Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už žádné fronty na maso! (plné much a šlach!) Maso?
    • Ani se mi do té fronty nechce. Je totiž z bůhvíjakých zvířat, nebyjímaje nutrie a možná i zvířátka z kanálů. Ty se melou do mletého a do hamburgerů. Raděhi bych si vystál frontu na čerstvé a nechlazené, natož rozmrazené vepřové.... No a ty kůžíčky a ořezy z kuřat, co se dávají do vuřtů mne také nelákají. Jen si Pišto ale ty pochutnej, jste na to zvyklí !!!
  • Za to by měl někdo zabručet.
  • Mengele Drábek tady pohnojil co mohl.Se svým krysím despotickým obličejem se vysmívá lidem místo ,aby seděl vedle Rátha.Nebo si myslí tato vláda,že bude šikanovat cca 9 mil .lidí bez úrazu?
  • Už žádné fronty na banány!
    • Myslis ty zeleny nahnily banany za 35 kacek kilo? Dekuji, nechci.
    • Shnilé banány ??? No fuj, proč by na ně někdo měl stát fronty ???Jiné nedostaneš, všechen šmejd se přece musí prodat !!!
  • Vždyť to říkám! Tady si komouší pohojí bebíčko.
  • Téma pro komunistické darmožrouty!
    • Jdi si odpočinout ke své kozičce, uleví se ti, darmožroute na cikánských dávkách !!!
      • Dokud ji šukáš ty.... ...prostě - nepolezu ti do zelí!
        • Tu tvoji kozu nechci, už je s tebou březí a já nechci černé a rohaté cikánky !!! Jen si je pěkně nech, co sis sám udělal, to je tvoje a nikdo ti nemá právo takové poklady brát. Já tuplem ne !!!
        • Tu tvoji určitě ne asoji nemám.. Takže mám, či vlastně ty máš smůlu.
  • A co raději zrušit neschopnou vládu? Ministryně, která nestačí na svou funkci, tam nemá co dělat. Premiér, který není schopen odvolat neschopnou (či všehoschopnou?) ministryni, taktéž.
    • Úplně nejlepší řešení !!!
  • Neni mi jasno,proč pani ministrině říká,že lidé budou dostávat dávky později. Před kartami dostávali potřební dávky v daném termínu bez problémů. Myslím,že pani ministrině nemůže přiznat,že její stranický kolega (její předchůdce) šlápl úplně vedle a neuvážil komu by se karty měly vydávat,kdo by mohl zneužívat dávky. Myslím,že celé zastavení zneužívání dávek,by se daslo zastavit,kdyby těm,kteří brali určitý druh sociálních dávek,se neumožnilo provádět nákupy jen potravinových výrobků(mimo alkohol) přes poukázky a neproplácely se dávky mimo dané poukázkové dávky.
  • Tak co tam ta baba nesympaticka jeste hleda? Slo to predtim i bez sockaret
    • to je jasný, má to odsrat za drábka, až se půjde před soud, tak půjde mullerovka, jako s open card, nahrabal si béhm a policejti vyšetřují svobodu, který tam tenkrát ani nebyl, zmatená to země, *16*
    • Ona by to měla upřesnit, tedy to, že když se zastaví sKarty, dojde ke zpoždění výplaty sociálních dávek. Jak známe poctivost našich zlodějských ministrů vč, premiéra, tak správné znění by mohlo vypadat asi takto. " Jestli nás přinutíte zrušit ty sKarty, t a k z a s t a v í m e výplatu sociálních dávek a svedeme to na vás, že za to můžete vy, občané, protože nesouhlasíte s těmi kartami !!! Taková bude pravda, protože výplata dávek bez karet dodnes byla mnohonásobně rychlejší a spolehlivější !!! Proč by najednou zavedený a osvědčený systém neměl fungovat ???
  • Sockarty jsou tunel Drábka na státní rozpočet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit