Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No není zábavný? Kdo? No žvanil Zeman :)
    • Ty jsi také pouze planý žvanil ale na rozdíl od Zemana nejsi ani zábavný. *1* *1*
      • Ztrácíš naprosto kontrolu nad svým rádoby intelektem. Dosáhl jsem svého, tláchale.
        Děkuji za zábavnou společnost. V této vteřině tě vymazávám. Čau, brouku *14*
        • Na hlupáčka jako jsi ty intelektem neplejtvám *1* *1* *1*
          • Přání otcem myšlenek blbečka. Rozumím ti. Jsi totálně v koncích, blekoto. Chápu to.
          • Protiřečíš si. Jenom dnes jsi několikrát ukázal, kdo z nás dvou je hlupáček. Nejsi soupeř....
            • V souboji argumentů dostáváš jasně na frak ale v hlouposti komentářů jasně vedeš. *1* *1*
  • Škemrá. Kdo? Trapný Zeman. Dnes byl naposledy v televizi.
    • Správně hlupáčku. Jeho dalším domovem bude hrad a ty s knížepánem mu můžete
      mávat z podhradí. *1* *1* *1*
  • Nezlobte se že odskočím od tématu Pro slzy radostí nevidím na klávesy.Ale potkalo mě štěstí života. Zločinec z hradu oznámil,že pakli vyhraje volby Karel že emigruje .Tím mě dosud nerozhodnutého voliče řekl koho mám volit.Proto že jsem říkal( pakli se ten to zločinec který osvobodil své soukmenovce které v minulosti sám vyrobil ,a tím připravil ne desítky ale stovky malí střadatelů o možnost se domoci alespoň části uloupených peněz , se vrátí do politiky) že to již nemám co hledat. Promiň Miloši ale nemohu jinak. Musím voli tuto cestu protože jsem se zde narodil a přece jenom bych zde chtěl dožít. Už to mám stejně jenom za pár,Jak se v Česku říká. Ať raději táhne na chvíli on , ať pozná jaké je to žít mimo vlast a nezapomene si na káru naloží ty dva ocasy Hájka a Jakla.
    • ... a potáhne ji osel aro :))))
  • http://zpravy.idnes.cz/dokumenty-k-otci-karla-schwarzenberga-dxv-/domaci.aspx?c=A130124_162426_domaci_jj
  • j Tenhle článek je fakt dobrý , přečtěte si ho - http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Studentka-durazne-varuje-pred-Schwarzenbergem-Je-to-jedna-velka-manipulace-260372

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit