Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přál bych Slovákům lepšího prezidenta republiky. Můj osobní typ je JUDr. Štefan Harabin. Uvidíme, zda si Slováci příští rok zvolí.😈

  • dzixy
    Prezidenta Kisku bych nepodezíral, že pozemek koupil nějakým švindlem, zejména, když jej koupil ještě před tím, než se stal prezidentem. To šokující není, protože jistě další soud prokáže, že Kiska pozemky koupil řádně. Šokující však je prohlášení soudce, který po tomto vyjádření neskýtá důvěru, že rozhodoval nestranně. Odvolání může být účinné. Chování soudce je jenom ukázkou stavu a svévůle soudců nejenom na Slovensku, ale i u nás. Příkladů, jako je Kiskův, je dost a dost.
  • киска







    PCHE !!!

  • Soudce projevil občanskou odvahu, když vmetl Kiskovi pravdu do tváře. Soudce raději riskoval svoji soudcovskou kariéru, než aby mlčel a participoval tak na budování pokryteckého eurohujersko-kiskovského režimu. Soudce by si zasloužil metál za hrdinství.
  • At je to jak chce, rad bych pana Kisku viděl na Hradě u nás. Místo te parodie na prezidenta.


    • Na Mírově... proč ne.😈 Lichvář, podvodník s daněmi, s machinacemi okolo pozemků, to je opravdu výběr vlastností typických pro havloidní probruselské šmejdy a zloděje. Ne však pro slušné lidi.😈

      • Proč na Mírov? Patří na uzavřené psychiatrické oddělení. Vždyť je ze zákona neodpovědný, tedy nesvéprávný. Proto za něho také rozhoduje ten jeho ovčinec.

  • "Stát pochybil" a pan prezident je v tom vlastně nevinně.  To je zajímavé, že stát nechybuje, když jde o Ferdu ze Lhoty.

    Mají na Slovensku také neovolatelné soudce? Protože jnak by si měl dotyčný pán z Popradu začít shánět banánové krabice na osobní věci až bude "povýšen." Inu demokracie je krásná věc.

  • Kdo by uznal prezidenta, který se živil lichvou, podvody a ukradeným majetkem? 😈

    • vanhorne

      "Kdo by uznal prezidenta"

      Kdo by uznal trestne stihaneho premiera?

      • Tak já rozhodně nee. Mne do toho netahej. Já koblihy nerad.😈

      • Asi ten, kdo by uznal za presidenta "bývalého" komunistu a agenta StB vydíraného za svou "spolupráci", mstivého degenerovaného ožralu a sprostého dlaždiče (omlouvám se slušným dlaždičům) ze IV.cenové.

  • josef.chmela

    Kiska, jako ukázkový eurohujer a vlezdozadku USA, táhne Slovensko do té dvé smradlavé žumpy.

    • A bylo by snad lepší, kdyby to byl kremlohujer a táhl Slovensko do východní smradlavé žumpy?

      • Kdy konečně pochopíš, že neexistuje pouze USA, nebo Rusko? Já mám v "píp" oba. Nelezu ani 

        jednomu někam. Ono totiž není kam lézt. Ale ty s tím máš  roky problém.  Protože nevíš, že existuje suverenita, když lezeš neustále do zadku Německu, nebo USA. Pro tebe je Rus strašidlo, já ho jako strašidlo nevidím. Pouze jako potencionálního obchodního partnera. To mi bohatě stačí. Ruský plyn ti nesmrdí? A přece s ním topíš, ty, nebo soused. Rus nemá zájem na nějaké válce, Rus potřebuje odběratele pro své suroviny. Platící odběratele, ne neplatící Ukroše. A USA dobře vědí, že Rus na prodeji surovin stojí a padá. Tak proto dělají vše proto, aby nebyl Nord Stream 2 a pod. Proto nařizují svým poddaným vazalům sankce proti Rusku. V tomto svinstvu ale já USA nepodporuji. Nejsem sketa.😈

        • dzixy
          Ještě že jsi "nikdo".😎
          • Každý jsme "někdo".😈

      • josef.chmela

        Ta jsi prostě marný. Ty, kdyby jsi neměl to svoje CCCP a Rusko, tak bysis je musel vymyslet abys měl vůbec o čem blekotat ty své nesmysly.

  • KIMCID

    Ať už táhne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit