Přejít na výpis diskuzí

Kladným hrdinou snadno a rychle

19.6.2018 13:55
Jaroslav Bican 37 příspěvků

Přetlačovaná o obsazení postu ministra zahraničních věcí pokračuje. Miroslava Pocheho odmítá prezident i komunisté a Andrej Babiš čeká, až se problém vyřeší sám. ČSSD nemá co ztratit: buď prosadí svou, nebo odejde do opozice, jak si přeje nemalá část strany.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Poche již vykonal mnoho "práce" pro své znevěrohodnění. Poche nedává záruku konzistentního a pevného postoje proti nesmyslné promigrační politice Bruselu a Berlína a proti dalším kontraproduktivně vyznívajícím aktivitám eurokratů. Poche je učebnicový příklad konjunkturalisty, který prosazuje pod rouškou ušlechtilého počínání jen své privátní zájmy. Poche je vychytralý ažaž.
 • Nejhorší je skutečnost jak se z bývalých slavných Zemí Koruny České pomalu ale jistě díky převažujícímu stádu ovcí a p.tomců stává opět východstepní socialistický hnojník.
  • KIMCID
    zatím jsem zapadostepní montovna aut a levná pracovní síla.ale počítám že to ti naprosto vyhovuje :D
   • Milý příteli KIMCIDe, pokud jsi zapadostepní montovna aut a levná pracovní síla, jak uvádíš, je to tvé svobodné rozhodnutí. 😀
  • "...díky převažujícímu stádu ovcí a p.tomců..."
   Tak proč jste se proboha zapojoval?
   • Tak jsem chtěl reagovat, ale prý "Nebylo možné přidat příspěvek". Nevím ovšem proč.
    • NIc se nestalo, dokáži jeho obsah a formu odhadnout.
    • Možná neměl onen příspěvek patřičnou úroveň politické uvědomělosti v intencích eurohujerské politické korektnosti.
 • Hamáček, Poche a spol ergo konec CSSD v nových  volbách. Cožpak si to v mimopražských výborech nejsou schopni uvědomit? To jsou těmi pražáky už tak zpitomělí??? Podle výsledků sjezdu asi ano. Bohužel. Co v politice měli k práci a ziskům, to jim dávno sebral Babiš, Okamura i Piráti. Prostě se z nich stala jen parta korytářů a tahle "kauza" je jen toho dokladem. Když ne jedno ministerstvo, tak jiné - cožpak to je k nepochopení???
 • Je mi uplne sumak, jaky je Poche, ale mel by se drzet toho, co rekl - ze se postu ministra zahranici nevzda - uz z principu...

  Jestli couvne, je u me ''mrtvej Homolka''...

  • Ty musíš být až nechutně inteligentní.😂
 • Odpornej vítač co vlastní babičku prodá migrošům
 • KIMCID
  Poche je koukám odborník na vše.Už nechce MZ ale veme klidně i ministra zemědělství.

  Jo koryto jako koryto.

 • Jak příznačné pro socany.Došly jim kádry?Podle mého opět hledájí způsob jak obstruhovat.Babiš a nikdo kdo musí se socany vyjednávat to nemá lehké.Strana je v rozkladu a ČSSD je naprosto lhostejný osud naší země,momentálně je priorita Poche za každou cenu,jak ubohé.Od šmejdů se nic jiného čekat nedá.Vzpomente,kolik ČSSD stvořila politických zrůd,Gross,Sobotka a mnoho dalších.
  • vanhorne
   To zajimave slovicko 'obstruhovat', novy vyraz for the verb" obstract" ze slovnicku pidgin Czech?
   • Jak je vaším zvykem, opět se mýlíte.
    To slovo není "obstract", což ve spisovném jazyce zřejmě ani neexistuje, ale "obstrukce" a použitá odvozenina měla být "obstruovat", což by asi tak odpovídalo anglickému "obstruct".
    Jistě, kanadskou pidgin Frenchglish jsem to nenapsal, ale snad to pochopíte, musíte se jen snažit trochu více, než jste zvyklý.
    • Ještě douška:

     Jelikož v češtině není dvojhláska "uo" obvyklá a vyskytuje se leda ve slovakismech a staročeských textech, je patrně doktorem11 použité vložení hlásky "h" možné a vhodné.

     Doufám, že toto vysvětlení uspokojí váš pidgin dostatečně. Pokud ne a jste schopen číst a dokonce chápat celé odstavce, doporučuji pro začátek:

     http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=148

 • Bicane, neházej všechnu vinu za současný stav na Babiše. Ten vyjednal vše co bylo možné, ustoupil socanům až k úplnému okraji, ale socani do toho na poslední chvíli znovu hodili vidle v podobě toho malého českého pod_vodníčka Pocheho (viz jeho daňový podvůdek se sponzorskými dary vykazovanými jako členské příspěvky), který se ale sápe po co největších bezpracných příjmech. V tomto okamžiku se mi Zimola, který otevřeně říká že ČSSD by měla debatovat o tom kým Pocheho nahradit, jeví jako daleko nejrozumnější socdemák.
 •  Poche řekl,že by vzal i ministerstvo zemědělství.

  Ono by mu nakonec mohlo stačit křeslo ministra bez portfeje, ale hlavně proboha s ministerským platem!!

  V příštích volbách si ČSSD už ani nevrzne !!!!!

 • <span style="display: inline !important; float: none; background-color: rgb(221, 221, 221); color: rgb(0, 0, 0); font-family: arial,helvetica,sans-serif; font-size: 13px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: left; text-decoration: none; text-indent: 0px; text-transform: none; -webkit-text-stroke-width: 0px; white-space: normal; word-spacing: 0px;">
  </span>
  <h3 class="article-discussion__post-title" style="box-sizing: border-box; color: rgb(70, 70, 70); display: inline; font-size: 16px; line-height: 18.4px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; margin-top: 0px;">
  Dalimil
  </h3>
  <em class="article-discussion__post-date" style="box-sizing: border-box; color: rgb(102, 102, 102); font-style: normal; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 6.5px; margin-top: 0px;"><span style="box-sizing: border-box; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 3.25px; margin-top: 0px;">00:50</span> 20.06.2018</em>
  <small class="article-discussion__post-ip" style="box-sizing: border-box; color: rgb(160, 160, 160); font-size: 12px;">89.103.98.XXX</small>

  Poche řekl,že by vzal i ministerstvo zemědělství.

  Ono by mu nakonec mohlo stačit křeslo ministra bez portfeje, ale hlavně proboha s ministerským platem!!

  V příštích volbách si ČSSD už ani nevrzne !!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit