Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lidi lidi tolik zloby co je to s vámi ani zvířata tak se nechovají
  • Nespletli se náhodou lékaři? Není to zákal mozkové kůry.Podle keců co pouští z huby to tak vypadá. enbo je to možná plíseň co se nekontrolovaně šíří vevnitř i na povrchu. Doufám,že se lékaři pochlapili a dobře tu vadu odstranili a konečně uvidí co tu napáchal:Snad bude dost chlap a hodí si mašli sám a nebudeme to za něj muset udělat.
  • To se nedivím,kdyby tolik nekradl,tak by žádný zákal neměl *1* *1*
  • Přeji brzké uzdravení pan prezidente.
  • A já jsem si myslel, že si nahonil pero. To by byla událost. *12*
  • No a co, že se podrobil operaci zákalu? Já jsem se zase podrobil rehabilitaci se zády, kterou mám zničené z montáží. *10* *16*
  • To jsem zvědavý,až teď uvydí co všechno tu vykonal za 22roků působení ve vedení státu,jestly ho za odměnu vezmou všichni čerti. Nic jiného si ten šmejd nezaslouží.
  • To jsem zvědavý,až teď uvydí co všechno tu vykonal za 22roků působení ve vedení státu,jestly ho za odměnu vezmou všichni čerti. Nic jiného si ten šmejd nezaslouží.
    • Tolik hrubek v jedné větě. Nestydíš se blbe? Vra't se do ZŠ.
  • Jestli pak Klaus,po této operaci,prohlídne natolik,aby mu došlo,jakou pohromu svoji kuponovou privatizací a prodejem našeho majetku cizincům,způsobil.Čeká ho osud Hitlera.Tomu za jeho života také miliony lidí lezli do zadku.Po jeho smrti na něho začali všichni nadávat.S Klausem to bude stejné.Možná,že dopadne jako Husák a bude nucen odejít ,před ukončením svého volebního období.Nějak se kluk přestává mladé generaci líbit.
  • Jen doufám,že první 3.dny byl na nemocenské zadarmo a nyní mu běží již nemocenská normálně.Václave hlavně na hradě nevypínej prd. pardon zvonek.Přijde náhodou kontrola,třeba letuška,nebo nějaká jiná k.,třeba BOBEŠ a nedozvoní se ti a bude konec simulování a žádná nemocenská od Drába a budeš muset zase přemýšlet,kde něco lohnout.DÁVEJ SI POZOR VÁCLAVĚ,přeci si před odchodem do pekla nezkur.íš ještě víc pověst.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit