Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bez té 9tky na konci?
  • Anonym 1 ani neumí napsat svoje jméno, ale ponižovat ostatní mu jde. Mmj moje IQ je 139. Co ty?
  • Bude to blomdýna.
  • A můžeš mi říci kdo je v ods? Můžeš začít třeba přiblblým svinským počasím, chceš-li Slotou
  • Jistě. Používejte rozum a volte ods? *1*
  • Bohužel pouze lidé s velmi nízkým IQ dokážou rozdávat takováto moudra.
  • Milá Hedviko,nechám si poradit,kdo je na politické scéně spasitel ? Vždyť jsou všichni stejní. A navíc,proč si myslíte,ža jenom Vy máte pravdu a používáte rozum? Proč ten,kdo má jiný názor než Vy je pitomec,co skáče na vidle ? Dostala jste do vínku patent na rozum ?
  • Ta kampaň co se odehrává pod vedením prezidenta proti ODS je neuvěřitelná.Nakonec všichni budou křičet ,že Bárta je spasitel téhle země?Už jsme tady zažili hodně absurdních divadel na politické scéně,ale tohle předčí vše.Možná naši spoluobčané zařídí,že nám bude vládnout ABL a duo Bartové a budeme na Paroubka s Kočkou ještě nostalgicky vzpomínat.Co je nejhorší, nikdo s těch pitomců,co jim naskakují na vidle ,nebude moci tvrdit,že to nevěděl,co jsou zač.CVíme a vidíme to všichni.Proboha používejme rozum ,to stačí,víc neni potřeba!
  • Však právě ,zlatí komunisti.
  • Nechápu jak může někdo říct "zlatí"! To právě ČSSD jsou jenom přebarvení komunisti. Podle mě totiž levici volí jenom méně inteligentní a sociálně slabí jedinci, kteří se o sebe neumí postarat a mají zájem pouze o "sociální blaho" v blízké budoucnosti, ale už je netíží dopady na ekonomickou a finanční situaci státu. Nynější koalice sice také není ideální pravice, ale spokojme se s tím, co se nabízí. Proto doufám, že se tato vláda udrží a i v dalších obdobích bude vládnout pravice.
  • Většina ODS chce předčasné volby


    Vládní krize směřuje k volbám. Velká část vedení ODS vidí řešení současné politické krize v nových volbách. V pátek ve čtyři hodiny odpoledne se má podle informací Euro.cz sejít v Kramářově vile grémium ODS k jednání o situaci. Jak řekl Euro.cz jeden z místopředsedů strany, na 80 procent se rozhodne pro demisi vlády a vyvolání předčasných voleb.

    Čtvrteční jednání koalice prý byla neúspěšná. Věci veřejné odmítly nabídku, aby se Radek John místo ministra vnitra stal vicepremiérem odpovědným za boj s korupcí. Odmítnuta byla i varianta, že by ministerstvo vnitra zůstalo VV, ale obsadil ho Kamil Jankovský, zatímco John by převzal ministerstvo pro místní rozvoj.
  • už aby ty zloději odešli,zlatí Soc. demokrati.
  • Pan Klaus ať je rád že je rád,on totiž všechnu tuto všivárnu co se děje v tomto státě začal,a dneska si chce hrát na pána boha?
  • To se dějou věci,normální člověk už ani neví jak se má zachovat.Je mu na blití a přitom nechápe z čeho.
    Jó pánové a dámy,co jsme si volili to tu dneska máme.ODS se již několikrát předvedla a přesto je zase na výsluní,díky nám.Top 09,ta banda převlíkačů to je jedno a to smé.Tam se dostali lidé kterým jde jenom o ty svoje koryta,a VV slybovali ale zklamaly až se dostanu ke korytu tak asi budu to samí prase jako oni.
  • Co to na nás hrajete? Pamatujete si vůbec, co jste nám slibovali? Jste mimo mísu.
    Stydím se, že jsem šel k volbám. Byl jsem loajální, ale tohle je hnus. Jak se podíváte svým dětem do očí?
  • To je panečku gulášek,ohřívaný je nejlepší.Jedou ho přihřeje ODS,podruhé VV,potom TOPka a naposledy Klaus.Ten je pak nejlepší,pěkně uzrálý a vybarvený.Dalo by se říci,specialitka-Loupežnický guláš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit