Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kriminálník.. prominul kriminálníkovi... je zde snad něco,čemu se chcete divit? Kdy už ho někdo sejme?! *12*
  • Ten zlodějský dědek má zvláštní slabost pro gaunery stejného ražení. Zajímalo by mě kolik musela zaplatit. *10* *16*
    • Židobolševik Pružinsky.
    • Komunista Klaus, včera červený dnes modrý . Pořád však každým coulem zlodějský bolševik !!
    • Ty múj kvítku medoví, to se nikdo nedoví.
  • ...tak snad nám ta dorostenka vydrží celý rok aby nekradla...jak jí nakazuje ta naše směšná figura česká doma i ve světě...doufejme, že pak nacpe doma pračku plnou špinavých peněz a až je vypere, zaběhne na hrad projevit úctu supergubernátorovi, za jeho starost o tuneláře....ach jo, v Ostravě hlásí inverzi a z hradu páchne tepelná perverze...mého názoru...
  • Obyčejné hovaado!
    • To všichni komouši!
  • Kdy už ti zloději odtáhnou z politické scény. Mi připadaj jako tyranosauř rex. Po mě potopa!
  • v tomhle Šaškystanu může jeden ne(z)odpovědný psychopat a mezinárodní zloděj zrušit rozhodnutí soudu o trestu za jinou krádež.
    • Pan prezident Klaus je vynikající hlava státu a dovede přesně předvídat do budoucna, měl by být prezidentem ještě jedno období, ti navrhovaní šašci mu nesahají ani po kotníky snad s výjimkou Okamury.
    • Může! Ten modrozloděj si může dovolit i jiné věci. Je to DIKTÁTOR.
  • Jaký je to pocit, pane prezidente, dělat si co chci jako pán bůh a kašlat na nějaký systém spravedlnosti?
    • Chlapče to je pocit božský. Ty to nedocílíš, neboť málo pracuješ, málo kradeš. Co já jsem musel protrpět , že prý kradu...
  • "po dobu jednoho roku od udělení milosti nedopustí trestného činu."... WTF? proc jen jednoho roku proc ne bez omezeni jestli jeste nekdy bude krast tak at se ji to zapocita rovnou 10ti nasobne za "odmenu"...
  • super zlodej dava milost male zlodejce, nebot se provinila pouze desetinkou promili na celkove skode co zpusobil ten co ji pustil.
  • Zloděj zlodějovi vždycky uvěří!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit