Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě si vykoledoval to, co si zaslouží. Ten člověk tady pro tuto republiku neudělal nic záslužného.Jeho synové jsou asi s tatínka paf.
    • *3*
    • *3*
      • od tebe to teda sedi ty zasluhy tady...
        • *3*
  • Advantage Cars Prague Open, co to jako je? Twl, to teda musí být dost dobrá parta, když si tam todle pozvali! *1*
    • *3*
  • Nemůže se smířit s myšlenkou, že už je prostě v Česku "odkecanej", že je to politická mrtvola, tak tenhle starý ješita a provokatér chce za každou cenu upozornit na sebe. Nic jiného v tom není, nic jiného v tom nehledejte. Sebestředný a nesympatický exemplář.
    • *3*
  • Koukám, co se týče Klause, vyjímečně zde panuje shoda. *15* *15* *15*
    • *3*
  • Jediná věc, kterou musíme dělat je: Toho člověka si nevšímat ani kdyby byl nahý a hlavně o něm už nikdy ani nepsat.
    • *3*
    • souhla Vogo
      • *5*
  • henrys
    Mně je líto pisálka, který napsal tento článek o lejně. Kdyby ho vůbec nenapsal a nebyl hned na titulní straně, většina lidí (včetně mne) by o tom ani nevěděla. Fakebook mne nezajímá. Již jednou jsem to tu napsal - slovo novinář by už dávno mělo být považováno za nadávku!
    • Možná by to nebylo tak tragické, kdyby nechali takovéto zprávy psát někoho, kdo ovládá pravidla pravopisu prvního stupně základní školy.
      • henrys
        Jenže toto není zpráva, ale bulvár nejhrubšího zrna a autor se chce jen "povýšit" nad obyčejný "sprostý" lid a zdůraznit tak svoji intelektuální nadřazenost. Jenže kdo se hounem zaobírá, ten jím i smrdí!
        • *5*
  • Konfident StB (bývalý?) Kikina se třikrát cpal do KSČ, ale soudruzi věděli jaká je to... a tak ho mezi sebe nevzali. Když chcípl komunismus tak byl "ve správný čas na správném místě", byl přece taky v prognosťáku, ne? Za pomoci své smečky se vedral na hrad a škodil. Odmítal podepsat Lisabonskou smlouvu, přestože to bylo jeho povinností a učinil teprve když mu skupina psychiatrů hrozila, že bude internován do psychiatrické detence. Vrcholem pak byla ta jeho "amnestie". A ta jeho "údajná" homosexualita? To je jeho věc. Ale proč mu říkají Kikina? A tenkrát o divadlo, kdy údajně strávil noc s údajně se svou "milenkou" v jednom druhořadém hotýlku na kraji Prahy a ráno si pak nechal pozvat sdělovací prostředky, aby jako všichni věděli, že on je přece "hetero"... *1* *2* *15*
    • dobre psáno vogouš
      • *12*
    • *3*
  • No asi teplínek ne?
    • *3*
    • No ty.woe, ten vypadá! Někteří hošové z něj budou úplně hotoví... Tfuj.
      *16* *16* *16*
      • *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit