Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ivislo
  Vydrž Kime ať už se už neopakují americká zvěrstva ve tvé zemi.:
  1888 - Útok na Koreu.
  1894-1896 - Invaze do Koreje.
  1904 - Vyslání vojsk do Koreje, Maroka a Dominikánské republiky.
  1905 - Vyslání vojsk do Koreje.
  1950-1953 - Ozbrojený zásah přibližně milionu amerických vojáků v Koreji. Smrt stovek tisíc Korejců. V roce 2000 vyšlo najevo hromadné vraždění desítek tisíc politických vězňů armádou a policií soulského režimu, kterého se dopustil během korejské války. Jednala na příkaz Ameriky, která se obávala, že vězňové, kteří byli zadrženi za své politické přesvědčení, můžou být zachráněni armádou KLDR. Američané v konfliktu aktivně používali chemické a biologické zbraně, jež pro ně vyrobili nacističtí zločinci.
  1980 - Jižní Korea. S podporou Američanů byly zabito tisíce demonstrantů ve městě Kwangju. Protest byl namířen proti používání mučení, masovému zatýkání, zmanipulovaní voleb a osobně proti americké loutce Chun Doo Hwanovi. O několik let později mu Ronald Reagan řekl, že „udělal hodně pro udržení 5 000 let staré tradici oddanosti svobodě“.
 • Ale mě Kim stejně líbí, je to hezkej chlap, snad by mu nevadilo, že jsem blbá a chromá.
  • nevadilo soudruhu BTW, vy komunisti jste po vzoru Miloše Alabamy stejnak pořád našrot, tak je jedno kam šoupneš úhoře.... *3*
   • ... a proto ať mám nick jaký chci, vždy Kima miluji!
 • Tak těm teroristickým západním štváčům nestačí nesmyslně obvinit Rusko z velmocenských choutek zabírat cizí území, musí z toho obvinit i Čínu. Je vidět, že Čína se stává všeobecnou velmocí (ekonomickou i vojenskou) a to těm teroristům z USA hoooooodně vadí.
  • přéééésně

   jedině umírněný stalinismus má v Novočesku budoucnost


   WOW !!!
 • celá ČR zdraví KLDR

  vidřž Kime


  YEAH !!!
 • jak uhájit světový mír a bezpečnost. Hrdinná armáda KLDR se vylodí v USA a osvobodí tento stát od teroristů. Jednotky Ruska a Číny pod záštitou OSN a po jednání se Severokorejci převezmou území USA pod svou kontrolu a zajistí demokratizaci demobilizaci a likvidaci zbraní hromadného ničení (jaderné, chemické a jiné) které USA bezesporu vlastní a kterými ohrožují bezpečí a mír ve světě.. Vazalské státy EU včetně protektorátu "česko" budou bez reakce vyčkávat, až se třetí říše pod náporem spojenců zhroutí a dojde k demokratizaci USA
 • mají, jsou strašné. Už jen kvůli tomu abych takové zvěrstvo nemusel nosit, bych kapituloval. Sever by mělo obsadit Rusko. Tak by Korejcům zabránilo v provokacích a Američanům zabránilo ve vytvoření nástupního obkličovacího prostoru jaký chtěli vytvořit na Ukrajině a Krymu.
 • Sev. Korea se bez USA a jeho doktríny řízeného chaosu pomocí násilného vývozu demokracie pod křídly bojových letadel a zotročování země pomocí dluhů obešla 64 let a jistě se bez těchto "vymožeností" obejde i nadále.
 • No Kim je především psychopatická osobnost jako byli Uljanov, Džugašvilli, Hitler...
  Samozřejmě to co píše autor článku lze z mnoha faktů vyvodit, ale skutečnost může být docela jiná.
  Problém je jinde. Zeměkoule je přelidněná, těch 7,5 miliardy je moc a lidé už jen svou pouhou existencí narušují přírodní rovnováhu. A zachování jisté rovnováhy je pravděpodobně jeden ze základních přírodních zákonů. A tak se Příroda nejspíš postará o to, aby se příslušníci toho namyšleného druhu homo, prý "sapiens sapiens" vymlátili mezi sebou. A zbude pár jedinců akorát tak do přírodní zoologické zahrady. Kéž bych se mýlil.
  • ... to čumíte jaký umím psát hovadiny, prostě si dělám kozy, vždyť jsem Křenková!!
 • Ahoj Kime Čongu je mi tě líto. Čína chce Tvou zem za podpory Ruska, USA dělají na Tebe bu bu bu. Co teď budeš dělat? Vzdej to dokud je čas. Pokud vystřelíš raketu, která omylem spadne na špatnou půdu, potom Tvá zem bude celá přeoraná kde ti sto let neporoste ani bodlák.
 • Lukáš Strašík by se měl léčit, v Bohnicích ho rádi přijmou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit