Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No vidite, a ja jednu z nich volim.... 

  • Ano. Ovšem věta, použitá v mém příspěvku není celá. Kompletně to je takto: "Jedna z nich je nevolitelná, a ta druhá, věrná souputnice z Národní fronty, jakbysmet."

  • Ano. Jedna z nich je nevolitelna

     I kdyz rikaji ze je reformovana. 

  • Polní práce se ovšem mohou vykonávat i bez oprav Zetorů, tomu rozumí čtenáři znalí češtiny, Čechoslováci mohou mít, jak ste předvedl, občas drobný problém:

    Pracuj každý s chutí usilovnou


    na národu roli dědičné,

    cesty mohou býti rozličné,

    jenom vůli všickni mějme rovnou;


  • Normálně to nedělám, ale vzhledem k naší dlouhé diskusi a invektivám, které jste použil, pravidlo poruším: podle vašeho popisu odhadnu dvě politické strany, KSČM a KDU-ČSL. Jedna z nich je nevolitelná, že.



  • Nojo, zeměhryz. Neupiram vam znalosti ktere nemam, ale stejne... Migracni politika a tak je prece jen slozitejsi nez oprava Zetoru, zustante radsi u toho

  • Ne jo? Vite co, ja uz dlouho volim jednu stranu, ackoli obcas nejsem spokojeny s jejimi predstaviteli, europoslanci a ja nevim cim jeste, ale nikdo, rikam nikdo me nepresvedci abych volil jinak. A ze se neorientuju? Peut être non, ale mam aspon moznost rict ze si stojim za svym a nepodleham absurdnim obavam z toho co nikdo nevidel

  • Vy se na současném politickém poli neorientujete prakticky vůbec, viďte? Proč se tedy pokoušíte dikutovat?

  • Kde jste tu pí*ovinu vyhrabal? Z Rudyho Prava? Z Halo novin?

  • Mno.. Ono to bide slozitejsi, ale proc ne

  • Vyrovnali? Pak se tedy vrátili do Evropy po bok vyspělých západních feudalismů. To bylo špatně?

  • Vysvetleni - PROC- se nedockate...

    Mne z redakce ani jednou neodepsali na muj mejlik s dotazem, za jaky prispevek mam stopku...

    Je to velmi neseriozni...

    A asi me za tento prispevek ceka dalsi stop...

  • Vysvetleni - PROC- se nedockate...

    Mne z redakce ani jednou neodepsali na muj mejlik s dotazem, za jaky prispevek mam stopku...

    Je to velmi neseriozni...

    A asi me za tento prispevek ceka dalsi stop...

  • Cituji: Prp vas to jsou treba jen vrazi. Takze taky ucelova zamena.

    Na to jste prosím přišel jakým druhem mozkového myšlení?

    https://www.google.com/search?q=mozkov%C3%BDm+my%C5%A1len%C3%ADm&rlz=1C1GCEU_csCZ877CZ877&oq=mozkov%C3%BDm+my%C5%A1len%C3%ADm&aqs=chrome..69i57.5519j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

  • A co se tyka ucelovych zamen- treba Masinove jsou pro me frajeri co meli koule postavit se systemu. Prp vas to jsou treba jen vrazi. Takze taky ucelova zamena. Podlehame ji vsichni. I vy, i ja. 

  • Ano, vyrovnali. Procentualne urcite. Neznam vetsi luzu nez husitske valecniky. Bohuzel je predcila neschopnost katolickych rytiru.. Bohuzel. Nastesti se to u Lipan zase srovnalo

  • Mohu se prosím redakce zeptat, proč byl OPAKOVANĚ můj další příspěvek smazán? V čem jsem porušil pravidla diskuse? 

    Že jsem vyslovil názor, že bych se chtěl také živit psaním takových hloupostí? To je nějak nepublikovatelný postoj? 

  • Mají pravdu,

     já jsem se třeba v pubertě riznul o papír... A opravdu jsem ten sexuální podtext tehdy nevnímal.

    Stejně tak jsem se děsil jehel u doktorky... Odběry krve a očkování pro mě byly obrovsky strasaci... no a kdo by to byl řekl, že to nejspíš souviselo s tím, že nejsem gay. Tehdy jsem si myslel že se za to mám stydět, že jsem bačkora... A ono to bylo naopak.

    Holt ty niterní skryté sexuální podtexty člověk  pochopí čaž když k tomu dostane ten správný výklad.

  • Cituji: Ostatne zrovna cesti krestane vynikli v likvidaci krestanu jineho smeru, napriklad vypalovani klasteru a tak.

    Vyrovnali se křesťanům španělským pod vedením Filipa II, nebo holandským pod vedení Viléma Oranžského? (Jeden příklad za všechny.)

    Jinak: upáleni nebyli heretici, ale kritici, i když chápu, že účelová záměna je snadná a lákavá.

  • Co bych se bal, vy vejre. Obcanstvi mam stejny jako vy. A krestanska? No dejme tomu. Spis ateisticka, tak se prosim nezastitujte nabozenstvim. Ostatne zrovna cesti krestane vynikli v likvidaci krestanu jineho smeru, napriklad vypalovani klasteru a tak... A to vse kvuli nekolika upalenym nepochopenym heretikum

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit