Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • henrys
    Mně je líto pisálka, který napsal tento článek o lejně. Kdyby ho vůbec nenapsal a nebyl hned na titulní straně, většina lidí (včetně mne) by o tom ani nevěděla. Fakebook mne nezajímá. Již jednou jsem to tu napsal - slovo novinář by už dávno mělo být považováno za nadávku!
  • No ty.woe, ten vypadá! Někteří hošové z něj budou úplně hotoví... Tfuj.
    *16* *16* *16*
  • Konfident StB (bývalý?) Kikina se třikrát cpal do KSČ, ale soudruzi věděli jaká je to... a tak ho mezi sebe nevzali. Když chcípl komunismus tak byl "ve správný čas na správném místě", byl přece taky v prognosťáku, ne? Za pomoci své smečky se vedral na hrad a škodil. Odmítal podepsat Lisabonskou smlouvu, přestože to bylo jeho povinností a učinil teprve když mu skupina psychiatrů hrozila, že bude internován do psychiatrické detence. Vrcholem pak byla ta jeho "amnestie". A ta jeho "údajná" homosexualita? To je jeho věc. Ale proč mu říkají Kikina? A tenkrát o divadlo, kdy údajně strávil noc s údajně se svou "milenkou" v jednom druhořadém hotýlku na kraji Prahy a ráno si pak nechal pozvat sdělovací prostředky, aby jako všichni věděli, že on je přece "hetero"... *1* *2* *15*
  • No asi teplínek ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit