Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je na tom levice hodne spatne, kdyz musi vzit za vdek mezinarodnim lharem, kterou zostudil celou nasi vlast svym lhanim v prezidentske kampani, a soucasne odbornou nulou, kterou obdivuji jen rude mafie Jizni Ameriky... Ale pro zasmani to neni spatna volba! *1* *1* *1*
    • Ale jdi ty, Radečko, ty to máš v té hlavince hodně pomotané (což ostatně vyplývá z každého - nejen tohoto tvého příspěvku). Švejnarem vzala zavděk především tvá milovaná Kalouskova promin Nečasova vláda, protože je členem NERV. Ty nevíš, co ta zkratka znamená, ale já ti ji rozklíčuji - Národní ekonomická rada VLÁDY (čteš dobře, vlády), vímež. Je na tom tedy ta tvá milovaná pravice hodně špatně, jak píšeš??? *1* Asi jo, když ji dalěší tvůj miláček strejda Klausů z Hradu peskuje za tragickou "reformu". Musíš z toho mít v hlavince pěknej gulášek, není-liž pravda?
  • Konečně,
    někdo řekl nahlas co si téměř všichni myslíme. *3*
  • když tady čtu ty vaše kecy tak je mě zvas blbě ode esaci klaus je proti švejnarovy velka nula arogantni komunista kdby si nevzal lidii dceru velkeho komunisty ze slovenska tak onem dnes nikdo nevěděl a byloby to dobř *12*
    • Vole !!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
  • Jednoznačně souhlasím s těmi, kdo ve Švejnarovi vidí alternativu proti Klausovi. Myslím, že národ bude ještě dlouho vzpomínat na majetek, který Klaus nechal záměrně rozkrást . OPRAVDU ALE OPRAVDU NEVÍM, ČÍM BY CHTĚL Klaus hradit níáklady důchodové či jakékoliv jiné reformy, když po něm - ale nejen po něm - v této zemi zbyla jen bída. Za této situace požadavek dalších diskusí je nezbytný pro oddálení zveřejnění hrůz, které Klausovy kroky zemi a lidem v ní způsobily.
  • no a už se to začíná zase potvrzovat....asi mi tento příspěvek smažou ale zkusím to. Přečtěte si protokoly sionských mudrců a budete mít možnost vlastního úsudku.....
  • Osobně bych panu Švejnarovi přál úspěch jen tehdy,pokud by se ucházel o funkci nějakého guvernéra v USA...
  • jestlize bude prima volba presidenta bude pan profesor Svejnar president,Vetsina lidi totiz je velmi inteligentni a zvoli spravne.Kandidujte pane profesore tvrde do toho pro dobro Ceska.Ty tupci,kteri pisi o Vas spatne tech je diky bohu malo. *2*
    • *1* Máte to, madam, hodně popletené. Já když přijdu z hospody, raději si jdu do postele a do diskuzí na internetu se nemontuji. Tak se mi nemůže stát, že bych považoval "většinu lidí za velmi inteligentní". *1* *1* *1*
  • Ten Daniel Nekonečný to je vynikající návrh.
  • Švejnar ať se uchází o místo presidenta v USA. Když Švejnar, tak proč né Daniel Nekonečný. Velvyslanec slunce :D
    • Jsi pořádný hovado z ODS
  • Nevím proč pan Švejnar má takové starosti o ČR když je to spíše američan Ten toho k nám moc cítit nebude Spíše bude plnit pokyny mocných ze zahraničí Ale soc dem vůbec jaksi pomáhají čechoameričané Nebýt Dr Horáka který soc dem zviditelnil byla by soc dem oproti dnešku poloviční
    • ... Horák *1* , Švejnar *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit