Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaksi se ti v hlavičce pletou pojmy a dojmy. Pleteš si státního úředníka a poslance, trolle.
  • dostal jsi ho!!! Míním toho blba antiblba.... *1* *1* *1*
  • A co Schwarzenberg? Tomu je 77 let. Narodil se v roce 1937. Na toho Tiscali špínu nekydááá? V tom případě ve sněmovně nemá dááávno už co dělat.
  • Ani ne tak na buben, i přes tu privatizační velezlodějinu na tom ještě nejsme tak jako některé jiné země. Horší je to zvěrstvo s tzv. "amnestií", kdy pomohl z kriminálu svým kumpánům a pak ta světová ostuda s krádeží chilského pera.
  • ... úplně mi stačí tvá společnost, balíku, vydáš za 20 primitivů, je radost tě ničit a deptat :)))
  • ... Jirko, jeden vyplašený blb ti o kousek výš něco chce :)))
  • nebožák deprimovaný že ani doma ani zde se s ním nikdo nebaví, rozumu moc nepobral, stačí si ho nevšímat a on dá pokoj. Dotírá jak hladný pes, když ho nebudeš krmit, odejde.
  • ... u tebe nebylo co přivést na buben, že, blbe :)))
  • byl jen poslední dozvuk Klausovy éry, éry která přivedla tento stát na buben
  • ... tato madam by tebou vymetla kdykoli podlahu, jak to dělám běžně já, ubožáku :)))
  • ... nemusel jsi až tak přesně rozvádět, jak se ti vede, tady tě nikdo nepolituje, balíku :)))
  • tato "madam" byla stará už když do té funkce nastupovala....zoufalkyně... *1*
  • ale chápu že se s tebou doma nikdo nebaví tak si snažíš léčit komplex méněcennosti a zvedat sebevědomí na anonymním netu.....no když ti to pomáhá....... *6*
  • ... zničil jsem exemplárního primitiva, mohu jít :))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • ... s tebou se nikdo nebaví, přiznej barvu, trapáku :)))
  • ... je s tebou šílená nuda, už na tebe se*u, blbe :)))
  • s inteligentními lidmi. Komunikovat s bryčkou hnoje mne nudí.......bav se dál sám....
  • ... nikoho nezajímá, co děláš, primitive :)))
  • ... oklikáváš to zde stejně, jak se připochcáváš, legrační troubo :)))
  • *15* no to bych si pomoh......do žumpy se mi nechce....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit