Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • každou kravinu vydat tiskem. Ubohé naše lesy....že bych taky vydal nějakou knihu úvah...? Například co si dám či nedám zítra k obědu? To je přece stěžejní téma.....to bude bestseller....
  • A už dost´bolo Klausa. Aj s celou famíliou.
    • Dobré ráno. Vyhodili tě z nádražní putyky, blbe?
      • Určitě ano, taky jsem tam zahlédla tvýho ožrálého fotra, byl s ním, jste pěkná pakáž.
  • Václave, to nevokecáš!
  • Korektore korektore,do roka a do dne.
    • ... do soboty, bude tady klid :)
      • Jistě. Kníže a jeho vlezprdelkové jako jsi ty po prohře stáhnou zase ocas. *1* *1* *1*
    • My se známe?
  • http://zpravy.idnes.cz/dokumenty-k-otci-karla-schwarzenberga-dxv-/domaci.aspx?c=A130124_162426_domaci_jj
  • Nezlobte se že odskočím od tématu Pro slzy radostí nevidím na klávesy.Ale potkalo mě štěstí života. Zločinec z hradu oznámil,že pakli vyhraje volby Karel že emigruje .Tím mě dosud nerozhodnutého voliče řekl koho mám volit.Proto že jsem říkal( pakli se ten to zločinec který osvobodil své soukmenovce které v minulosti sám vyrobil ,a tím připravil ne desítky ale stovky malí střadatelů o možnost se domoci alespoň části uloupených peněz , se vrátí do politiky) že to již nemám co hledat. Promiň Miloši ale nemohu jinak. Musím voli tuto cestu protože jsem se zde narodil a přece jenom bych zde chtěl dožít. Už to mám stejně jenom za pár,Jak se v Česku říká. Ať raději táhne na chvíli on , ať pozná jaké je to žít mimo vlast a nezapomene si na káru naloží ty dva ocasy Hájka a Jakla.
    • ... a potáhne ji osel aro :))))
  • I když si stádo zvolí burana Zemana tak tam stejně dlouhou nepobude, protože se z radosti uchlastá. A možná už na velikonoce budou nové presidentské volby. *1* *1* *1*
  • Knížepán se v debatě kroutil jak had ale to mu od porážky nepomůže. *1* *1* *1*
    Tento gauner který sedí ve vládě kde korupce a asociální genocida národa jen kvetou
    nemá rozhodně žádné právo urážet našeho národního hrdinu který za naši vlast nasazoval vlastní život.
    Kdo podporuje Kalouska Nečase Topolánka Čunka Peake Drábka .. a kamarádí s arcizlodějema Mrázkem Bakalou a Babišem nemá žádné právo říkat si morální a slušný člověk.
    Doufám že lidi jsou po právu nasraní a půjdou k volbám dát hlas pro Miloše Zemana.
    Nadutost a drzost jeho stoupenců zde i jinde je na zvracení. Nám nadávaj do chudáků
    socek a trhanů a přitom jejich úspěch a majetky jsou založeny na zlodějnách a podvodech.
    • Nikdy jsem od tebe nečetl jediný vlastní argument. Unavuješ naivitou a kradením myšlenek.
    • Dej si citron, primitive.
    • Sleduj televizní noviny tam se tono hodně dovíš.Dojdi si do archývů Studium je tam zadarmo ,a potom se vyjadřůj.Tě urážejících kecalů od televize je tu dost
    • Jsi primitiv. Nasadit hrdinu generála bylo zvěrstvo. Ale to je lidem jako tobě vlastní.
      • Generál zahnal knížepána pěkně do ouzkejch. Není schopen říct rovnou že se bude držet
        vládního křesla za každou cenu a moře skandálů jeho vládních kolegů na tom nic nezmění.
        Zvěrstvo? generál je snad také občan a má právo říct svůj názor. On za tuto zem bojoval.
        Naopak Svěrák a knížecí zaplacená klaka tam mektala a breptala samé hlouposti. *1* *1*
        • Klepou se ti pazoury? Měl jsi to napsat pro nechápavé 20x, na mě se vyser. Jsi béčko :(
          • Pokud se ty řadíš mezi áčka tak potom není divu že je tato země na dně. *1* *1* *1* *1*
            • Unavoval bys mě, kdybych tě mohl brát vážně. Smailíky nepotřebuji.
      • Generál zahnal knížepána pěkně do ouzkejch. Není schopen říct rovnou že se bude držet
        vládního křesla za každou cenu a moře skandálů jeho vládních kolegů na tom nic nezmění.
        Zvěrstvo? generál je snad také občan a má právo říct svůj názor. On za tuto zem bojoval.
        Naopak Svěrák a knížecí zaplacená klaka tam mektala a breptala samé hlouposti. *1* *1*
    • Jen pro upřesnění: v jedné televizní debatě byl zveřejněn telefonát, jak vy říkáte arcizloděje, Mrázka se Šloufem toho času poradcem Miloše Zemana. Kdo tedy je morální a slušný nechám na posouzení ostatním komentátorům...
      • Jenže sranda je v tom že s Mrázkem obchodoval i Trautenberg, to jsi zase neviděl ty ale já, ano taky to bylo v TV.
      • To je moc krásný. Jenže v té slavné debatě se strefovalo jen do Zemana a od spojení
        Mrázka s knížetem se honem utíkalo dál a moderátorka to téma také neotevřela.
        Morální a slušný je označení které si dal sám kníže. Od člověka který sedí v této vládě je to
        prostě hanebnost.
        • Od debílka jako ty jsou slova o hanebnosti pochvalou, vřelé díky. V sobotu ti jebne *8*
          • Doufám že po porážce pana knížete sem pošleš fotku. Na vaše zklamané protažené tváře
            se rád podívám kecko. *1* *1* *1*
            • Jaké vaše? Já se nepotřebuji za nikoho schovávat jako ty. Jsi fakt slabší a slabší.....
  • Vždyť Klaus vykřikoval že bude emigrovat. Tak to už zase ne? Nejlepší by bylo udělat Kikinův Institut z pankrácké věznice a jeho tam zavřít.
    • Pokud wenca wod Klauzů zdrhne za hranice, nemělo by se mu nechat z republiky vyvézt nakradený prachy. Ať si jde, ale jen s holou ř..í, velký kuponový machinátor. *12*
  • Škemrá. Kdo? Trapný Zeman. Dnes byl naposledy v televizi.
    • Správně hlupáčku. Jeho dalším domovem bude hrad a ty s knížepánem mu můžete
      mávat z podhradí. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit