Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a nejen tyto podporuje, ale i Babiše, ODS a TOP09.
  • Ani ted se ho nezbavíme je to štěnice .
  • Klausová Je čestnou patronkou Registru dárců kostní dřeně, pomáhala dětem z Ústavu sociální péče v Bystřici nad Úhlavou a nadaci Život 90.Takže zase tak špatná nebude!
  • Taky jsem si všiml, že Klaus je důkazem Darvinovy teorie o vývoji člověka.
  • ále no tak, vážně si někteří myslí, že by si ten ješita nechal ujít takovou příležitost.... cha cha chi
  • Škoda, tak trochu jsem doufal, že potáhne na Slovensko i se svojí starou. Mohl zase tam chvíli trousit svá "moudra", která jsou opravdu, ale opravdu, zásadní a pouze ta správná ! když to bych vlastně Slovákům ani nepřál, nejsem škodolibý ...
  • Ten "Bůh" je jednooký mezi slepými, lépe řečeno- vychytralý mezi hloupými a naivními.
    Nechť žijí ČSA a pan Klaus, ale za své.
  • ahoj tradiční ubožáku, ty vyčníváš v blbosti, Klausův pohunku.
  • ,,,,v hrobe vedle sveho tatinka JuDr Mistiny.
  • Já to Lívii Klausové přeji a at se jí daří ,,,,
  • Vazeni ctenari,
    myslim si,ze by bylo zahodno zrusit diskuze,nebo zakazat nejvetsi K U R V E aby sem lezla.
    Ta S V I N E,jez tyto diskuze nejvice likviduje je zfetovane H O V A D O jisty ''antiparoubek''.
    Vim,ze by to slo-pise sem sve fetacke vyblitky z tzv.prace pod nickem ''prdici'' a z domova ''korektor''.
    Jako zakazat vstup z IP addresse jde.
  • I z opice se dá udělat člověk. S křupanem korektorem to holt bude těžší. *1* *1*
  • ... kvůli póvlu jako ty není důvod soustředit se na psaní, jsi moc slaboučkej :))))
  • Správně. Jdi si trénovat psaní a pak se vrať na debatu balíku. *1* *1* *1*
  • Slovo které dokáže popsat tvoji ubohost zatím ve slovníku není. *1* *1* *1*
  • ... zklamu tě, zdegenerovanci jako ty nebude dělat společnost nikdo :)))
  • Vůbec se nevysiluji. Krotit tupce jako ty zvládám levou zadní. *1* *1*
  • ... ty jím označovám být nemusíš, primitive :)))
  • Možná jsem moulp ale ty jsi rozhodně pořádný moula. *1* *1* *1*
  • ... máš silně pubertální projevy, omezenče, nevysiluj se mnou, nemáš na to :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit