Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jsem dal do okna hromničku.
    • Já semtex, to kdyby náhodou chtěl někdo vytvořit dozorčí radu v mé domácnosti, neboť těch co přislo ve volbách o koryta je mnoho z řad modrých lumpů a topáků (či Karoliny píčáků LIDEM).
  • Antikrist přichází z Kremlu!
  • Pravice už chcípá, musíme to oslavit, pryč s pravicovými lotry.!!!
    • Zajímalo by mě, jestli tyhle StBácké způsoby kradení nicků mají inspiraci u Gestapa nebo u KGB. Pokud ale vím, ta zákeřnost a křiváctví je vlastní spíš potomkům mongolsko tatarských a hunských nájezdnických hord.
  • Antikrist, to je zakuklený komunista
    • a judr vlk je zakuklený blb
    • Chachachachacháááááááá !!! Tak VŠ doktor práv už věří také na Antikrista ??? A co takhle vrátit se do 15 století a křižáckých válek - samosebou jako křižák a bojovat proti Žižkovi ???
  • Komunisti škodí stále. I ve 3. světové válce by se rozpadli v radioaktivní prach a škodili by dál.
    • Svatá pravda. Kamkoli soudruh vstoupí tam už tráva natož stát nikdy neporoste *2* *2*
  • Komunisti zničí všechno, jsou jako kobylky!!!
    • To spíše cikáni, Pišto jako ty. Právě jsem v novinkách četl, že přes 60% práceschopných cikánů si prostě práci nehledá, ani nejsou registrováni na Úřadech práce a žijí prostě z dětských dávek a pečovatelských podvodů. Vyměňují si navzájem formálně děti tak, že třeba Dežo přepíše své děti do opatrovnické péče Lájošovi a naopak a berou opatrovnické vyšší přídavky. jen menšina má příležitosrné výdělky a skutečně zaměstnanýchz je opravdu málo, spíše u velkých podniků, protože se tam spokojí s nižší mzdou, než ostatní..Takže jejich hlavní prací je dělqat děti, které je vlastně živí na úkor státu. A tak proč kecáš o komunistech, kteří si vždy práci hledají ??? Kdo zničí svět: Pracující, nebo flákači ???
  • Hájek netuší, že pravicový DÉMONkratický antikristův TITANIC bude poslán v parlamentních volbách ke dnu. To bude ale nářku, že.
    • Zázrak CHe. Rudý kristus revoluce snad vstal z mrtvých ? to snad né *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit