Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je až šokující, jak platí pořekadlo vrána k vráně sedá.... v případě Klause a Bobošíkové. Oba trpí neukojenými chorobnými kariérními ambicemi a tím, že není využito jejich schopností, které je podle jejich přesvědčení předurčují řídit stát nebo snad i celý svět. Prostě už z jejich ksichtů vyzařuje stejná zaslepenost, nesoudnost a hloupost. Klausův poslední krok k tomuto spojenectví s krávou, která kandidovala dokonce za komunisty na prezidentku jej totálně vyřídil, znemožnil a zesměšnil. Klaus tím potvrdil, že je nula, která si to ale kupodivu stále ještě neuvědomuje a nezaleze na smetiště, ale v naprosté křeči (amnestie, spojení s Bobo, ropucha Klausová velvyslankyní...) se snaží pořád nějak vyniknout - viz i ten jeho ubohý institut, který šíří myšlenky génia. Až Klaus zmizí ze světa, ani pes po něm neštěkne, a to ho asi žere nejvíc, že se nestane "nesmrtelným velikánem" i když pro to násilně dělá co může. Rozdíl v porovnání s těmi, kteří se ale velikány stali je ten, že oni o to vůbec neusilovali, nebylo to vůbec jejich cílem, a to je životní pravda, která Klausovi vůbec nedošla.
  • Ty kecy Santo si nech na doma pro Lívii ! Nebo, že by už vstoupil Alzheimer ? ...
  • Ty už taky někam zalez, trumbero! Komunisti dobře věděli, proč tě nemaj k ničemu pouštět.
  • Vidím dvě zásadní chyby, podílející se na současném stavu: havel a klaus.
  • Kdo nemá rád Klause, nemá rád lidi!
  • ANo.Všechno je možné i popisovaná vina.Ale copak to může takto vykřikovat takový všeobecně uznávaný a obecně opovrhovaný všivák?Tak se třásl do USA.Nikdy jej žádný tamní president nepozval.A to už tam na pozvání byli snad z Evropy všichni.Třásl se na svůj projev v OSN.Mockrát dávala televize záběry jak tam mluví a mluví - delegáti odcházejí odcházejí až na sále zůstává jen personál.A toto nám chce udělovat lekce?Když jsem ve všeobecném opovržení jsem zalezený v noře a neprudím.
  • na své jméno nějak zapomněl *5*
  • Zloděj a darebák obvinuje další zloděje a lumpy,ten Vašík je opravdu zmetek nejhrubšího zrna.Vždyt za jeho éry udělali z Česka politickou,právní a ekonomickou žumpu a pořád bude žvanit a poučovat hajzlík Klausů.
  • Bobošíková + Klaus.Hnoji všech hnojů chtějí být pořád vidět.Je dobře nesmírně dobře že tito dva jsou pohromadě.Není se kam ztratit.panečku po volbách to zas bude pro Bobinu výprask!Jejda ta by chtěla funkci!A Narcisek jak by smet!Ovšem doba je zlá.Špinavce už nikdo volit nebude.O co?
    • Souhlasím s tebou a zatím jsem taky optimista,uvidíme po volbách,český člověk je nepoučitelný a má krátkou paměť.Bůh s námi.
  • To snad neni ,copak Klaus trpi stareckou demenci?!Vzdyt byl u zrodu rozkradacek .
    Ceho se jeste dockame?Za co trestal Havel a pozdeji Klaus Cesky narod?Ted popuralita
    Ceska v zahranici bude stoupat do nebes.I opice v pralese nam budou mit za idioty-nenapravitelny.
    • Důchodče, ti dva jsou nesrovnatelní. V. Havel byl především morální autorita, které si stále váží celý civilizovaný svět. Byl to president. jeho slovy pouhý kladeč věnců, tedy symbol země bez rozhodovací pravomoci.
      Klaus naproti tomu byl nejdřív premiérem a také předsedou ODS. To on dělal tlusté čáry za minulostí (aby se nemusel vracet uloupený majetek), utíkal před právníky (aby si exsoudruzi mohli "rozprivatizovat" majetek dřív než se pro to vytvoří pravidla), zhasínal (aby nebylo vidět kdo a jak "privatizuje"), neznal špinavé peníze, mělí jsme málo Kožených. Pak si se Zemanem rozdělili moc v tzv. "opoziční smlouvě", což byla neuvěřitelná křivárna. A korunoval to tou největší p.asárnou amnestií (kterou mu Nečas zákeřně za zády vlády podepsal). A kde mohlo tak v zájmu Ruska škodil a škodí naší zemi. To je zločinec a gauner non plus ultra.
      • Havel byl nanejvýš moralista a pokud si ho cizině váží, pak jistě spíš za vyklizení pozic zejména na zbrojařských trzích a vůbec nevědí, jak obelhal národ. Jinak nemám výhrad.
      • Tecko,mezi neni rozdil,copak to nevidite?Kazdy hrabal pod sebe a koukal jen na svou rodinu.Co se delo ve state ,to obema bylo u P****e.Jak muzete byt tak slepy ,vzdyt zijete v Cesku.Rozhlednete se okolo sebe a padnete do mdlob.Havel a moralni AUTORITA?
        Zkuste se divat z povzdali na deni a take zpet 24 roku.Hvezdicky si doplnte sam ,slusnost mi brani vyslovit se otevrene.
        • Když byl Havel presidentem tak mi cizinci, když se dověděli, že jsem Čech, vyjadřovali svůj obdiv k V. Havlovi jako morální autoritě. Za presidentování Klause jsem naopak cizincům vysvětloval, že je to psychopat dosazený postkomunisty a že rozhodně všichni Češi nejsu takoví.
          • Ty magore tečko, Havel byl ten největší křivák a podrazák, nic neuměl nic neznal jen mlel své obehrané a naučené žvásty, byla to loutka nastrčená západním kapitálem, hlavně německým!! Ty jsi nikomu nic nevysvětloval protože jsi byl nejdál v Horní lhotě, tak drž čuňu dobytku!!
          • To si vysvětloval na Chánově?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit