Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v první řadě by se slovensko mělo zbavit této zrůdy -kyšky
    • Dal jsem plus, ale vyskočila tabulka, s tím, že už bylo hlasováno dříve. Takže mé plus nebylo započteno!
      Jinak, za soudně stíhaného podvodníka Kisku by měl být zvolen někdo solidnější, např. JUDr. Štefan Harabin. *16* *16* *16*
      • Já bych tam viděl nejraději Kotlebu. A myslím to upřímně.
  • A co na to říká asi naše Mir.Němcová,to není 101,jak měla ona napsané na seznamu a když mělo jít o potvrzené podpisy,tak nakonec nebyly....Na Slovensku ukazuje prez Kisko,jak dodržuje Ústavu-tu slovenskou.A nyní,vy pravicová sebranko,nadávejte na prez.Zemana,který českou Ústavu respektuje.
  • Stačilo by přečíst si Ústavu SR, kde má prezident povinnost jmenovat členy vlády na základě předložení člověka, kterého pověřil sestavením vlády. A nikoliv si vymýšlet, kdo se jemu, anebo panu Sorosovi líbí nebo ne. On jenom dále zavdává příčinu, aby se slovenská jelita neustále shromažďovala na náměstích. Komu tedy jde o uklidnění vnitropolitické situace u našich sousedů. Proto si rychle domlouvá schůzku s organizátory nepokojů. Jemu nejde o to, aby už Slováci normálně žili a pracovali.
    Kdyby tohle udělal Zeman u nás, tak ho pražská kafilérka roznese (taky na náměstích).
    • Přesně tak, když to udělá ten židáckej Sorosův lokaj, tak je to odvážný krok, udělat to Zeman, tak se z toho lumpenkavárna zblázní. Je to schizofrenie kombinovaná se šmejdovstvím.
  • místo aby společnost uklidnil, naopak jí štve proti sobě, takový mamrda si opravdu bratři Slováci nezaslouží !
  • Hloupí slováci. Tenhle prezident odmítne jakoukoli vládu, Potřebuje vypsat tu svou. A volby? Ty potom tak brzo nebudou.
    • To jsem zvědav, jak teď Kiska a spol. vyšetří tu dvojnásobnou vraždu. Kdopak to asi zorganizoval? Komu to prospělo? Slováci se nechají vodit jak loutky a nechají ze sebe dělat užitečné idioty (demonstrace). Je to škoda. Mám je rád a myslel jsem, že jsou inteligentnější. Snad brzy prokouknou ta svinstva. Rusové těm špinavým hrátkám neuvěřili a mají v tom jasno. Západní "demokrati" chtěli Putina oslabit, opak se stal pravdou.
  • Nejsem znalcem slovenské ústavy, ale domnívám se, že tuto možnost ústava presidentovi nedává. Nebo je to jinak než v ČR.
  • Kiska je zbabělec vlečen kavárenskou smečkou
  • Média udělují návody. Hniska hnisavá.
  • Muze mi nekdo rozumne vysvetlit co je na dodrzovani ustavy komunistickeho?
    • ObcanHavel
      budeš se muset zeptat Miloše, který jí soustavně ignoruje a porušuje
      • Jestli to nebude nejaka presidentska nemoc? Pan Kiska s tim ma ocividne taky trochu problem.
      • jak?
        • ObcanHavel
          jmenováním vlády bez důvěry, mimo jiné
          • ObcanHavel a on jí jmenoval? Nevím o tom? Tak že nám tu nelži mrtvolo!
  • Ale sešlo se vás tu soudruzi docela hodně. Tak si podejte ruce a začněte zpívat internacionálu.
    • měň nick jak můžeš ale,blbost neschováš
      • Nechápu o co ti jde ? Z 15 příspěvků 14 přiblblých komunistických žvástů. Já žádný Nick neměním, tohle bys už mohl rozeznat.
        • Z 15 příspěvků 14 přiblblých komunistických žvástů?
          Tak to nepiš :-) :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit