Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale to my všechno víme a tady k senilnímu staříkovi se nehlásíme.To je taková ostuda této země.Tady špinavec musel opustit Hrad nějakým rozloučenív respiriu.Když začal kdysi mluvit v OSN delegáti do jednoho opustili sál.Na důkaz úcty k zlodějovi propisek.Když dojel loni na 17. listopadu na Národní třídu tak ve vzduchu viselo pár facek.Ještě že měl ochranku.Když naposled v Brně dával sousednímu presidentovi medaili venku na něj lidi volali "a už se tady nevracej!".Jo jo tak tohle nám několik let parazitovalo na Hradčanovi.
  • ostapkotab
    klaus,ta urazka pro pohlavni úd,ještě žije ??? tak to je opravdu,ale opravdu velmi,velmi smutné *12* *15* *7* *13* *10* *11* *16*
  • Tak to je člověk - politik, ve kterym jsem se nejvíc zklamal (již dříve). Snad je opravdu agentem KGB. Ostatní - kořala z hradu a svazáčkoprdelka přiblblik Dlouhý mne nepřekvapili.
    • Tak to jste byl od zacatku slepy.
      Jen uplny id.ot muze totiz brat vazne absolventa ustavu, zalozeneho, rizeneho a kadrovaneho UV KSC "za toho povolaneho" zakladat v CR "jedinou pravicovou stranu v dejinach CSR-ODS". *1*
  • Je to tak ,tento člověk který se tváří jak je moudrý ublížil mnoha lidem svou bezohlednou amnestií a pomohl spoustě lumpům dostat se na svobodu a zbavil tak mnoho poškozených občanů poslední naděje k nějaké spravedlnosti a vrácení nakradeného majetku.Myslím,že vězeňský mundur by mu velmi slušel.A to,že je anální přívrženec Putina je známá věc,byl jím také pochválen jako nejlépe mluvící politik mimo Rusko. *16*
  • Polskej sajrajt. Nejdřív šmelina, hadry, pak žrádlo a teď i polský zprávy... *11*
    • Hm, a vy osobně nakupujete v Polsku žrádlo ? Já pravidelně, už léta. Tak porovnáme některé "šmejdy" z české distribuce (třeba vyrobené v Polsku pro nadnárodní supermarkety - přesně podle zadání těchto poctivých "obchodníků" pro ČR) s polskými produkty na polském trhu. Nesrovnávejte nesrovnatelné ! A hlavně nekupujte "chytře" šmejdy v akcích a slevách, nebudou se potom vyrábět ani prodávat.
      Malý český člověk je totiž velký kokott, který by chtěl "moc, ale levně". To nejde. Co očekáváte např. od tzv. masové konzervy (400 g) za cenu 19,--Kč - snad ne kvalitní MASO !?
      • Zajimave: v Australii nebo na NZ ji za tuto cenu/a s kvalitnim masem/ dostanete. *3*
        V Klausistanu za dvojnasobnou cenu dostanete smejd: cesky nebo polsky. *1*
    • Určitě lepší než ruské.
  • Však také jeho původní jméno bylo -Pružinskij a jeho rodina pochází z vysokých komunistických kruhů na Ukrajině. Nic nového pod Sluncem...Aspoň, že se o tom již veřejně píše...Ale mě by zajímalo, kdy bude potrestán za tu *12* amnestii, která je jeho dílem a nikým jiným ?...Bodejť by se "nebratříčkoval" s Putinem...Celé svoje funkční období jako prezident vehementně bojoval proti členství v EU a považoval ho a považuje stále za zbytečnou instituci, ale eura mu nesmrdí, smradlému skunkovi *12* Přitom EU nám sama nabízí miliardy a my je nechceme. Měli jsme tam v EU samé komunisty, tak se nemůžeme divit. Těm pořád chybí Matička Rus. *3* *1* Křivohubý Ransdorf tam dřepí doteď, což je tedy fraška jak vrata...Snad se trochu "pochlapí"-Jourová a bude prosazovat rozumné nápady, které nebudou tuto zbídačenou bývalou gubernii psychopatického zakomplexovaného trolla Putina poškozovat, což její předchůdci přímo činili.! Soudruh Klaus je toho zářným příkladem.. A soudruh Zeman pokračuje v podobném duchu dál, když se bratříčkuje s polodiktátorskými režimy a s Pussy Pandou *3* *1* Česká zem to již dávno není ráj to na pohled... *8* *9* *13* *7*
  • To koukáte, jak jsem vám stačil za tu chvíli zasrat diskuzi.

    Herman, Justícia, Husův samovar, bobo (fašista?)
    A další moje geniální nicky ještě příjdou.
    • jseš obyčejnej čurák.....a tečku by jsi měl dostak mezi rohy..... kok.te
    • O mně se moc neotírej, hňupe !!! Abych ti tady třeba neprovedl duševně-intelektuální klystýr. Tvá genYalita se již naplno projevila ...
  • To bych nebyl Čapisral
    Kdybych se tu nevysral !

    Jupíííííí ! ! !

    Herman, Justícia, Husův samovar, bobo (fašista?), Josef Vyskočil, jako anonym, Kluci polští, Jenda, MrDalik ...
    • Ještě si je estébáku zapisuš do notýsku, ty se zmr@de holt svých zlozvyků nezbavíš.
  • Putin dnes blábolí nesmysly a Klaus mu tleská vestoje .
    • Jsou to stejní chuji bolševičtí, jeden jako druhý!
      • A ještě bych ke Klausovi přidal Macha, Klausova dlouhodobého poradce (od Machových 23 let !!). Čím to asi je, že takový frocek může od takového útlého věku radit prezidentovi? Zřejmě má kvality, o kterých se občanovi ani nezdá - v posteli.
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před čtrnácti dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 25 let po r. 89 celých 25 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!!!!!!
    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj!!!
    • Ten duchodce kdyby bydlel v garsonce, tak by mu zbylo urcite vice penez. V Praze jsem bydlel 12 let a vim, ze duchodci drzeli detem vice pokojove byty a platili vysoke najmy !
      • ostapkotab
        nekecej !?
    • mluvíš o Klausovi? Pravice a levice neexistuje, například takový soudruh Putin má miliardový majetek a zeptej se ruských důchodců jak se jim žije v Rusku. Vypláchlá hlava holt nechápe, že v Rusku už dávno není komunismus a tím, že budeš vzpomínat na komunistické kolaboranty z normalizace, tím si nepomůžeš. Například bych se tě chtěl zeptat, proč tu tak brečíš, když jsi volil komunisty a ti pak dostali ke korytu Klause, který velkou měrou pomohl k rozkvětu tohoto blbákova '(soudě podle tebe)..
    • Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji... --------A co ti troubo brání v tom pokračovat ?Jsi si půjčil,nemáš na splátky a můžou za to ostatní,viď ? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      PS:tupý zEman tě nespasí *3* *3* *3*
    • No, trochu pravdy máš. Ale vzpomeň jak se kradlo všude, šidilo a podvádělo a podplácelo. Jinak se mluvilo doma a jinak ve škole. Vše bylo falešné...................
    • Krabička poslední záchrany , krást nicky ??? Hybaj zpátky pod most a tučného potkana na štědrovečerní tabuli přeji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit