Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je na ní vidět, že už je opotřebovaná, takže se na velvyslankyni vůbec neměla dostat (patří už dlouho do starobního důchodu). Však taky Karel, kníže Schwarzenberg, měl v osobě Klausové dávno jasno. Klausovou protěžoval do této funkce starý známý a kámoš jejího manžela (se kterým kdysi uzavřel "opoziční" smlouvu), dnes prezident ČR, na kterého ovšem naši západní spojenci nahlížejí s nedůvěrou, protože jej silně vnímají jako příznivce a sympatizanta Putina. Jo, to holt jsou ty životní a politické kotrmelce našich některých politických person.
  • Tak jsem zvědav, jestli se najde nějaká výjimka ze zákona, že pro Klausovou ta hranice neplatí. Jsme si sice všichni rovni, ale někteří jsou rovnější. Anebo se také dozvíme, že Klausová je ve skutečnosti o deset let mladší, jenom že ji za Slobodného Slovenského Štátu mtrikář zapsal špatný věk.
  • To mně nevadí.Skončit by měla členka komunistické rozvědky Kleslová, ne kvůli důchodu,ale kvůli jejím morálním kvalitám
  • Klausová dostala post velvyslankyně jako obrovskou trafiku od Zemana, za jeho podporu při volbě prezidenta...
    Už tehdy museli všichni vědět, že tam čtyři roky být nemůže...A teď tam už opravdu nemá co dělat...
  • nebo jinými rozčilovat. Taková byla doba že prospěcháři decimovali a decimují tuto zem. Brát to s humorem, nadhledem a inteligentním vtipem. A ignorovat d...mentní nebožáky kteří na této diskusi nejsou schopni vytvořit souvislou myšlenku a pouze si léčí své komplexy méněcennosti zvracením nesmyslů (viz chudák anti?BLB). Také mají právo na život, byť nám rozumným v podstatě jen vydýchávají kyslík. S inteligentními lidmi s humorem komunikovat (a výše zmíněné bezvýznamné ratlíky s politováním ignorovat, oni nic víc v životě nedokážou, jen se chudáci snaží si něco dokazovat) a tak vznikne zajímavá nápaditá diskuse.
  • A co Schwarzenberg? Tomu je 77 let. Narodil se v roce 1937. Na toho Tiscali špínu nekydááá? V tom případě ve sněmovně nemá dááávno už co dělat.
    • A navíc si z koncentráků, stejně jako Havlové bral vězně k práci na svých pozemcích.
    • Je zvláštní, že se navážíte jen do p. Klausové, To, že máme ještě starší velvyslamkyni v Sýrii a myslím, že ještě někde dva o těch se Tiscali nezmiňuje.
      • Rudý Vlčku! Ambasadorka v Sýrii není prolhaná paní Lívie,. jedna ze tří dcer pověstného
        slovenského tisovského arizátora židovského majetku JUDr. (titul získal za masarykoivské
        republiky) Štefana Miština, který se s celou rodinou v roce 1946 urychleně přestěhoval
        z Bratislavy do Prahy, nebyl souzen, stal se spolupracovníkem StB a zemřel v roce 1955
        v Praze! - Paní Lívie prokázala kandidátu Zemanovi neocenitelné služby - dehonestovala
        kandidáta Schwarzenberga, Zeman v demisi z něho vola, sám se pak dostal lží a úpodvodem
        na Hrad, kde dosud užívá života! Paní Lívie nikdy žádnou diplomatkou nebyla, to dokázala
        pži svém rozhovoru se slovenskou novinářkou v Bratislavě! Viděli jsme to! Stačí? Hlowgh!
    • No, ve sněmovně nemá hodně lidí co dělat...
    • Debilní rudej Zlej trolle! Ty a chudáček Ovčášek jste stejné krve!
      • nasr si, stará špíno.
    • Jaksi se ti v hlavičce pletou pojmy a dojmy. Pleteš si státního úředníka a poslance, trolle.
      • Ústavní činitelé jsou nejvyšší funkcionáři státu a jsou to prezident, senátoři poslanci, členové vlády, Ústavního soudu, presid. a vicepresid. NKÚ, členové bankovní rady ČNB, soudci ÚS až po okresní soudy. U některých platí nejvyšší hranice pro výkon profese, pro jiné neplatí. V různých zemích platí různá pravidla. To, že u nás neplatí stejná pravidla pro všechny státní úředníky, je pouze jejich libovůle, nikoliv běžný jev, ty kriplíku. Plat ústavních činitelů má přitom základ stejný jako platy všech státních úředníků. Je cosi shnilého ve státě dánském, ty kriplíku. *11* *11*
        • Nevím, jaká pravidla máte nebo nemáte u vás v Rusku a je mi to úplně jedno. Stav u nás se ti může nelíbit, ale to je asi tak všechno. U nás je něco jiného státní úředník a něco jiného poslanec. V Rusku asi máte v těchto pojmech zmatek.
  • tato "madam" byla stará už když do té funkce nastupovala....zoufalkyně... *1*
    • Že tato madam byla stará už v době, kdy do této funkce nastupovala je sice pravda a podle všeho do této funkce nastoupit nikdy neměla, ale domnívám se, že mnohem horším případem pro Českou republiku je Vladimír Remek v Moskvě.
    • ... Jirko, jeden vyplašený blb ti o kousek výš něco chce :)))
    • nebožák deprimovaný že ani doma ani zde se s ním nikdo nebaví, rozumu moc nepobral, stačí si ho nevšímat a on dá pokoj. Dotírá jak hladný pes, když ho nebudeš krmit, odejde.
      • ... úplně mi stačí tvá společnost, balíku, vydáš za 20 primitivů, je radost tě ničit a deptat :)))
        • zameč....
    • byl jen poslední dozvuk Klausovy éry, éry která přivedla tento stát na buben
      • Nevíte náhodou, kdo ji do této funkce dosadil ? *14*
      • Ani ne tak na buben, i přes tu privatizační velezlodějinu na tom ještě nejsme tak jako některé jiné země. Horší je to zvěrstvo s tzv. "amnestií", kdy pomohl z kriminálu svým kumpánům a pak ta světová ostuda s krádeží chilského pera.
      • ... u tebe nebylo co přivést na buben, že, blbe :)))
        • vyskoč....
    • ... tato madam by tebou vymetla kdykoli podlahu, jak to dělám běžně já, ubožáku :)))
      • zameč.....
  • ... zničil jsem exemplárního primitiva, mohu jít :))))))))))))))))))))))))))))))))))
    • ale chápu že se s tebou doma nikdo nebaví tak si snažíš léčit komplex méněcennosti a zvedat sebevědomí na anonymním netu.....no když ti to pomáhá....... *6*
      • ... nemusel jsi až tak přesně rozvádět, jak se ti vede, tady tě nikdo nepolituje, balíku :)))
  • No sláva, aspoň je ta trafikantka v čudu.
    • ... jenom chudák bez vzdělání a kvalifikace jako ty se primitivně zabývá velvyslankyní :)))
      • A jen blb, jako je příslušník lůzy, reaguje hloupě na názor.
      • při psaní do zrcadla?
        • ... oklikáváš to zde stejně, jak se připochcáváš, legrační troubo :)))
        • ... čím víc se vysiluješ, tím víc tě ztrapňuji, smiř se s tím už konečně, tupý balíku :)))
        • ... něco z vlastní hlavy, blbe, by nebylo?
          • ... je s tebou šílená nuda, už na tebe se*u, blbe :)))
          • s inteligentními lidmi. Komunikovat s bryčkou hnoje mne nudí.......bav se dál sám....
            • ... s tebou se nikdo nebaví, přiznej barvu, trapáku :)))
  • Miscinova nemela nikam ani nastoupit,staci ze zubata Livia hrabe v dozorcich radach,je tak chytra ve vsech otazkach jako o biomase zastupce eko a zelenych dobre inteligentni a informovana Katerina Jack ! Ale chlapci jsou stejne modely napric celym spektrem v politice
    • ... marné léčení komplexu méněcennosti, balíku?
      • vyměň si plínky před spaním, vem si prostenal a hybaj na kutě. Dnes už jsi nablinkal nesmyslů dost. Stejně každý ví, že inteligentnější debata než s tebou je s rozpadlým gaučem
        • ... doporučuji ti ještě prostenax, jestli ostatní na tvou impotenci nezabírá, blbe :)))
          • Hele, bývalý antiparoubku-bež už do p r d e l e. *11*
        • ... cha cha cha, jenom naprostý primitiv jako ty dáva tipy, co má kdo dělat, a myslí si o mě, že jsem tečka, pasuji tě na prvního zoufalce dne, vymaštěný blbe :)))
          • ... nikoho nezajímá, co děláš, primitive :)))
          • diskusi jednotka imbecility a u tebe to vydá za celý řádek, takže nijak nepřeháním. Pokud nemáš něco rozumného ke sdělení, tak neunavuj a nemarni náš vzácný čas.....
            • *15* no to bych si pomoh......do žumpy se mi nechce....
            • ubožáku dospěl? Mně se pouze nechce spát a tak z nudy zabíjím čas i komunikací s primitivem tvého stupně.
            • ... mám skvělý pocit, jak se mi chceš vyrovnat, ale nějak ti to nejde, trapný degene :)))
            • ... jsi primitiv, který sa schovává za ostatní, těší mě, jak parádně tě dnes točím, vypatlo :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit