Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak by mohl p.Kalousek pracovat ,když musí obezřetně sledovat dění kolem sebe,vše komentovat,nemá přece čas se věnovat tomu,zač je bohatě placen - pokud vůbec rozumí
    branži ekonoma.
    • Tady platí slogan že devatero řemesel znamená desátou bídu. Bohužel řemesly vládne Kalousek a bída potká nás. *6*
      • Příspěvek se mně nelíbí proto,že záleží na nás jak dlouho ještě necháme Kalouska si takhle užívat.Za nás to nikdo neudělá občané,buď při volbách,nebo občanskou neposlušností,čili druhou revolucí.Pokud nejsme schopni ani jednoho,pak nebrečme,že máme to co máme a vše dál svádějme na "komunisty" a poslouchejme jako ovce církev,která se chystá za podpory vlády,ukrást nelépe vše.
        • občanskou neposlušností,čili druhou revolucí.Ani jedno ani druhé. Podle smlouvy kterou má naše vláda s NATO, by nám okamžitě přišli na přátelskou pomoc vojáci z NATO. A podle toho jak se chovají v Iráku nebo v Afganistánu, by to mohlo být moc zlé.
  • Chce po švédské trojce záruky, protože ví, že dekrety budou prolomeny, jinak by je po nich nechtěl, ale chtěl by je po právnících. Stejně to podepíše. Řada lidí pobere tučné provize, církev se stane nejbohatší firmou ve státě. Jako národohospodářskému ekonomovi by mu však mělo být především také jasné, že v době krize a vysokého státního dluhu, nelze takové opulentní restituce realizovat ( a jasné mu to je, po mě potopa). Ekonomická moc církve povede k tomu, že se církevní hodnostáři dostanou do parlamentu a pak všichni co nechodíte pravidelně v neděli do kostela uvidíte, zač je toho loket. V čele s bohatou církví vstříc světlým zítřkům. *16*
    • Takoví zastánci restitucí jakými jsou Kalousek a Benda mají jistě slíbenou nějakou desátku. Jednu věc si však neuvědomují. Může nastat situace, jako je tomu v zemích Islámu. Naprostá nesnášenlivost která může dojít až k válce mezi věřícími a atheisty. Může to dospět až k terorismu a nemysleme si, že k tomu u nás nemůže dojít. Irové jsou také inteligentní národ a měli jsme možnost vidět, co se děje pokud chtějí katolíci projít jistou čtvrtí. Může dojít i bombovým atentátům a to si nikdo z nich kteří chtějí za každou cenu restituovat nechtějí připustit. Opravdu nejsme lepší a tolerantnější než jiné národy v jejichž zemich se toto děje. Připusťme tedy restituce a pak řečeno slovy vaší viry ďěj se vule boží. A uvědomte si posléze, že je to vinou Kalousků, Bendů, Duků a mnohých dalších zastánců restituci. Budou-li schváleny, bude asi veselo, *1* *1* *1*
  • Nechápu, jak si může dovolit takový unudlaný spratek - kterým Kalousek zajisté je - napomínat nebo se vyjadřovat k názorům presidenta. Tento alkoholový chemik prokázal, že rozumí ewkonomice asi tak, jako Hurvínek meziplanetárním letům Podotýkám, že Hurvínek je k chápáni problematiky blíže, než neschopný ministr financí. Také mi připadá jako by v tom alkoholovém opojení nenašel jasnou chvilku, kdy by vymyslel něco rozumného a národu prospěšného. Je li to člověk věříci pak tedy zloděské církvi takovou tupou ovci přeji.
    • Tento člověk mi nikdy nepřipadal jako věřící,ale spíše jako konfident stb,KTERÝ donášel jestli některý tajemník KSČ nechodí tajně do kostela.
    • Tuto kulturu tady přece klaus s havlem a zemanem nastavili, tak co se divíte?
    • Chápu, že nechápeš!
      • Tak jsme se opět dočkali podle rčení:" Dočkej času, jako husa Klase!!" Babička měla pravdu ...
        • Moje babička zase říkala: dej volovi zlaté rohy a stejně zůstane volem Čtu-li Klase, také myslím, že babička pravdu ďěla. *1*
  • Nejsem právník,ale pokud podepíší prohlášení,ve kterém se zaváží,ke splnění této věci a dojde v budoucnu k porušení,budou vše hradit tyto PÁNOVÉ ze své kapsy.Soudní řízení a následně kompenzaci poškozené straně.To není špatné - konečně by měl někdo OSOBNÍ ZODPOVĚDNOST!!!To asi nedaj!!!
    • A tento závazek by měl být dědičný-pokud slibotechny zemřou,zaplatí to pozůstalí!
    • Mělo by to tak být. Neb ten, kdo dal panovníkovi garanci, ručil za ni nejen svým majetkem, ale také svou hlavou.
    • Bohužel si myslím, že takové prohlášení zůstane jen cárem papíru a ti tři budou jen příručí, co za nic neuručí. *9*
  • jsem zvedav jak ten santa claus farizej z toho vybrusli. taky se nikoho neptal a rozdal celou republiku. najednou je z neho lidumil!! ze by chtel zustat dale prezidentem?

    vsechny jmenovane v tom clanku bych hodil do 1 pytle a nasledne do Vltavy!
    • Souhlas, ale až v zimě. *10*
    • Husita je blb *10*
      • tebe na vidle bych nabral za nadavky!
  • Vážení spoluobčané, oprostěte se od politické závislosti a začněte přemýšlet jako svobodní občané!
    Přestaňte naslouchat těm špinavcům politických zločinců, lhářů bez uzardění, korupčníkům a zlodějům, skrývající se za stranickou příslušnost, vyumělkovanou pro občana jenž se nechává obelhávat v předvolebním slovním průjmu.
    Pokud tak učiníte, uzříte na vlastní oči jho, pod kterým celý národ tak trpí.
    Náprava: konec demokracie, konec nesmyslně přebujelého aparátu jako je senát, parlament a vláda. Nastolení diktátu!
    • Nastolení diktátu! zřejmě spěje naše hospodářství ke stejné situaci jako bylo Německo po první světové válce.No Děkuji pěkně. Ještě, že to mám za pár.
    • Scu být diktátor. *16*
    • Dobře, jako svododný občan tedy ustanovuji diktát - takže se mi koukej podrobit a bez dalšího odporu od teď jako svobodný občan akceptuj moji pravdu jako tu jedinou uznávanou
      • Pokud si myslíte,že jste svobodný občan tak se hluboce mýlíte.Kuponová privatizace bez právnického zabezpečení.Rozdávání restitucí na stříbrném podnose církvím.Nevydání restitučního majetku lidem v zemědělství,průmyslu a obchodu.Atd.,atd.Paskvil Lidem -co to je? Vy jste to volil?Jak je možné,že se to prezentuje v podobě té,která byla zvolena za VV,že neodstoupila.Já si nepřipadám svobodný,pokud vy ano ,pak nevíte co je svoboda .
    • Je otázka, na které straně chcete být? Na straně diktátu nebo pod diktátem. Jsou ve
      Vašem projevu protimluvy...... svobodní občané a diktát... Nevím jestli Vám rozumím....
      • Ve vztahu k církevním restitucím žádné filosofické úvahy o diktátu či nediktátu neplatí. Katolická církev se stane další ekonomickou sílou / vč.Bakaly,Babiše,Kellnera a dalších /, která ovládne tuto zemi a upraví chování, jednání a závisost jednotlivců na ní, a to tak jak tomu bylo po celá tisíciletí. Kdo bude stát v cestě bude potrestán trestem božím tj. označením za kacíře, čaroděje nebo upálením. Svoboda a demokracie jsou relativními pojmy.Káždý si ji v současné společnosti může dovolit tolik, kolik má peněz. Peníze jsou jediným diktátem pod kterým a se kterým každodenně žijeme. Ti, kteří připravenou formu církevních restitucí prosazují již nemůžou couvnout, protože jsou spolutvůrci diktátu peněz a přisluhovači jejich nositelů
      • Diktátu se vždy bojí nepřízpůsobivý občané všeho druhu .Já s přesností a poctivostí ne.Mě se žilo lépe,protože zákon platil pro každého ,což se říci dnes nedá .Ukázka je Smetana z Olomouce .Věřím,že vstanou nový fiksáci a tykadla budou všude.Ještě bych to chápal,kdyby kreslil kosočtverce.Karel Čapek řekl,že vzdělaný ůl je horší než nevzdělaný ůl.A co jich tady máme.
      • Ona totiž demokracie neexistuje! Vždy se jedná o diktaturu a jak zprávně uvádíte tak je to o tom na,na které straně jste.Nyní je diktatura kapitálu/peněz/ můžete třeba v určitých mezích třeba i nadávat na prezidenta ale nesmíte těm bohatým šahnout na peníze! No a aby měli peněz stále víc tak od toho jsou války/"samozřejmě v zájmu svobody a demokracie"/
      • Občan se v současné situaci musí rozhodnout. Řešení navrhuji. Rozhodnutí vyůstí v něco... Diktát, řešení současné špatné situace pro další období. Forma diktátu ne taková jako za Hitlera, Stalina, ale moderní, zkrátka bez lidí parazitujících na demokraticii, tím pádem požívajících politickou moc jen ve svůj prospěch a ne ku pomoci lidem v této zemi. Zkrátka demokracie se neosvědčila, pak musí přijít opak!
  • Kradlo se v minulosti, krade se i dnes, na tom pan prezident ani Kalousek nic nezmění. Osobně jsem přesvědčen o tom, že pokud se kdokoliv z občanů České Republiky dostane k politickému korytu, bude krást také, bez vyjímky(sebe nevyjímaje)!
    • V nešním nastoleném marazmu souhlasím,protože co funkce,to výtah ke zlodějnám,proto za volbu chci odškodné 1000000Kč za hlas.Chci si taky líznout a to předem.
    • Milý Milane, to jsi mňa zklamál. *4*
    • Takže je to závisti - ti dole závidí těm nahoře, že mají větší možnosti...
    • Takoví jsme my.
    • Ano vážený,možná se kradlo,ale v takovém množství a formátu rozhodně ne.To,co si dnešní vládní chátra dovolí,to je až do nebe volající.Občané by měli vžít do rukou ne klíče,ale klacky a vymlátit je ze strakovky!. *1* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Komouši ukradli celý stát i s lidmi!!!
        • http://blisty.cz/art/48053.html
      • JIstě lze současný stav věcí nazývat jakkoliv a každý má chuť to řešit po svém, což tříští i sebemenší úsilí cokoliv změnit a je jen škoda, že se stále občané tohoto státu nedokáží spojit proti špatnému systému a dokonat cokoliv pro nápravu!
  • Navrhuju vyloučit gemu ze strany, neboť se na veřejnosti dostatečně nepřetvařuje a chová se jak na schůzi!
  • kalousku,ty debile,tebe nikdo onic nezada,neser se do veci,po kterych ti nic neni,ty lidska zrudo.lidska hyeno,jednou skoncis,ty hnoji.
    • asi měl 3 promile v žile.ale s Nečasem si mohou podat ruce,bludy kolem sebe šíří jeden vedle druhého.Už se opět připravuji demonstrace a snad už se to veme za správný konec a bude konec té zkorumpované vlády a koalice,která nyní praazuje úplný opak toho,co hlásala svým voličům před volbami.Můj poslanec lže jako když praští,ale nemohu udělat nic pro to,aby byl odvolán.Takového jsem jej nevolil
    • Já se obávám, že mu v tomhle zrovna jde o dost velkou provizi, stejně jako svazáčkovi. Proto se tak usilují.
      • Je to jasné ti náboženští buzeranti museli nečasovcům slíbit hodně přinejmenším že půjdou do nebe ale bude to jinak půjdou do kriminálu a tam určitě za to rozkrádání republiky patří.Měli by se pomalu učit jíst suchý chléb a zapíjet vodou.Kalousku ty norku těšíš se?Pro tvé ztvrdlé játra to bude prospěšné.
        • Jen si ulev komunisto; skončíš stejně v pekle, tak proč se chovat kulturně a slušně, když to stejně neumíš.
      • Tvé obavy jsou na místě zcela jistě. *5*
  • Klaus a jeho tým jsou svým intelektem na hony vzdáleni dnešní omezené české politické garnituře. O póvlu v tomto diskusním fóru nemluvě. Ať žije trapný novodobý český Kocourkov. Všichni doplácíme na hlupáky v dnešní ubohé české politické struktuře :(
    • ... jestli to snad někdo nechápe: jsou vzdáleni tím, že mají obrovský duševní náskok
      • A hle na vrcholu inteligent antiparoubek. Tedy si to jen myslí, jinak je jen ubohý osel co nic nechápe *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit