Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zvepřovatěl nebo to neni on, protože co jsem viděl tu reportáž, není si vůbec podobný.
  • ...vystoupal po bohu ...
    To se povedlo :-)
    • Je to "roj" a ten nikdy nenapíše nic normálně, vedle o islamistech to má taky blbě, jenže je to velký žurnalista a ten se přece nemýlí, vždyť je za to placenej!!!
  • Povedená fotka, ani stín vrtulníku není vidět...
    • myslím že tentokrát se filmová studia předvedla opravdu dobře.jen ten dvojnik Kima je vůdci nepodobný *1* *1* *1* *1* *1*
      • Pod hrozbou trestu smrti pro "umělce" i jeho rodinu, se dotyčný vzepne k neskutečným výkonům.
  • Jak říká klasik: kdo umí, umí!!!
  • 2750 v polobotkách no a?
    Dachstein má 2999 a dá se tam v létě jit i v sandálích.
    Jako skauti jsme to udělali a naprosto v pohodě. *7*
    • Já tam byl také,ale jako pionýr.Ten na rozdíl po roce 1948 nezanikl jako skaut a krátce byl v r.1968,ale pionýr přežil,proto mě baví jak mi všude vyprávějí,že jsou skauti a při tom to byl u nás pionýr a skaut byl opět obnoven po r.1989.Pro ty co mě budou mínusovat tak pionýři jsou ze západu USA.
      • Já a pionýrech jezdil!
        Někteří jim říkali Jawa 20 (21) *1*
  • Ten překlep by to asi chtělo opravit, nebo vůdce Kima napadne Vatikán, že šlape po "bohu".
  • Zameťte si radši před vlastním prahem, než se začnete navážet do Kimova PR.
  • No a, to se z toho máme picnout
  • Zasněně hledí na toužebný západ.

    Kim vystoupal? To Putin by lam vylétl!
    • Vladimir Vladimirovič Putin, Imperátor Svaté Rusi, Nejvyšší Ataman svobodných kozáků a Jasné Slunéčko všech poddaných Slovanů na celem mire ! Jeho vznešená neomylnost !
      • nehodlám se nijak Putina zastávat, ale on na rozdil od prasopsa má kondičku a tohle by fakt v poho vyšlápnůl. *3*
        • No proto létal v čele hejna ptáků, vycvičených českou ornitoložkou. Jak je vidět, stále to hrajeme na obě strany *1*
          http://zahranicni.ihned.cz/c1-57347130-putin-ukazal-taznym-ptakum-kudy-maji-letet-vycvicila-je-ceska-ornitolozka
  • Laciná reklama a sebezbožnování po Stalinském vzoru.

    Svědčí to o nízkém sebevědomí Kimíka když ze sebe musí uměle dělat génie
    který už ve 3 letech řídil auta. *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit