Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před čtrnácti dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 25 let po r. 89 celých 25 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!!!!!!
    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj!!!
    • Ten duchodce kdyby bydlel v garsonce, tak by mu zbylo urcite vice penez. V Praze jsem bydlel 12 let a vim, ze duchodci drzeli detem vice pokojove byty a platili vysoke najmy !
      • ostapkotab
        nekecej !?
    • mluvíš o Klausovi? Pravice a levice neexistuje, například takový soudruh Putin má miliardový majetek a zeptej se ruských důchodců jak se jim žije v Rusku. Vypláchlá hlava holt nechápe, že v Rusku už dávno není komunismus a tím, že budeš vzpomínat na komunistické kolaboranty z normalizace, tím si nepomůžeš. Například bych se tě chtěl zeptat, proč tu tak brečíš, když jsi volil komunisty a ti pak dostali ke korytu Klause, který velkou měrou pomohl k rozkvětu tohoto blbákova '(soudě podle tebe)..
    • Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji... --------A co ti troubo brání v tom pokračovat ?Jsi si půjčil,nemáš na splátky a můžou za to ostatní,viď ? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      PS:tupý zEman tě nespasí *3* *3* *3*
    • No, trochu pravdy máš. Ale vzpomeň jak se kradlo všude, šidilo a podvádělo a podplácelo. Jinak se mluvilo doma a jinak ve škole. Vše bylo falešné...................
    • Krabička poslední záchrany , krást nicky ??? Hybaj zpátky pod most a tučného potkana na štědrovečerní tabuli přeji.
  • To bych nebyl Čapisral
    Kdybych se tu nevysral !

    Jupíííííí ! ! !

    Herman, Justícia, Husův samovar, bobo (fašista?), Josef Vyskočil, jako anonym, Kluci polští, Jenda, MrDalik ...
    • Ještě si je estébáku zapisuš do notýsku, ty se zmr@de holt svých zlozvyků nezbavíš.
  • ale to my všechno víme a tady k senilnímu staříkovi se nehlásíme.To je taková ostuda této země.Tady špinavec musel opustit Hrad nějakým rozloučenív respiriu.Když začal kdysi mluvit v OSN delegáti do jednoho opustili sál.Na důkaz úcty k zlodějovi propisek.Když dojel loni na 17. listopadu na Národní třídu tak ve vzduchu viselo pár facek.Ještě že měl ochranku.Když naposled v Brně dával sousednímu presidentovi medaili venku na něj lidi volali "a už se tady nevracej!".Jo jo tak tohle nám několik let parazitovalo na Hradčanovi.
  • Finance Ilarionova a zdroj jeho prijmu budou jeste kristalove cistejsi nez ty tuneldedkovy. *3*
  • Nic nového
  • KIMCID
    ať si ho vezmou on jim tu ekonomiku dá dohromady
    • Jestli ta jejich "hromada" bude vypadat stejne jak ta klausistanska tak je potes koste. *1*
  • Dnešní Rusko, vše ustojí.
    Mají totiž hrdost, jsou potomky padlých hrdinů,
    2. světové . Hlavně, prozřeli.
    • Jsou to hlavně potomci vítězů II. světové války.
    • Rusové mají hrdost? Spíš namyšlenost a vodku. *2*
    • Spíše" pozřeli ".
      • Hermany? Nejakej zbyl? *15*
  • Tak to je člověk - politik, ve kterym jsem se nejvíc zklamal (již dříve). Snad je opravdu agentem KGB. Ostatní - kořala z hradu a svazáčkoprdelka přiblblik Dlouhý mne nepřekvapili.
    • Tak to jste byl od zacatku slepy.
      Jen uplny id.ot muze totiz brat vazne absolventa ustavu, zalozeneho, rizeneho a kadrovaneho UV KSC "za toho povolaneho" zakladat v CR "jedinou pravicovou stranu v dejinach CSR-ODS". *1*
  • dearputin.com *8*
    • Pusinko, ještě si jdi lehnout, ještě máš teplotu. *1*
  • !!!
    Agrofert v r. 2013 zaplatil nějakých 649 mil, jen taktak se dostal do první STOVKY největších plátců v ČR

    na dotacích vybral přes 3 miliardy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit