na téhle debatě v době kdy tu ještě
          žádná Simona nebyla. Ty multinickovej Tečko jsi tu byl také dřív než ona.
          i tvoje druhé já. Nick Jan Žižka který jako bojoval s tečkou z Plzně.

          Kdo zvládá matematiku a dá si tu práci sečíst kdy co kdo napsal, snadno zjistí
          že nejvíce tu kolují jména BTW, jura, pusinka, rybanna, zlej peppone troll, tirador.

          Modli se ať tiscali IP nezveřejní. Pak budeš mít po hraní multinicku
  • Utajený komunistický puč v ČR v roce 1989

    95% všech privatizačních fondů (již při svém vzniku, nebo po fúzích s jinými fondy) bylo ovládáno agenty StB (např. představenstvo Harvardských fondů, skuteční majitelé PPF jako je agent StB a člen ÚV KSČ Štěpán Popovič nebo důstojník StB Jaroslav Čadek /majitel zámečku Hanspaulka, který mu prodal Pavel Bém z majetku MČ Prahy 6, který Kellner daroval ve prospěch knihovny a institutu Václava Klause/ aj.) nebo kapitálem z bývalého SSSR (PPF Kellner /přes Skloexport, vytunelováno Reginou Rázlovou dcerou komunistického místopředsedy vlády ČSR Stanislava Rázla/, otec Kellnera pracoval v stálém zastoupení ČSSR v kanceláři RVHP v Moskvě), Setuza a Český olej Mrázek a Pitr (dle novinářky Slonkové si změnil jméno z Pitra, příbuzný komunistického předsedy vlády ČSR Františka Pitra), KKCG Karel Komárek (přes Slovenský SPP, majitelé z Ruska) aj.

    Dále k financování nákupu státního majetku sloužily ukradené státní finanční prostředky z kont PZO (Podniků zahraničního obchodu) v zahraničí nebo tajných kont StB v zahraničí (Agrofert komunisty a agenta StB Andreje Babiše nebo Třinecké železárny spolupracovníka StB Tomáše Chreneka). Odhaduje se, že „PZtky“ disponovaly 500 mil. Kčs na kontech v zahraničí ve volně směnitelných měnách. Kolik miliard nakradli estébáci a bylo uloženo v zahraničí asi nikdo nespočítá,
  • Spolupracovníci StB, aneb o kom se nehovoří: Miloš Zeman a Václav Klaus

    áznam o spolupráci Miloše Zemana ze 31. ledna 1984 a záznam o spolupráci Václava Klause z 1.února 1984.

    Václav Klaus: První svazek pod krycím jménem „Kluk“ byl o něm vytvořen v únoru 1984. Druhý svazek figuruje pod krycím jménem „Rek“ a byl založen v dubnu 1988.

    Miloš Zeman: První svazek pod krycím jménem „Man“ byl o něm vytvořen v lednu 1984
  • Koho ocení je jeho věc,hlavně že nevyhlásil amnestii jako oba předchůdci.
  • V únoru 1948 nezvítězil pracující lid, ale obyčejní šmelináři. Milionových podvodů, spekulací i pašování využívali vrcholní představitelé KSČ k financování stranického aparátu

    Komunisté si pro nelegální podnikání už rok po válce založili firmu Eupex. Neváhali dát 50 tisíc korun jako úplatek, aby firma dostala povolení k vývozu a dovozu ze zahraničí. "Všechny nákupy se děly přirozeně načerno" vypověděl později ředitel Rudolf Šmejkal.

    V červnu 1948 dostala KSČ od pašerácké firmy asi 200 milionů korun, z toho bylo 150 000 dolarů, další část byla ve švýcarských francích či německých markách
  • Ať už pan prezident udělá cokoliv, bude za to náležitě "potrestán". Otázkou je, komu to slouží a současně, tato prostoduchá filipika mu jen nahrává v oblíbenosti.
  • V únoru 1948 nezvítězil pracující lid, ale obyčejní šmelináři. Milionových podvodů, spekulací i pašování využívali vrcholní představitelé KSČ k financování stranického aparátu,

    "Například pašování perel a cigaret diplomatickými zásilkami organizovali pro KSČ agenti v Anglii už v roce 1946," říká historik František Hanzlík.

    O rok později rozjeli komunisté pašování lihovin do Německa. První zásilku vezlo přímo nákladní auto ÚV KSČ. Výnos ve výši šest milionů korun získala KSČ.

    Nejvýnosnější transakce organizovali komunisté tak, že tajně v pražské Národní bance vyměňovali marky ve zvýhodněném kurzu (marka za desetník), za ně v Německu nakoupili zboží, a to pak pašovali do Československa, kde ho prodávali šmelinářům.

    Těsně před "Vítězným únorem" propašovali do Berlína třicet milionů marek. Komunisté měli i firmu, která šmelinu kryla. Jejímu řediteli slíbil generální tajemník ÚV KSČ Rudolf Slánský podíl na kořisti a jako bonus Řád práce.
  • Je to skandál a ostuda!
    Vyznamení dostal i Toman - zločinec z KSČ a k tomu podvodník který
    si vzal půjčku ale nikdy jí nesplatil.

    „rodinná firma klanu Tomanů“ Agrotrade darovala Zemanovi půl milionu korun v předvolební kampani. Takové firmy byli vlastně dvě. Na jednu z nich si Tomanové půjčili stovky milionů korun, ale nespláceli. Když firma zkrachovala, zůstaly po ní dluhy asi 600 milionů korun. Později ale Tomanové založili nový Agrotrade, přičemž tato firma téměř žádné dluhy nemá, naopak vlastní jiné firmy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit