Přejít na výpis diskuzí

Kennedyho osudná cesta: Od atentátu v Dallasu uplynulo 55 let

22.11.2017 20:03
Šárka Novotná 28 příspěvků

Je jen málo událostí, které jsou obestřeny takovým množstvím konspiračních teorií. Atentát na Johna Fitzgeralda Kennedyho, který právě v tento den před 55 lety nastoupil do auta na osudnou cestu Dallasem, podle mnohých dosud nebyl uspokojivě vyřešen. Svět se tak dělí na příznivce oficiální vyšetřovací...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svět se tak dělí na příznivce oficiální vyšetřovací verze a ty, kteří fandí spíše některým z "alternativních" výkladů.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No já bych řekl, že svět se dělí na lidi s otevřenou myslí a na naivní prosťáčky kteří věří režimu jeho pohádky. 

Kdo používá hlavu a dívá se kolem sebe, má celkem jasno. Každý režim balamutil lidi, středověký feudalismus s jeho strašením peklem, honem na čarodějnice a kacíře a prodejem odpustků, nacismus s jeho geblsovskou ideologií nadčlověka komunismus i dosavadní kapitalismus.

Raději budu konspirační teoretik než tupý prorežimní bezmozek. Kdo chce nahlédnout pod povrch oficiálně prezentovaných báchorek režimu, může si stáhnout FILM Above Majestic  https://ulozto.cz/hledej?q=above+Majestic

Je sice dost stručný, ve skutečnosti by celá problematika v detailech zabrala několik dnů ale i ty pouhé dvě hodiny ukazují, ŽE VŠE JE NA SVĚTĚ ÚPLNĚ JINAK. a jediné čemu tady můžeme snad věřit je jen hlášení přesného času a někdy předpovědi počasí. Ovšem kdo nechce vidět Pravdu, tomu nepomůže ani kdyby stála přímo před ním a tloukla ho do hlavy. Někomu prostě vyhovuje život s klapkami na očích a papouškování jednoduchých předepsaných prorežimních frází. Naštěstí lidí s otevřenou myslí A ODVAHOU SE DÍVAT přibývá. 

• KIMCID

Konspirátor umře a dostane se do nebe. Bůh mu říká: „Byl jsi dobrý člověk, můžeš se zeptat na cokoliv a já ti řeknu Pravdu.“ Konspirátor: „Dobře, tak chci vědět, kdo zabil JFK?“ Bůh: „Lee Harvey Oswald.“ Konspirátor: „Tak tohle sahá výš, než jsem si myslel… 

• Mě nezajímá Kenedy před 50ti lety.Život jde dál a nikdo mu ho již nevrátí.O tom ať bádá pár jednotlivců,které to zajímá.Já žiju nyní a mě zajímá jak to tady bude vypadat v Evropě a v této zničené a rozkradené zemičce nebo kolonii,montovně apod.Kde mám dvě vnoučata,kteří mají smůlu,že mají nezodpovědnou matku a otce,který je schopný se o ně postarat,ale systém tzv.demokratický ho šikanuje a mašinérie není schopná toto zastavit.Tolik lží jako se vyrojilo v této době tzv.demokracie je opravdu napováženou.Já navrhuji udělat tlustou čáru,ustanovit kvalitní soudy neúplatné a to čím dřív tím lépe než bude totální rozpad všeho co dosud ještě funguje a že toho je málo je opravdu napováženou.Proč strany mají dostávat peníze?Chceš být ve spolku tak přispívej ze svého a ne z mého,když já tam nejsem.Opravdu banány nejsou všechno.Jsou i jiné hodnoty a to je přátelství,lidskost ,obětování pro druhé.Nepamatuji si,že by v minulosti někdo šel na vyšší funkci ,aby byl bez praxe jako je to nyní.A říkat mi,že se máme jako nikdy v životě je pokrytectví až nehorázné.To každý zjistí ve své kapse každý den.
    • Pane bože to je ale blábol.

Na to jste přišel sám nebo vám někdo z ÚV KSČ (dnes se směšnou příponou M) vedl ruku.

A předpokládám že předsedou toho "kvalitního neúplatného" soudu by jsme měli jmenovat vás. M.j. jak si představujete tu tlustou čáru - před r. 1918, 1939, V.1945, II.1948, VIII.1968 ?????

• No to je právě ale ten problém, že vražda Kennedyho úzce souvisí s tím marasmem ve kterém se dnes nacházíme. Pokud nepochopíme co se stalo před padesáti lety, nedojde nám souvislost s dnešní situací a nenajdeme tak řešení a cestu ze současné mizérie.

• ... nikoho nezajímá, co nezajímá primitivy jako ty, blbe :)))
      • Nevím kdo je primitiv !! Dalo by se o tom diskutovat

• xxx
  • xxx
    • Papa otroku
      • xxx
  • xxx
    • Ano milé howno na botě už jdi spinkat a popros mamku ať ti zhasne lapičku:-D
      • xxx
  • No co zabila ho Americká mafie šel jim po krku no.A všichni si ulevili protože chtěl stáhnou voják z Vietnamu a válka točila koly ekonomiky.
    • xxx
      • Ty howno na mé botě
        • xxx
        • xxx
          • Ty se sám potíráš :-D:-D:-D
            • xxx
            • xxx
        • xxx
          • Vime maš v děcáku večerku čau
            • xxx
  • Atentátem se zabývaly dvě vyšetřovací komise, podivné okolnosti případu nicméně daly základ dodnes probíraným konspiračním teoriím. Kladou si otázky, kdo "ve skutečnosti" za atentátem stál. Hovoří se například o kubánském režimu i kubánských odpůrcích Fidela Castra, Sovětech, ale i spiknutí vycházejícím z řad FBI a CIA či od samotného viceprezidenta Lyndona B. Johnsona.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    o takzvaných oficiálních verzích které nám po staletí předkládají nejrůznější režimy ať katolického středověku či komunistické nacistické a kapitalistické současnosti můžeme s jistotou říct jediné. MAJÍ STOPROCENTNÍ PRAVDU POUZE V HLÁŠENÍ DENNÍHO DATUMU a padesátiprocentní v předpovědi počasí.
    • xxx
      • xxxxxxxxxxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit