Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luciper mi nařídil, abych pro Kikinu přichystal kotel, nanosil vodu a naštípal dříví, hodně dřeva. Tak štípu. *16*
  • Neměl co ztratit. U mně nikdy žádný morální kredit neměl. Už když předsedal OF tak jsem poznal co je to za všehoschopného křiváka.
  • Pro mě byl tento arogant neakceptovatelný od počátku jeho neblahých činností. Teď jenom stále potvrzuje , že pro mě , mou rodinu i kamarády je zcela neúnosnou postavičkou na kterou bych rád už nevzpomínal.Vždycky na něm byl jedinej klad a to byly jeho kravaty.
  • plně souhlasím s "Otou" Tenhle pán má kolem sebe spoustu amrdolů a s nimi celou akci pečlivě přiúpravili. To je ale celé hrůza hrozná, jak až se neštítí zneužít aparát a instituce ve prospěch žido bolševické kliky grázlů a zlodějů. Masaryk PRESIDENT se musí obracet v hrobě. Žial bohu, vymyšleno dobře - kecat a protestovat můžeme, ale na majestát posvěcený ústavou nikdo nedosáhne. FUJ hnus.
  • Jestli se o tom nedozví,je to na nic.počítám,že pindy z tiscali nečte,takže je otázkou,zda se zůčastní nějaké diskuse v tv a bude se ho na názor někdo ptát.To také těžko,otázky se odsouhlasí předem a nic jiného se nesmí říkat.Takže samolibka může dál žít svůj sen o oblíbenosti u národa *3*
  • Myslím, že je mu to jedno.
  • Konečně se něco v lidech pohnulo,ještě by to chtělo podat na Klause podat hromadnou žalobu za zneužívání svých pravomocí
  • A velký Kikina a jeho kohorta se nám z hradu vysmívá.
  • meli by ho zavrit za zneuziti pravomoci verejneho cinitele...
  • Klaus...to je jedna věc...ta druhá je to, že takový rozsah a nápad této zřejmě předem záměrné akce není mozkem a nápadem jen jednoho člověka.., ale organizovaným záměrem týmové práce ke všemu naprosto sofistikovaně, odborně, načasovaně a velmi promyšleně provedené, včetně odhadu možných důsledků s tím, co a kdo bude případně obětováno a to s cílem co nejvíce zničit, zamaskovat,rozptýlit a dokonale zaméct tak, aby po příštích víceméně už rozhodnutých volbách se jelo už podle jiného scénáře, bez velké možnosti cokoliv detailně zjistit....Musí to být hodně zašpiněný chlív a "šmakulád", když musela zasáhnout ta "nejvyšší karta" v zemi i se všemi riziky..To už svědčí skutečně o mnohém...
    • Moc pěkně napsané, bohužel je to pravda... je to smutné jak tu vládne mafie a prostý občan věří médiiím, která jim také podléhají.
      • nemyslím že je to plánované, spíš se někdo po právu rozčílil a ostatním se to zalíbilo....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit