Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidé už neví coby a na čem by zbohatli. Raději si dám zdravý osvědčený KEFÍR z českých mlékáren, než mi nic neříkající KEFÍRER!!!!
  • Kefír je výborná a nedoceněná věc pro naše trávení. Uvítal bych tzv. živý kefír. Kdy se ta kultura v něm nepasterizuje tolik aby byla životaschopně se rozmnožovat dále v našem trávení. Nevím koho napadlo a byl záměr že tomu tak není. Prostě se vyskytuje kefír s"mrtvými" kulturami které pak k ničemu nejsou. nemá to pak pochopitelně ten efekt a účelnost. Tedy impotentní kultura. *6*
    Lidé ale jak je vidět se více zaobírají konzumací politických blábolů a egoistických pravd a sporů na obou stranách svých barikád. Asi to tak mají rádi se hádat a štvát jeden proti druhému. Stejně se nedohodnou, jednak protože nechtějí, nejsou schopni dialogu, nepřipustí že vše může být i úplně jinak. To ale narušený egoista nedokáže, snad by pak ztratil smysl života, co já vím? Protože ve své existenci jsou už prostě tací, nenávidí a vyhovuje jim že mají nějakého nepřítele v čemkoliv, stůj co stůj. To je pak o něčem jiném, tedy o duševním zdraví vyšinutých psychopatů. Na to kefír není a ani se to nedá operovat i kdyby se prodával já nevím v čemkoliv. Mě osobně je to fuk. *5* *14* *1*
  • nuvěříte. Tento pan čistý z DDR si jaksi vypůjčil onu značku z Charlie Chaplin logo. Hladce se dá dohledat na netu.Takže kluci brněnský pokud tu už někdo napsal nebát se .... platí v případě tady zlodějíčka dvojnásob.A zesměšnit.Oni to skopčááci moc potřebují.
    • KGB Putin z DDR? Jasně ! Pan čistý!
  • Potřebujete vybombardovat školu či nemocnici? Pozvěte Rudou teroristickou armádu!
    wwwPutin kiler.ru
    • tyjo to je prispevek k veci hmmm chocholousek te pustil na net???
    • Ja znájem.
  • Fašismus v Rusku je na vysoké úrovni. Už ani kefír není k sehnání!
  • Za Jelcina jsme Kefír ještě měli, teď už ho mladí neznají.
  • Vermer p.čus německý? Ale on si dělá jen srandu. Jen se snaží zviditelnit a blafuje. Nepodá žádnou žalobu ani neudělá žádné kroky.Je to jen bezvýznamný šmudla s holým zadkem.A akci s kefírem-nekefírem vzal jako komerční pokus být vidět.Když si kluci vezmou normálního advokáta, tak ten tady toho upoceného Vermera smete a zesměšní! Bohužel se vždycky najde nějaký bezejmenný šmudla, který pro zviditelnění udělá cokoliv! Borci enem ho bijte!
    • phe u nás když použiješ vtipně pouhé dvě slova z celé písničky tak tě autor může zažalovat a vyhraje viz Svěrák a "Upeč třeba zeď" na plakátu a hned si to "autor" může uzurpovat dmnc toto
  • Nechci hodnotit vhodnost či nevhodnost kefírera, jen mě zaráží že pan Vermes který na obálce vykradl chaplinovské logo (stačí si zadat do vyhledávače "Chaplin logo") s černobílou grafikou zobrazující buřinku a knírek, sám teď brojí proti napodobenině své grafiky.
  • Mlíko z černejch krav = obamfírer!!!


    PCHE !!!
    • dobrýýýýýý, za mě palec nahoru, vtip týdne *3*
      • díky, jsem prostě čtverák *15*
    • fenomenálně vtipné, už roky jsem se takhle nenasmál *15* *15* *15* *15*
  • A co si dát normální obyčejný lahodný český KEFÍR a vy$rat se na Kefírery a jejich rychlý radoby novodobý KAPOUŠE!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit